مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس یکتادکور

مبلمان اداری لوکس یکتادکور برای مدیران مشکل پسند و ایده آلیست .همیشه  مدیران محتاج  نوعی از میز و مبلمان اداری هستند که در عین کارایی و ایجاد  فضای مناسب برای فعالیتهای روز مره ، از زیبایی و پرستیژخوبی نیز برخوردار باشند. میزهای اداری لوکس شرکت مبلمان اداری یکتا چنین تعادلی را در دفتر کار شما برقرار خواهد کرد. ست مبلمان اداری لوکس  طراحی لاکچری  دارند و با جزئیات بی عیب و نقص خود رضایت مشتریان را کسب خواهند کرد و بعنوان  یکی از گزینه های اصلی مدیران و کارشناسان در انتخاب و خرید مبلمان اداری میباشند . مبلمان اداری لوکس یا لاکچری یکی از انواع گران قیمت مبلمان اداری میباشد که در آن هم از طرح های بدیع و هم از مواد اولیه عالی استفاده میگردد . این نوع مبلمان برای دکوراسیون اداری دفاتر لوکس بسیار عالی میباشد .


مبلمان اداری یکتا  تولید کننده انواع مبلمان اداری کلاسیک ، مدرن و لوکس می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.


مبلمان اداری لوکس

محصولات تولیدی یکتادکور در مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس دارای زیر گروه و شاخه های خاص خود میباشد که میتوان به برخی از انها بشرح زیر بپردازیم.

1- میز اداری لوکس: شامل میز مدیریت لوکس ،میز کنفرانس لوکس، میز کارمندی , کارشناسی لوکس و انواع کانتر لوکس می باشد. ویژگی اصلی این میزها زیبایی و ترکیب سنت و مدرنیته و سهولت ارتباط بین همکاران میباشد.

2- انواع کتابخانه اداری لوکس : کتابخانه بلند اداری و ویترین اداری لوکس همراه با زیبایی که برای دفتر شما به ارمغان میاورد دسترسی راحتتر به اسناد و اطلاعات را نیز با خود دارد.

3– انواع پارتیشن اداری لوکس : استفاده از رنگ روشن و طراحی ریز روی صفحه از ویژگی های مبلمان اداری لوکس هستند.استفاده از مدرنیته و سنت همزمان باعث میشود شیک ترین و زیبا ترین محصولات مبلمان اداری لوکس نام بگیرند.

4- مبل اداری لوکس :  برای خرید مبل و نیم ست اداری لوکس لحظه ای درنگ نکنید. چون مبل و نیم ست در دفتر برای پذیرایی از مشتری یا مهمانان به کار میرود . و واضح است که زیبایی و لوکس بودن این مبل و نیم ست تاثیر مثبتی در ذهن تمام افرادی که به دفتر کار شما میایند میگذارد.

محصولات مبل اداری لوکس یکتادکور را ببینید

خصوصیات اصلی مبلمان اداری لوکس چیست ؟

مبلمان اداری لوکس یا لاکچری یکتا ، از نظر مواد اولیه تولید ، نوع پارچه استفاده شده  و چرم بکار رفته، راحتی استفاده کننده و همچنین نوع طراحی در سطحی بالاتر نسبت به نمونه های مشابه قرار دارند .رنگ خاصی که به این نوع طرح ها میدهیم آنهارا لوکس و لاکچری میکند. ابته میدانیم که در بحث دکوراسیون داخلی , نور پردازی نقش بسیار مهمی دارد اما در بخش مبل اداری  از نوع لوکس و لاکچری ,نور پردازی بسیار دقیق تر صورت میگیرد. حال علاوه بر زیبایی محصولات مبلمان اداری لوکس از لحاظ کارایی بسیار کار را برای کاربر آن راحت میکند. مبلمان اداری لوکس همانطور که از نامش پیداست لاکچری بودن و تک بودن را مورد توجه قرار میدهد.

صندلی اداری لوکس

صندلی اداری لوکس به صورت خارق العاده ای زیبایی را نمایان میکند. استفاده از بهترین متریال ها نه فقط در بازار ایران بلکه در بازار های جهانی برای کار های مبلمان اداری لوکس از افتخارات شرکت مبلمان اداری یکتاست.استفاده از بهترین و درجه یک ترین چرم در ساخت صندلی اداری لوکس ویژگی این سبک است.

بسیاری از افراد علاقه مند به تک بودن و خاص بودن هرچیزی دارند. و پیشنهاد ما به آنها استفاده از دکوراسیون لوکس برای محیط خود میباشد.استفاده همزمان از چوب و استیل و چرم برای طراحی و ساخت صندلی اداری لوکس ,یکی از زیبا ترین سبک های دکوراسیون داخلی را به نمایش میگذارد

محصولات میز اداری لوکس یکتادکور را ببینید

میز منشی لوکس

میز منشی یا کانتر پذیرش از موارد جایی ناپذیر مبلمان اداری است. کانتر پذیرش بنا به نوع استفاده و فضای محیط کار تعدد زیادی در  طرح ها و رنگ و اندازه و… دارد.حال با میز منشی لوکس بیشتر آشنا شویم و ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهیم. مبلمان اداری یکتا طرح های متفاوتی از میز منشی و یا کانتر پذیرش دارد البته لازم به ذکر است که تمام طرح ها با نظر مشتری امکان تغییر رنگ و اندازه و موارد دیگر را دارد. میز کانتر پذیرش لوکس بسته به نوع رنگ محصول و استفاده از نور پردازی دقیق و درست زیبایی را نمایان میکند که البته لازم به ذکر است طرح و نقش روی تابلوی کانتر یکی از بهترین ایده ها برای زیبایی در این نوع محصولات است.

محصولات کانتر پذیرش  لوکس یکتادکور را ببینید

میز اداری لوکس

مبلمان اداری یکتا در زمینه میز اداری لوکس محصولات خود را که شامل میز مدیریت و میز کارمندی و کارشناسی و میز منشی و حتی میز کنفرانس میباشد معرفی میکند.تفاوت میز اداری لوکس و  دیگر میز ها همانطور که قبلن گفته شد در نور پردازی وطرح های زیبای  آن  وترکیب طرح کلاسیک و مدرن است.

استفاده از میز های اداری لوکس در دفتر هایی که محیطی لاکچری را دارند بسیار زیبا و بجا میباشد  میز های اداری لوکس اغلب ترکیب شیشه و چوب و یا شیشه و استیل است. همزمان با بکار گیری این محصولات میتوان از یک صندلی اداری لوکس که البته راحت باشد نیز استفاده کرد.

محصولات میز اداری مدرن یکتادکور را ببینید