مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری مدرن یکتا

مبلمان اداری مدرن دسته ای از مبلمان اداری است که از رنگ و لعاب مدرنیته بهره میبرد. بعبارت دیگر میتوان گفت که سبک مدرنیته توانسته تا جای پای خود را در صنعت مبلمان اداری نیز باز کند. این محصولات هم در طراحی مدرن هستند و هم در مواد اولیه. یعنی در طراحی علاوه بر استفاده از مواد اولیه قدیمی چون فلز و چوب ، متریال های جدیدی نیز استفاده میشود. مثل شیشه ، فایبرگلاس ، پلاستیک فشره. ولی مبل اداری مدرن بدون یک دکوراسیون مدرن اداری کامل نیست ما زمانی میتوانیم از مزایای مدرن بودن در دفتر کارمان بهره مند شویم که علاوه بر تهیه ملزومات اداری مدرن از مشاوره یک کارشناس خبره در زمینه دکوراسیون اداری و چیدمان مدرن نیز استفاده کنیم.


مبلمان اداری یکتادکور تولید کننده انواع مبلمان اداری کلاسیک ، مدرن و لوکس می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.


انواع مبلمان اداری مدرن

محصولات تولیدی یکتادکور در مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری مدرن دارای زیر گروه و شاخه های خاص خود میباشد که میتوان به برخی از انها بشرح زیر بپردازیم.

1- میز اداری مدرن : شامل میز مدیریت مدرن ،میز کنفرانس مدرن ، میز کارمندی , کارشناسی مدرن و انواع کانتر مدرن می باشد. ویژگی اصلی این میزها انجام راحتتر فعالیتها و تسهیل ارتباط بین همکاران میباشد.

2- انواع کتابخانه اداری مدرن : نظیر کتابخانه بلند اداری و کتابخانه و ویترین اداری اتاق مدیریت. ویژگی اصلی این کتابخانه های مدرن اداری دسترسی راحتتر به اطلاعات و اسناد میباشد .

3– انواع پارتیشن اداری مدرن : پارتیشنهای مدرن اداری بیشتر از فلز و شیشه استفاده میکنند. علاوه بر زیبایی ،فضای کار را مدرنتر جلوه میدهند. در پارتیشن های مدرن اداری جای کابلها و مسیر آنها به نحوی که در جلوی دید نباشد دیده شده است.

در طراحی مدرن ، کارهای زائد حذف شده اند. میزهای اداری مدرن قابل تنظیمند و مهمتر از آن چند منظوره و یا چند کاربره اند.

4- مبل اداری مدرن : شامل مبل تک نفره ،دونفره و سه نفره ،در این مبلها قابلیت تبدیل به تخت شدن نیز وجود دارد تا افراد بتوانند چند کاربره بودن مبل و نیم ست اداری را بهتر لمس کنند . انواع مبلمان اداری مدرن و کاربردهای آنها باعث شده است که آنها جز لاینفک دفاتر کاری و محیطهای اداری مدرن باشند . پیاده سازی دکوراسیون اداری مدرن برای استارت آپهایی که بخصوص با دانش فن آوری ایجاد شده اند بنظر ضروری تر میرسد.

محصولات مبل اداری مدرن یکتادکور را ببینید

خصوصیات اصلی مبلمان اداری مدرن چیست ؟

آنچه که بعنوان یک ویژگی خاص در مبلمان با سبک مدرن اداری بیشتر به ذهن متبادر میشود چند قابلیتی بودن محصولات است .در مبلمان اداری سبک مدرن موضوع  راحتی و آرامش پرسنل نیز بدرستی  در طراحی و تولید دیده  شده است یعنی طراحی  صندلی اداری کارمندی به نحوی صورت پذیرفته که کسی که  بر روی آن نشسته است  با اندک تغییراتی میتواند آنرا  به یک مبل اداری مدرن تبدیل نماید تا باعث استراحت و آرامش بیشتر گردد  . مبلمان اداری مدرن سبک افراد امروزی و مد گرا و یا بعبارتی پیشرو میباشد.این ملزومات اداری جدید خواستگاه  خاص و منحصر بفرد  خود را بین خریداران و طالبین  دکوراسیون مدرن  اداری دارد و شرکت مبلمان اداری یکتادکور بعنوان یکی از پیشتازان صنعت مبلمان اداری  با بکارگیری طراحان ، نصابان  و کارگران مجرب همت خود را برای ارائه انواع متنوع  مبل مدرن اداری بکار گرفته است .

صندلی اداری مدرن

صندلی اداری مدرن یکی از محصولات پر طرفدار و پر فروش این روزها در بازار مبلمان اداری است .دیگر به صندلی اداری بعنوان یک وسیله تزئینی نگاه نمیشود و البته این موضوع از قدیم هم همینطور بوده است . اما به اطمینان میتوان گفت که بحث صندلی اداری مدرن اهمیت بیشتری در دکوراسیون اداری سازمانها و شرکتها پیدا کرده است . کاربرد صندلی از خانه تا اداره بسیار تفاوت کرده است .در ادارات صندلی هم وظیفه آرامش بخشی به پرسنل و کارفرمایان را دارد و هم وظیفه ارتقا عملکرد و بهره وری آنها را . علاوه بر اینها صندلی اداری در یک دیدگاه جامع باید قابلیت هم افزایی در دکوراسیون اداری را نیز داشته باشد.

تنوع صندلی اداری مدرن در بازار بقدری زیاد است که دیگر تمام افراد ائم از دانشجویان و کارمندان و … میتوانند آنها را با چرم دلخواه و رنگ دلخواه خود تهیه نمایند . یکی از ویژگیهای صندلی اداری مدرن قابلیت تنظیم بودن آن است به این معنی که هم ارتفاع آن و هم میزان خمیدگی به پشت آن را کاربر میتواند بدلخواه خود کم و یا زیاد نماید استفاده از فوم سرد نیز برای کف صندلی و همچنین استفاده از چرم ضد تعریق نیز یکی دیگر از خصوصیات صندلی مدرن اداری میباشد .

محصولات میز اداری مدرن یکتادکور را ببینید

مبل اداری مدرن

مبل اداری مدرن یکی از عناصری است که در مبلمان مدرن اداری و دکوراسیون اداری در زیبا سازی محیط کار بیشترین تاثیر را دارد . شاید ندانید که مبل اداری قبلا خیلی کمتر در ادارات استفاده میشد . یعنی بجای استفاده از مبل شاید بعضی از سازمانها که ارزش بیشتری برای مشتریان خود قائل بودند از صندلی برای آنها استفاده میکردند . آنهم نه صندلیهای شیک و لوکس بلکه صندلی های معمولی . ولی با پیشرفت دنیای صنعت و با پر رنگ شدن اهمیت مشتریان و اینکه آنها چقدر در توسعه یک کسب و کار دخیل هستند جایگاه مبل اداری در سازمانها بیشتر مشخص گردید . اگر دقت کرده باشید امروزه به هر مطب یا دفتر وکالت معتبر که سر بزنید حتما چند دست مبل اداری مدرن را ملاحظه خواهید کرد . این مبلها علاوه بر وظیفه آرامش بخشی به مشتریان وظیفه زیبا سازی محیط کار را نیز بعهده دارند . مبل مدرن اداری معمولا از چرم و فلز و با طرحهای به روز و مد روز تولید میشوند. در قالب نیم ست بفروش میروند نیم ست به دو عدد مبل تک نفره و یک عدد مبل دو نفره گفته میشود .

محصولات صندلی اداری مدرن یکتادکور را ببینید

میز اداری مدرن

میز اداری مدرن یکی از پرکاربردترین محصولات اداری در شرکتها و سازمانهای خصوصی و دولتی میباشد . بعبارت دیگر یک محیط کار همیشه بیش از هر چیز دیگری با میز اداری در ذهن انسان متبادر میشود . بر خلاف گذشته ،میز اداری از حالت قدیمی و طرحهای کسل کننده و ساده خارج شده و با طرحهای مدرن و پیشرفته اداری ،و در رنگهای شاد و تحریک کننده بصورت بسیار متنوع و خاص به مشتریان عرضه میگردد . همه ما سالیان سال با انواع میز مدیریت ،میز کارشناسی ،میز کارگروهی و… آشنا بوده ایم اما آنچه جدیدا به بازار بعنوان میز مدرن اداری وارد شده است میزهایی با قابلیتهای چندگانه است بعنوان مثال میز کارگروهی که میتواند تبدیل به میز کنفرانس گردد و یا میزهایی با قابلیت تنظیم ارتفاع از حالت نشسته به حالت ایستاده که به آنها عمدتا میز ایستاده گفته میشود . در واقع تغییر نگرش مدیران عالی رتبه یک سازمان به محیط اداری و دکوراسیون پیرامون فضای کار باعث شده که سبکها و استایلهای نوو جدید نظیر فضای کاری تیمی ایجاد شود که در این فضایکاری دیگر میزهای تک کاربره کاربردی ندارند، و میزهای کارگروهی با ایجاد صرفه جویی بیشتر در ابعاد و اشغال فضای کمتر نیازهای یک تیم کاری خوب را برطرف میکند.

محصولات میز اداری مدرن یکتادکور را ببینید