مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری کلاسیک جلوه خاصی را به محیط شما میدهد و اگر شما هم علاقه خاصی به کارهای چوبی دارید خوب است برای چیدمان محیط کار خود از مبلمان اداری کلاسیک استفاده کنید . در مبلمان اداری کلاسیک متریال استفاده شده در میز و صندلی اداری کلاسیک اغلب در بدنه از چوب های منبت کاری شده و در نشمین از چرم طبیعی است.

یکی از دلایلی که میز های اداری کلاسیک  قیمت بالاتری نسبت به میز های مدرن اداری دارند بخاطر سفارشی بودن این نوع کارها است و البته باتوجه به اینکه میزها و صندلیهای اداری کلاسیک کار دست هستند این تفاوت در قیمت توجیه منطقی دارد.جالب است بدانید که اکثر کارهای کلاسیک مبلمان اداری به رنگ چوب هستند اما افرادی  هستند که علاقمندند میز مدیریت کلاسیک خود را به رنگ سفید سفارش بدهند.حال اگر دفتر کار شما نیازمند طراحی مبلمان اداری کلاسیک است و یا خودتان علاقه به میز ریاست سلطنتی دارید پیشنهاد میکنیم سبک کلاسیک را انتخاب کنید.


مبلمان اداری یکتادکور تولید کننده انواع مبلمان اداری کلاسیک ، مدرن و لوکس می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.


انواع مبلمان اداری کلاسیک

محصولات تولیدی یکتادکور در مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری کلاسیک دارای زیر گروه و شاخه های خاص خود میباشد که میتوان به بعضی از آنها بپردازیم.

1- میز اداری کلاسیک : شامل میز مدیریت کلاسیک،میز کنفرانس کلاسیک ، و انواع میز و صندلی های اداری به سبک کلاسیک. شکیل بودن و سلطنتی بودن این میز ها از ویژگی های اصلی دکوراسیون کلاسیک است.

2- انواع مبل و نیم ست اداری کلاسیک : شامل مبل و نیم ست کلاسیک که بیشتر از چوب و چرم  در آنها استفاده شده است که فضای محیط را شیک و زیبا میکند منبت کاری روی این محصولات بستر به کار گرفته می شود.

3انواع میز کنفرانس کلاسیک :  میز کنفرانس کلاسیک بیشتر رو سطح میز و فرم برش های چوب دقت شده است البته پایه های منبت کاری شده نیز زیبایی خاصی را به میزهای کنفرانس کلاسیک داده اند.

4- میز مدیریت سلطنتی : نیاز به گفتن نیست که کارهای  هنری روی چوب های مختلف زیبا و قابل تحسین است حال با ترکیب هنر منبت کاری و مبلمان اداری وقار خاصی به میز های مدیریت سلطنتی داده ایم که علاقمندان به این سبک کلاسیک بتوانند با مشاهده طرح ها و محصولات کلاسیک ما میز مدیرت سلطنتی خود را به راحتی انتخاب کنند.

محصولات مبل اداری مدرن یکتادکور را ببینید

خصوصیات اصلی مبلمان اداری کلاسیک چیست ؟

ظرافت در ساخت مبلمان اداری کلاسیک , ویژگی اصلی مبلمان اداری کلاسیک ظرافت در طراحی و تولید آنها میباشد، به طور کلی مبلمان اداری کلاسیک یک از ظریف ترین لوازم اداری است. خلاف تصور اکثریت جامعه  که فکر میکنند مبلمان اداری کلاسیک بزرگ و یوقورمیباشد،باید خدمتتان عرض کنیم  که این بخاطر برداشت غلط از کلمه ظرافت میباشد ظرافت هیچگاه به معنی ضعیف بودن یک محصول یا شکنندگی آن نیست ، بلکه ظرافت در مبلمان اداری مفهوم هماهنگی و یکپارچگی بین تک تک عناصر  با هم دیگر را میدهد،در طراحی و ساخت مبلمان اداری کلاسیک  فرم کلی بدنه، رنگ و نحوه پوشش و همچنین طرح و نوع چرم یا پارچه استفاده شده در یک مبلمان کلاسیک بسیار مهم است و در زمان تولید باید نهایت دقت و هماهنگی را بکاربرد. یکی از مهم ترین ویژگی های مبلمان اداری کلاسیک که این محصولات را از سایر مبلمان های اداری متمایز میکنند، ظرافت در انتخاب طراحی میباشد که البته جلوه بسیار چشم نوازی به آن میبخشد.

بیشتر بخوانید :ابعاد مبلمان اداری مدرن

میز مدیریت کلاسیک

سبک دکوراسیون اداری شما کلاسیک است؟ یکی مهمترین بخش ها برای پیاده سازی این سبک میز مدیریت میباشد ، میز مدیریت در همچین محیطی باید حتما از مدل کلاسیک پیروی کند برای انتخاب میز مدیریت کلاسیک یا سلطنتی به همخوانی و سازگاری آن با سبک کلاسیک دفتر توجه داشته باشید. ما در یکتادکور مجموعه کامل و شکیلی از انواع میز مدیریت چوبی کلاسیک را برای شما تدارک دیده ایم برای مشاهده انواع این میز اداری لطفا به صفحه میز های مدیریت سایت مراجعه نمایید . ابهت و زیبایی یک میز کار کلاسیک از ویژگی های اصلی آن میباشد.بخشی از این زیبایی بخاطر استفاده از چوب و منبت کاری های هنری روی آنها میباشد.البته داشتن رنگ تیره در این سبک یکی از شاخصه های زیبایی میز مدیریت کلاسیک است. بیشتر طرحهای میز کلاسیک اداری رنگ میشوند و توسط دستگاه رنگ پاش با رنگهای پلی اتیلن یا سیلر و کیلر رنگ آمیزی میشوند . بخاطر شیوه درست رنگ زدن و استفاده از بهترین متریال ها رنگ آمیزیِ زیبا و براق این محصولات اداری موجب زیباتر جلوه دادن آنها خواهد شد . میدانیم که منبت کاری روی پایه ها و تابلو نیز زیبایی میز را چندین برابر کند .

محصولات میز اداری مدرن یکتادکور را ببینید

مبل و نیم ست اداری کلاسیک

به طور کلی نمیتوان گفت قانون خاصی در رابطه تعداد مبلها در یک ست مبلمان اداری در ایران وجود داشته باشد و مبلمان اداری کلاسیک از این امر مستنثنی نمیباشد زیرا هر سازمان وشرکتی بنا به تعداد مراجعه کنندگان و تعداد کارکنان خود تعداد مبل و نیم ست اداری خود را تعیین میکند. اما معمولا در ست خانگی یک ست کامل به صورت هفت نفره ارائه میشود که معمولا به صورت یک مبل سه نفره ، یک مبل دو نفره و دوعدد تک نفره به همراه میزهای پذیرایی یا جلومبلی و همچنین عسلی های کوچک میباشد اما در مبلمان اداری ست مبلمان اداری میتواند چهار نفره باشد یعنی شامل یک مبل دو نفره و دو عددمبل تک نفره و البته به همراه جلومبلی یا میز پذیرایی  و دو عدد میز عسلی میباشد.البته این تعداد پیشنهاد مبلمان اداری یکتاست و در تعداد و مدل همه محصولات نظر مشتری اولویت دارد.

محصولات صندلی اداری مدرن یکتادکور را ببینید

انتخاب مبلمان اداری کلاسیک با شکوه و زیبا

مبلمان اداری کلاسیک  هنوز طرفداران خاص خودش را دارد کسانیکه به فرهنگ و سنت علاقمندند و دوست دارند تا در دفاتر کارشان شکوه و عظمت حرف اول را بزند. انتخاب مبلمان اداری کلاسیک المانهای خودش را دارد میزهای چوبی ، که با هنر منبت کاری و تذهیب کاری زیباتر شده اند و ابعاد بزرگ و خاص خودشان رادارند و البته در خرید مبلمان اداری کلاسیک باید پیاده سازی دکوراسیون اداری با سبک کلاسیک را در نظر داشت .میز مدیریت سلطنتی بیشترین طرفدار را در بین خریداران این نوع سبک دارد .بعضی افراد تمایل دارند که میزهای کلاسیک را به رنگ چوب خریداری کنند ولی بعضی نیز تمایل دارند تا میز کلاسیک را با رنگ سفید یا مشکی براق تهیه کنند . ما در مبلمان اداری یکتا هیچ محدودیتی برای رنگ آمیزی میزهای شما نداریم .اگر شما به سبک میز کلاسیک تمایل دارید بهتر است حتی کل دکوراسیون دفتر خود را با این سبک طراحی و پیاده سازی نمایید . ترکیب بدون تفکر سبک مدرن و کلاسیک نتیجه خیلی خوبی را به بار نمی آورد . بهتر است یا از سبک مدرن برای دکوراسیون اداری یا از سبک کلاسیک استفاده نمایید .

محصولات میز اداری مدرن یکتادکور را ببینید

کاربرد مبلمان اداری کلاسیک

انتخاب مبلمان اداری کلاسیک بیشتر سلیقه‌ای می باشد و همینطور نحوه سبک کار سازماندهی در انتخاب سبک مبلمان اداری موثر می باشد . علاوه بر طرح و نقش زیبایی که مبلمان اداری کلاسیک از آنها بهره می برند مبلمان اداری کاربردهای خاص خود را دارد به عنوان مثال یک میز اداری به سبک کلاسیک یک میز اداری بزرگ می باشد طبیعتاً در بالاتر گفته بودیم سبک مبلمان اداری کلاسیک نیازمند فضا و همینطور زمان لازم برای طراحی و تولید می باشد . بنابراین مبلمان اداری کلاسیک مبلمان اداری بزرگی می باشد به عنوان مثال ای که بالا زدیم میز اداری کلاسیک یک میز اداری با ابعاد بزرگتر از حالت معمول میزهای مدیریت می باشد . یکی از کاربردهای میزهای اداری داشتن فضای کافی برای انجام امورات کاربر می باشد بنابراین در سبک کلاسیک برای میزهای اداری و به‌طورکلی مبلمان اداری کلاسیک کاربرد لازم خود را فراهم می کند استفاده از طرح و نقش های زیبا برای مبلمان اداری کلاسیک بسیار خوب و مناسب میباشد . حالا شما تصور کنید یک میز مدیریت کلاسیک با طرح های زیبا و نقش های بسیار زیبا تر یک ال یا همان کشو و فضای کافی را برای شما نیز فراهم کند با همان طرح با همان نقش به همان زیبایی . علاوه بر همه این توضیحات ، بالاتر در همین مقاله گفته بودیم تاثیر مبلمان اداری کلاسیک و وقار و شکوه سبک کلاسیک که به فضای سازمان شما این شکوه را می بخشد تأثیرات مثبتی به دیده شدن و ماندگار شدن نام و نشان و برند شما در ذهن افراد حاضر در سازمان و شرکت شما می باشد .

محصولات میز اداری مدرن یکتادکور را ببینید