میز مدیریت لوکس

مقدمه: میز مدیریت لوکس از زیبا ترین و شیک ترین میز های اداری  مبلمان اداری یکتا می باشد در ادامه مشخصات و اطلاعات این میز مدیریت لوکس را بررسی میکنیم.

گروه کالا : میز اداری – میز مدیریت

مواد تشکیل دهنده میز مدیریت: ام دی هایگلاس ،ام دی اف خام رنگ شده

زمان تحویل : 7 الی 14 روز پس از خرید

گارانتی محصول : 2 سال پس از فروش

نام محصول :میز مدیریت لوکس

رنگ: دلخواه مشتری .مطابق با کالیته های انتخابی

توضیحات خرید:میز مدیریت لوکس ، رقیبی برای کارهای لوکس ترکیه ای و خارجی می باشد . مشتریانی که به  بحث لوکس بودن میز مدیریت بسیار اهمیت میدهند  میتوانند با خیال راحت این میز را انتخاب کنند .

بررسی کالا

مشخصات میز مدیریت لوکس

گروه کالا : میز اداری – میز مدیریت

 مواد تشکیل دهنده میز مدیریت: ام دی اف برجسته /ام دی اف هایگلاس

زمان تحویل : 7 الی 14 روز پس از خرید

گارانتی محصول : 2 سال پس از فروش

قیمت محصول : تماس بگیرید

خدمات پس از فروش : 10 سال

ابعاد استاندارد میز مدیریت لوکس : طول 220الی 280سانتی متر عرض 90الی 110سانتی متر ارتفاع 78سانتی متر طول ال 150الی 160سانتی متر

تاریخ طراحی میز مدیریت لوکس : 2017

سایر محصولات هماهنگ با این میز مدیریت : جلو مبلی لوکس ،کردانزای مدیریت لوکس، میز کنفرانس شش نفره لوکس

ضخامت پی وی سی: 2میل

وضعیت نصب : دارد

رنگ میز مدیریت: گردویی و کرم (امکان رنگبندی با سلیقه مشتری وجود دارد).  دلخواه مشتری .مطابق با کالیته های انتخابی

هزینه نصب: 7درصد

هزینه حمل: 3 درصد

نوع بسته بندی: نایلون حباب دار

وضعیت ال : ال راست یا چپ به انتخاب مشتری با طول 150سانتی متر و عرض 50سانتی متر

محل تولید: کارخانه -شهریار

جنس پایه : ام دی اف

پرداخت کار : ملامینه , هایگلاس , پلی گلاس

جنس صفحه : ام دی اف

 قیمت میز مدیریت لوکس : برایی کسب اطلاع از قیمتها لطفا با دفتر فروش به شماره 02144620086 تماس بگیرید.

جنس یراق آلات : خارجی، برند

موارد شامل گارانتی: مواردی که شامل گارانتی می شوند عبارتند از :کنده شدن نوار لبه PVC یا بیرون زدن چسب نوار ، خرابی یراق آلات یا عملکرد غیر صحیح آنها اعم از لولا ، دستگیره و ریل کشو، رنگ پریدگی سطح کار، زنگ زدن و خرابی دستگیره و پایه ها .

موارد شامل خدمات پس از فروش: زخمی شدن سطح کالا بدلیل برخورد اشیا فلزی، خش افتادن سطح ورق های هایگلاس، کنده شدن نوار لبه بر اثر قرارگرفتن طولانی مدت در آفتاب شدید، شکستگی قطعات بدلیل جابجایی نامناسب کالا

سایر توضیحات ::میز مدیریت لوکس ، رقیبی برای کارهای لوکس ترکیه ای و خارجی می باشد . مشتریانی که به  بحث لوکس بودن میز مدیریت بسیار اهمیت میدهند  میتوانند با خیال راحت این میز را انتخاب کنند ما در واحد طراحی مبلمان اداری یکتا با استفاده از طراحان خبره و بررسی نیاز مشتریان خود  بنا را بر طراحی میز مدیریت لوکس نه که برمبنای طراحی میز مدیریت سوپر لوکس گذاشتیم  و این میز اداری را طراحی و به تولید رساندیم .این میز مدیریت با داشتن یک ال در کنار خود فضای کافی برای کاربر ایجاد می نماید تا بدون دغدغه به فعالیت خود بپردازد .در  این میز مدیریت لوکس و سفارشی ، مسئله قیمت در درجه  دوم اهمیت بوده و لوکس و زیبا بودن میز اداری در اولویت اول قرار داشت .ما در یکتا دکور با استفاده از بهترین ام دی اف هایگلاس موجود در بازار و برترین یراق آلات سعی کرده ایم که کیفیت مواد اولیه این محصول اداری را به حداکثر برسانیم .

برند محصول : یکتادکور

توضیحات تکمیلی محصول

توضیحات میز میز مدیریت لوکس

میز مدیریت لوکس ، رقیبی برای کارهای لوکس ترکیه ای و خارجی می باشد . مشتریانی که به  بحث لوکس بودن میز مدیریت بسیار اهمیت میدهند  میتوانند با خیال راحت این میز را انتخاب کنند ما در واحد طراحی مبلمان اداری یکتا با استفاده از طراحان خبره و بررسی نیاز مشتریان خود  بنا را بر طراحی میز مدیریت لوکس نه که برمبنای طراحی میز مدیریت سوپر لوکس گذاشتیم  و این میز اداری را طراحی و به تولید رساندیم .این میز مدیریت با داشتن یک ال در کنار خود فضای کافی برای کاربر ایجاد می نماید تا بدون دغدغه به فعالیت خود بپردازد .در  این میز مدیریت لوکس و سفارشی ، مسئله قیمت در درجه  دوم اهمیت بوده و لوکس و زیبا بودن میز اداری در اولویت اول قرار داشت .ما در یکتا دکور با استفاده از بهترین ام دی اف هایگلاس موجود در بازار و برترین یراق آلات سعی کرده ایم که کیفیت مواد اولیه این محصول اداری را به حداکثر برسانیم .

رنگ بندی

این میز مدیریت لوکس را میتوانیدبصورت سفارشی با رنگ دلخواه خود و مطابق دکوراسیون اداری خود خریداری نمایید .ما در یکتا دکور میتوانیم تمام رنگهای موجود در کالیته را برای شما مشتریان محترم تولید نماییم .

زمان تحویل

مدت زمان آماده سازی و تحویل میز مدیریت لوکس از زمان واریز پیش پرداخت و قطعی شدن نقشه های ساخت سفارش بین 10الی 14 روز کاری میباشد.

قیمت میز مدیریت لوکس

برای اطلاع از قیمت میز اداری لطفا با شماره دفتر فروش 02144620086تماس بگیرید .

محل تحویل

محل تحویل ، محل مورد نظر مشتری میباشد که در برگه پیش فاکتور آدرس آن ثبت شده است .

گارانتی محصول

این محصول اداری با گارانتی ده ساله و با شرایط ذکر شده در روی کارت گارانتی  ارائه میگردد

برای خرید این میز مدیریت و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید.

برند محصول : یکتا دکور

نظرات کاربران

ممنون از شما

مریم