پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای یکتا دکور

پارتیشن اداری شیشه ای :

در پارتیشن های دو جداره ، قابلیت ساخت قاب های یک تکه و بزرگ وجود دارد ، یعنی در این نوع پارتیشن بیشتر از ستون استفاده نخواهد شد، زیرا بدنه پارتیشن به اندازه محکم و قوی است که میتواند بدون نیاز به ستون بر روی زمین قرار بگیرد، زیبایی پارتیشن های دو جداره میتواند دلایل بسیاری داشته باشد که یقینا حذف خطوط اضافی در طراحی پروفیلها میباشد.مطمئنا یکی از معیارهای انتخابهای مشتریان نیز زیبایی میتواند باشد، این نوع پارتیشن ها محدودیت رنگ ندارند و مشتری میتواند با توجه به کالیته های موجود در شرکت رنگ مورد نیاز خود را سفارش دهد.همچنین مشتریان میتوانند با ترکیب رنگهای مختلف حالتهای بسیار زیبایی را در یک پارتیشن برای سازمان خود ایجاد کند .


مبلمان اداری یکتادکور تولید کننده انواع پارتیشن اداری شیشه ای ، مدرن و لوکس می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.


پارتیشن تمام شیشه ای

پارتیشن تمام شیشه ای برای محیطهایی است که نیاز به کنترل در انها اولویت اول است از دیگر منافع این پارتیشن میتوان به انتشار نور طبیعی اشاره کرد و البته پارتیشن تمام شیشه ای علاوه بر زیبایی این پیغام را به کارکنان میرساند که مدیریت انها علاقه خاصی به تماشای انها در حین کار دارد و البته این خود میتواند یک انگیزه کاری در افراد ایجاد کند . اگر فضایی پر از نور و چنب و جوش میخواهید توصیه ما در مبلمان اداری یکتا  به شما خرید پارتیشن شیشه ای میباشد .امروزه این نوع پارتیشن در مبلمان اداری مدرن بیشتر بکار گرفته می شود .

پارتیشن ترکیبی از شیشه و چوب

خوب زیبایی حد و مرزی ندارد و افراد با بکار گیری ترکیبهای زیبا میتوانند به انواع چیدمانهای عالی و دکوراسیون اداری در محیط کار خود برسند پارتیشن ترکیبی از شیشه و ام دی اف که همواره بخش شیشه در پنل وسط یا بالای ان قرار میگیرد دو ویژگی اصلی را در دل خود دارد استحکام و زیبایی

البته در سالهای پیش پارتیشن اداری به دو گروه عمده دو جداره و تکجداره تقسیم بندی میشد که با گذشت زمان کم کم پارتیشن تکجداره از مد افتاد و امروزه خواهان بسیار کمتری دارد .

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای عموما به عوامل زیادی مرتبط است که با در نظر گرفتن هر یک می توان به محصول مورد نیاز بر حسب نوع کسب و کار رسید. پس برای قیمت پارتیشن شیشه ای نکاتی را باید لحاظ کرد.

-۱ عناصر طراحی زیبا پارتیشن شیشه ای

برای سال های بسیاری، کارکنان در پشت دیوارها پنهان شده بودند، که برای کار تیمی و پیوند دادن آن مشکل بود. دیوارهای دفتر داخلی شیشه ای یک محیط جدید ایجاد کرده اند که دفتر را باز می کند و مردم را در داخل ادغام می کند. طراحی زیبا و بسیار دلپذیر به نظر می رسد در هر روز که جذب کننده است.

-۲ احترام و باز بودن ساختمان با استفاده از پارتیشن شیشه ای

شیشه یک پیام ناخواسته ایجاد می کند که با هر شخصی در دفتر به اشتراک گذاشته می شود: تعهد به باز بودن و صداقت. اگر شما به دنبال یک راه برای ساخت تیم خود از کارکنان هستید و می خواهید با مشتریان خود اعتماد ایجاد کنید، سپس سیستم های پارتیشن اداری شیشه ای داخلی یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن پیام مناسب است. مردم می دانند که هیچ چیزی پنهان “در پشت درهای بسته” وجود ندارد و احساس اعتماد عمیق تر به شرکت و کارکنان شما دارند. این باز بودن به افزایش بهره وری و بهبود ارتباطات در یک زمان کمک می کند.

 -بهبود ارتباطات با استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای

از جمله نکات دیگر در قیمت پارتیشن شیشه ای می تواند به بهببود ارتباطات اشاره کرد که چرا یک درب شیشه ای به تقویت ارتباط کمک می کند؟ وقتی مردم می توانند شخص را ببینند که با آنها صحبت می کنند، احساس راحتی بیشتری پیدا می کنند و با همکاران خود صحبت می کنند. این بیشتر تهدیدآمیز است که در یک درب بسته بچرخد، زیرا فرد نمیداند که در داخل دفتر چیست. دیوارها و درها ارتباطات را کاهش می دهند، اما شیشه ها از موانعی که باعث می شود مردم در مورد صحبت کردن با دیگران در شرکت احساس راحتی بیشتری پیدا کنند، دور می شوند.

 -پارتیشن شیشه ای مدرن، طراحی شیک

پارتیشن شیشه ای دارای طراحی مدرن متمایز و احساس است که پیامی است که شرکت شما در آینده متمرکز است. حتی اگر این پیام ها در سطح ناخودآگاه ارتباط برقرار شود، هنوز هم به شما کمک می کند که پیام درست را به روش غیر کلامی ارسال کنید. طراحی شیک و مدرن بر قیمت پارتیشن شیشه ای موثر است.

هزینه و طول عمر پارتیشن اداری شیشه ای

در یک محیط اداری، مهم است که اطمینان حاصل شود که مواد در برابر تست زمان باقی خواهند ماند. شیشه بسیار بادوام است و هرگز از سبک بیرون نمی آید. شما لازم نیست نگران فضای اداری خود را به دنبال ناکافی در چند سال، چرا که شیشه نگاه مدرن را برای مدت طولانی حفظ خواهد کرد. علاوه بر این، شیشه مانند دیگر مواد محو نمی شود و مانند آن خفه نمی شود، که باعث می شود سرمایه گذاری بزرگی باشد.

همانطور که می بینید برای قیمت پارتیشن شیشه ای باید ملاحظاتی را در نظر گرفت. می توانید انواع پارتیشن شیشه ای را در سایت ما دیده و برای بررسی های لازم به شماره های زیر جهت خرید پارتیشن شیشه ای تماس حاصل فرمایید.

وجه تمایز دفاتر اداری در چیست ؟

اصلی ترین تفاوتی که دفاتر اداری با یکدیگر دارند بحث ابعاد و سعت آنها و همچنین باز یا بسته بودن محیط انها میباشد . با توجه به این ویژگی میزان تعامل و ارتباط بین پرسنل شما تعریف خواهد شد . هر چقدر تعامل بیشتر باشد استفاده از میزهای اداری کارگروهی اولویت بیشتری می یابد .

پیشنهاد متراژ برای فضاهای مختلف کاری :

میزان فضای اداری مناسب برای فعالیتهای پرسنل بشرح زیر میباشد:

فضای مناسب برای تایپ کردن و نوشتن منشی (میز منشی و فضای اطراف آن )4متر مربع

شامل فضای کافی برای گذاردن اوراق بمیزان 1 متر مربع

همچنین فضای کافی برای گذاردن یک فایل سه کشو برای نگهداری وسایل شخصی بمیزان 1 متر مربع

فضای مورد نیاز برای ارباب رجوع یا بعبارتی فضا بمیزان هر نفر 1.5متر مربع