انواع مبلمان اداری

انواع مبلمان اداری

انواع مبلمان اداری کدامند و مبلمان اداری چیست؟ مبلمان اداری عبارت است ملزوماتی که برای دکوراسیون فضای اداری و مبلمان آن استفاده می شود. مبلمان اداری شامل مبل اداری ، صندلی اداری ، میز اداری ، کمد و پارتیشن اداری و … می شود. در ساخت مبلمان اداری بر اساس سلیقه افراد و طراحان انواع مختلفی در نظر گرفته می شود. ما در ادامه در خصوص انواع مبلمان اداری صحبت خواهیم کرد.

انواع مبلمان اداری کدامند؟ ا مبلمان های اداری از لحاظ سبک هم در طراحی و هم در تولید متفاوت می باشند .همانطور که علم مدگرایی و طراحی لباس و استایل زندگی با گذرزمان دستخوش تغییرات بسیاری شده است در بحث طراحی و ساخت انواع مبلمان و ملزومات اداری و همچنین چیدمان آن یعنی دانش دکوراسیون اداری نیز ، شاهد رشد و تغییرات روز مره بوده ایم .

این تغییرات بعضی مواقع دلایلی نظیر رشد روز افزون تکنولوژی و همچنین پیشرفت ماشین آلات تولیدی دارند که باعث گردیده تا سازندگان و طراحان این صنعت در پیاده سازی ایده های خاصشان با مسائل کمتری روبرو گردند و گاهی هم دلیلی مانند تغییر سلیقه و گرایشات استفاده کنندگان باعث می گردد تا یک سبک جدیداختراع گردد . در ادامه این نوشته انواع مبلمان اداری را مورد بررسی قرار می دهیم.

مبلمان اداری مدرن چیست و ویژگیهای آن کدامند ؟

مبلمان اداری مدرن ، هم در سبک چیدمان و هم درسبک تولید و هم درسبک طراحی بنوعی صنعت مبلمان و دکوراسیون اداری را متحول نموده است . به بیان دیگر ملزومات ارائه شده در این سبک هم در طراحی و هم در تولید ودر نهایت در چیدمان م از سبک مدرن یا مدرنیته تبعیت کامل دارند.

بعنوان یک ویژگی خاص میتوان اینطور بیان کردکه طرح های ارائه شده در این سبک دارای کارایی بیشتر ،به روزتر و در عین حال از لحاظ وزنی سبکتراز مبلمان اداری قدیمی و سنتی میباشند . ویژگی دیگر این محصولات این است که رنگ غالب در تولید این ملزومات اداری عمدتا رنگهای روشن وهمچنین رنگهایی که از لحاظ روانشناسی انرژی بخش میباشند .مواردی نظیر رنگ سفید ، زرد ، سبز، و فیروزه ای ،قرمزو… . با توجه به استایل و طرح محصولات و همچنین مواد اولیه استفاده شده در ساخت این ملزومات ، قیمت مبلمان اداری مدرن میتواند متغیر باشد.

محصولات مبل اداری مدرن یکتادکور را ببینید

مبلمان اداری کلاسیک به چه نوع ملزومات اداری گفته می شود؟

مبلمان اداری کلاسیک ،نشات گرفته از سبک هنری کلاسیزیسم میباشد . این سبک نه تنهادر ادبیات تاثیر داشته بلکه در فیلم سازی و همچنین مبلمان و دکوراسیون اداری نیز تاثیرات اساسی داشته است و نباید فراموش کرد که حتی مد و پوشاک نیز در دوره ای متاثراز این سبک بوده اند . محصولات و ملزومات اداری که به این سبک شناخته می شوند عمدتا مواد مصرفی شان از چوب خام میباشد چوبهای درختهایی نظیر افرا، کاج، راش،و…که بعد از شکل دهی به آنها در قالب میز یا صندلی کلاسیک با پوششی از رنگ پلی استر یا پلی اورتان نیز زیبا سازی و براق میگردند .

یکی از فواید این پوشش این است که کار تمیز کردن را برای استفاده کنندگان از این نوع محصولات اداری را خیلی راحت میکند . یکی از معروفترین و پر طرفدارترین محصولات اداری سبک کلاسیک، میز مدیریت سلطنتی میباشد که علاوه بر زیبایی بسیار با شکوه و با عظمت است و نوعی وقار و بزرگی را برای استفاده کننده به ارمغان می آورد. بنابراین بخاطر داشته باشید که در این سبک از مبلمان اداری وقار ، طراحی با شکوه و ظرافت در تولید حرف اول را میزند. مبلمان اداری کلاسیک واقعا زیباست.

محصولات میز اداری مدرن یکتادکور را ببینید

مبلمان اداری لوکس : انتخاب اول مشکل پسندان

مبلمان اداری لوکس نیز سبکی دیگری از محصولات و ملزومات اداری است که هم در طراحی و هم در تولید یک موضوع مهم را دنبال می کند :چشم نواز بودن.بنابراین باید گفت که اولین حسی که با دیدن این محصولات اداری به بییننده القا میگردد حس تحسین و شگفتی است و البته این موضوع که استفاده کننده این محصول فردی است که هزینه برایش در اولویت دوم است . این ملزومات اداری همیشه باید با ظرافت خاصی طراحی شوند .مواد اولیه تشکیل دهنده آنها نیز بایدهم لوکس باشد وهم منحصر بفرد و خاص که خوب البته اینها با هم یعنی استفاده از مواد اولیه “گران قیمت” .ببه بیان دیگر یعنی در یک دکوراسیون اداری لوکس طراح هم باید ازاستایل های بدیع وچشم نواز و هم باید از مواد اولیه عالی ،خاص و شیک استفاده کند.

معمولا قیمت این نوع مبلمان و ملزومات اداری گران بوده و علاوه بر آن زمان تولید آن نیز نسبت به سایر محصولات اداری مشابه بیشتر می باشد .این نکته را بخاطر بسپارید که موردی که مهمتر از همه موضوعات است حمل و نقل این محصولات لوکس به محل مشتری و نصب آنها بدون اینکه کمترین آسیبی ببیند . اگر سرمایه کافی در اختیار دارید پیشنهاد شرکت یکتا دکور به شما اینست که سرغ مبلمان اداری لوکس بروید.

محصولات صندلی اداری مدرن یکتادکور را ببینید

 تعریف مبلمان اداری خاص چیست ؟ و آیا در قالب سبک های طراحی مبلمان می گنجد؟

انواع مبلمان اداری

در بیان انواع مبلمان اداری میرسیم به مبلمان اداری خاص را قبل از تعریف کلمه “خاص” نمیتوان تعریف کرد.بیائید ابتدا ببینیم معنی لغوی کلمه خاص چیست؟

انواع مبلمان اداری

خاص بودن یک عبارت است به معنی محصول ، کس یا چیزی که با بقیه متفاوت است بنحوی که نتوان آنرا براحتی به یک گروه مشخص نسبت داد .

انواع مبلمان اداری

یا به بیان دیگر خاص بودن بعنی “منحصر بفرد بودن ” یعنی “لنگه نداشتن ” و در مورد محصولات اداری میتوان با اطمینان تمام این مطلب را بیان کرد “مبل اداری خاص “یعنی :محصولی که یک است و نظیر آن دیگر وجود یا کمتر وجود دارد .

انواع مبلمان اداری

. اما این مقصود یعنی خاص بودن یک مبلمان اداری براحتی میسر نمی گردد مگر اینکه شما بعنوان صاحب یک شرکت از یک طراح حرفه ای که دارای ایده های ناب باشد برای مشاوره در زمینه طراحی و تولید ملزومات اداری دعوت به کار نمایید فراموش نکنید مبلمان اداری خاص را فقط میتوان با ایده های منحصر بفرد تولید کرد.

انواع مبلمان اداری

بیشتر مطالعه کنید :مبلمان اداری چوبی

بیشتر بخوانید : راهنمای خرید مبلمان اداری

انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری استاندارد :آنچه در بیشتر فروشگاههای اینترنتی مبلمان موجود است

انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری استاندارد به محصولی اطلاق می گردد که دارای ویژگیها و خصوصیات معین و همواره ثابتی باشد بعبارت دیگر این محصول اداری دارای یک چهارچوب و اندازه و مقدار معین می باشد .

انواع مبلمان اداری

این استاندارد بودن هم در طراحی ،هم در ساخت و هم در نصب باید وجود داشته باشد . اهمیتی که استاندارد بودن محصولات و ملزومات اداری برای شرکتهای تولید کننده مبلمان دارد بدلیل صرفه جویی در هزینه میباشد .استاندارد

انواع مبلمان اداری

بنابراین شما بعنوان خریدار محصولات اداری ، اگر در زمان محدودیت دارید دارید و میخواهید هر چه سریعتر دفتر کار خود را با مبل و ملزومات اداری تجهیز نمایید مابرای شما یک پیشنهاد مشخص داریم و پان استفاده از مبلمان و لوازم اداری استاندارد می باشد .

انواع مبلمان اداری

در مبل اداری استاندارد مواردی نظیر ابعاد محصول(طول و عرض) ، رنگ آن ، نوع ام دی اف و یراق پالات و البته طرح و استایل از قبل معلوم بوده و مشتریان کمترین اختیاری در رابطه با تغییر دادن ابعاد یک میز مدیریت یا تغییر دادن رنگ یک میز کنفرانس و یا حتی تغییرات جزیی در یک میز پذیرش اداری را ندارند . قیمت مبلمان اداری استاندارد بسیار مناسب است.

انواع مبلمان اداری

بیشتر بخوانید : اصول چیدمان مبلمان اداری مدرن چیست ؟

انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری سفارشی :پیشنهادی برای بر طرف کردن نیازهای ویژه شما

انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری سفارشی دقیقا متضاد مبلمان استاندارد میباشد در این نوع لوازم اداری شما بعنوان یک مشتری حق انتخاب زیادی داریدوخیلی از موارد را به فروشنده دیکته میکنید مواردی نظیر ابعاد محصولات ،رنگ آنها و حتی طرح و استایل ، نوع ام دی اف و چرم و… . اگر شما بعنوان صاحب یک دفتر کار می خواهید دکوراسیون اداری سفارشی و خاص دفتر خود را داشته باشید و طرح ها و رنگ های محصولات اداری موجود در بازار شما را قانع نمی سازد بهتر است خودتان دست بکار شوید و با یک شرکت فروشنده ملزومات اداری سفارشی قرارداد ببندید .

انواع مبلمان اداری

به طور مثال میز کنفرانس سفارشی را می توانید به صورت دلخواه و مناسب کار خودتان از ما بخواهید و میز کنفرانس انحصاری خودتان را سفارش دهید.

انواع مبلمان اداری

اولین قدم بعد از مکتوب کردن نیازهایتان در زمینه مبلمان و دکوراسیون اداری اینست که با یک شرکت متخصص در زمینه مبلمان و دکوراسیون اداری سفارشی مشاوره کنید .

انواع مبلمان اداری

این خیلی مهم است که شما بتوانید نظرات و سلایق خود را در تهیه محصول اداری و طراحی آن اعمال کنید ولی همیشه مواردی نظیر ارگونومی محصولات نیز در حین طراحی و تولید رعایت شوند. بنابراین بعد از ارائه نظرات اصلاحی خود در مورد محصولات مورد نیازتان ،حتما از نظرات صحیح فروشنده مبلمان اداری سفارشی نیز نهایت استفاده را ببرید.

انواع مبلمان اداری

لینک مرتبط : مبلمان اداری مدرن

انواع مبلمان اداری

انواع مبلمان اداری

انواع مبلمان اداری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند