تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
دسترسی سریع به محصولات:

تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری

تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری

تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری شاید در گذشته کمی امر عجیبی بود اما در عصر حاضر تقریبا همه ما میدانیم که دکوراسیون چه تاثیری بر زندگی و کار افراد حاضر در محیط دارد و تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری نیز همین بحث را دنبال میکند . موضوع امروز مقاله مبلمان اداری یکتا عنوان ” تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری ” را دارد . دکوراسیون اداری در یک سازمان شخصیت برند شما و نامتان و همینطور پرسنل تان را مشخص میکند .در این مقاله سعی داریم این امر را تا جای ممکن به همراهان مبلمان اداری یکتا توضیح دهیم . در ادامه با ما همراه شوید :

مقدمه

ببسیاری از سازمان ها پول و انرژی زیادی را صرف تغییر فرهنگ سازمان میکنند . در هر صورت تغییر فرهنگ کار یکی از سخت ترین وضایف مدیریتی میباشد. فرهنگ یک سازمان پدیده ای بسیار عمیق است که طی سالیان سال رخ داده است و تغییر آن به همین دلیل است که کار بسیار دشواری محسوب میشود طراحی دکوراسیون اداری میتواند ابزار مناسبی برای تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری به شمار بیاید. استفاده از تکنیک های خاص برای ایجاد بستر این تغییر در ذهن کارشناسان مبلمان اداری نقش بسته است به عنوان مثال سخنرانی ها و پخش خبر نامه ها در سازمان برای ایجاد تغییر فرهنگ کمی تاثیر گذار است اما استفاده از یک دکوراسیون متفاوت شان و شخصیتی را به سازمان شما میبخشد که بسیار موثر بوده و نام آن تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری است.

بیشتر بخوانید : مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی

تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری

۱-چیدمان و طراحی

لازم به ذکر است که تغییر دکوراسسیون اداری برای ایجاد بستر تغییر در فرهنگ سازمان به حساب می اید و لازمه اصلی این دگرگونی تغیرات بر نحوه مدیریتی و کاری نیز میباشد . به عنوان یک سازمان باید ببینیم چه نوع فرهنگی را مد نظر داریم که در سازمانمان خلق کنیم و هویت واقعی و اصلی سازمانمان را ببینیم . به طور مثال ساختار یک شرکت به روش کار سنتی میباشد و استفاده از مبلمان اداری مدرن میتواند مضر باشد برای همچین سازمانی چرا که روند کاری را کند میکند .

بیشتر بخوانید : بهترین صندلی های اداری

تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری

۲-ملاحضات مرتبط

  • مبلمان اداری چه نوع پیامی راباید به کارکنان و ارباب رجوع منتقل کند ؟
  • تا چه حدی این پیام با فرهنگ اصلی ، همخوانی دارد ؟

تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری

سپاس از همراهی شما با مبلمان اداری یکتا

اینستاگرام مبلمان اداری یکتا

ارتباط با ما برای مشاوره رایگان

جهت خرید می توانید با شماره‌های مبلمان اداری یکتا تماس بگیرید.