حرفه ای دکوراسیون اداری خود را طراحی کنید

حرفه ای دکوراسیون اداری خود را طراحی کنید

حرفه ای دکوراسیون اداری خود را طراحی کنید و از نکات و ویژگی های یک دکوراسیون اداری خوب و حرفه ای با خبر شوید. ما در تحریریه مبلمان اداری یکتا ، امروز به موضوع طراحی دکوراسیون اداری به صورت حرفه ای و کارآمد پرداخته ایم . با ما همراه باشید.

همانطور که اطلاع دارید برند و برندینگ این روزها حرف اول را در بین مردم برای خرید می زند. اما تبدیل شدن به یک برند مطرح ، مستلزم انجام برخی نکات است که یکی از مهم ترین آنها طراحی دکوراسیون اداری به صورت حرفه ایست

در ادامه همراه ما باشید ” مبلمان اداری یکتا


مبلمان اداری یکتادکور تولید کننده انواع مبلمان اداری کلاسیک ، مدرن و لوکس می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.


حرفه ای دکوراسیون اداری خود را طراحی کنید

ابتدا سوالاتی از خودتان بپرسید: “چه کسی به دفتر شما خواهد آمد؟ آیا این “استاندارد طراحی فضای اداری” است که بازدیدکنندگان آن را درک می کنند؟ آیا این دفتر توانایی جذب بازدیدکنندگان، سرمایه گذاران و حتی تحلیل گران مطبوعاتی را دارد؟ طراحی بصری دفتر شما همچنین می تواند یک پیام قوی برای نیروی کارتان باشد. این می تواند کارکنان را با تأیید ارزش های شرکت نیرومند سازد و به آنها آنچه که انجام می دهند را بیش از گذشته پر اعتبارتر کند.

بیشتر بخوانید : تجهیز سالن همایش

به منظور آشنایی بیشتر برخی از مهمترین طرح های رسمی دکوراسیون اداری ، طراحی های صنعتی است که غالبا از یک چهارچوب شهری استفاده می کنند که اصالت را از طریق مواد خام و فضاهای باز بلند تأیید می کند. یکی دیگر از رویکردهای طراحی دکوراسیون دفتر، که در حال حاضر بیشتر مورد توجه است، ترکیب ویژگی های طراحی راحت به مانند: فضای خانه است، مانند: مبل اداری راحتی و دیگر ویژگی های مسکونی است که دفتر شبیه خانه می کند.

بیشتر در مورد دکوراسیون اداری بخوانید 

طراحی دکوراسیون اداری باعث رشد شرکت در آینده می شود

هدف هر کسب و کار رشد آن است، اما چگونه می توان برای آن برنامه ریزی کرد؟ برای برنامه ریزی موفقیت آمیز ما باید راه هایی برای جایگزینی تغییرات آینده ارائه دهیم.

یکی از بزرگترین اختراعات جهان در برنامه ریزی فضای اداری برای مدیریت تغییر، مبلمان اداری است. چرا؟ این می تواند به سرعت نصب و برچیده شود؛ و می تواند مدرن و مناسب برای هر هدفی باشد، و مهمتر از همه، می توان نیازها را تغییر داد، می توان آن را با اجزای بیشتر (برای سال های متوالی) تمدید کرد و یا می توان دوباره در محلی دییگر مورد استفاده قرار داد.

پرداختن به لیست اهداف بسیاری از کارفرمایان در مورد طرح جدید دفتر، بهبود بهره وری با تشویق همکاری میان کارکنان است. این می تواند یک سود فوق العاده برای سرمایه گذاری در یک طراحی جدید باشد، اگر به درستی انجام شود.

بیشتر بخوانید : مبلمان اداری مدرن

حرفه ای دکوراسیون اداری خود را طراحی کنید

بر اساس تحقیقاتی که توسط Cornestone OnDemand انجام شده است، منطقه گرم (از نظر تعامل موثر) برای همکاری حداکثر شعاع 25 فوت است. محققان میزان بهره وری 13 درصدی را به دست آوردند و 17 درصد افزایش در میزان اثربخشی را در کنار همکاری در کنار کارکنان با کیفیت بالا پیدا کردند. در نهایت، مطالعه نشان داد که کیفیت کار با حجم بالا بهبود یافته است، در حالیکه سریعا نتیجه کار را تولید می کنند.

حواس پرتی از سر و صدا در فضای باز اداری، یکی از نگرانی هایی است که باید در مرحله برنامه ریزی دفتر باز انجام شود. اگر شما یک ساختمان اداری جدید ایجاد کنید، فرصت های فراوانی در فرآیند طراحی / ساخت وجود دارد تا سر و صدا و لرزش محیط ناخواسته را از بین ببرد.

خوشبختانه استراتژی هایی برای کاهش سر و صدا در فضای اداری وجود دارد، از جمله ایجاد فضاهای آرام اختصاصی برای کارکنان که منجر به تمرکز بیشتر آنان می شود

اگر اهداف طرح دفتر شما شامل ایجاد فرصت های بیشتر برای جلسات رو در رو و تبادل ایده ها باشد، مطمئن شوید که فضای اتاق های کنفرانس گاه به گاه با صندلی کنفرانس راحتی علاوه بر وجود فضایی برای کافه تریا اختصاص داده شود. در نهایت، از مزایای همکاری در ارائه فضای کافی در اتاق کنفرانس و دور میز کنفرانس را نادیده نگیرید.

بیشتر بخوانید : پارتیشن اداری مبلمان اداری یکتا

حرفه ای دکوراسیون اداری خود را طراحی کنید

حرفه ای دکوراسیون اداری خود را طراحی کنید