تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دکوراسیون اداری آموزشگاه

دکوراسیون اداری آموزشگاه موضوع امروز تحریریه مبلمان اداری یکتا می باشد سعی داریم این مقاله را با عنوان دکوراسیون اداری آموزشگاه با بررسی نکات خاص و دقیق و اصولی که توسط کارشناسان شرکت مبلمان اداری یکتا به دست آمده پیش ببریم . دکوراسیون اداری آموزشگاه ها متشکل از چند بخش از محصولات مبلمان اداری می باشد کتابخانه اداری فایل اداری کانتر پذیرش میز کنفرانس برای استراحت و جلسه میز پذیرایی و مبل و نیم ست اداری میز مدیریت کتابخانه کوتاه مدیریتی و میز معلم و همینطور صندلی آموزشی به علاوه صندلی انتظار . در پایان این مقاله تک‌تک محصولاتی که الان ذکر کردیم را لینکش را برای شما آورده ام پس در ادامه همراه ما با مقاله دکوراسیون اداری آموزشگاه ها باشید…

مبلمان اداری یکتا  تولید کننده انواع مبلمان اداری کلاسیک، مبلمان اداری مدرن و مبلمان اداری لوکس می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.

دکوراسیون اداری آموزشگاه _ لابی آموزشگاه

استفاده از کانتر پذیرش در دکوراسیون اداری آموزشگاه ها یک امر جدا ناپذیر است چرا که منشی آموزشگاه باید در آن مکان قرار بگیرد . علاوه بر این‌ها کانتر پذیرش یک بخشی را جدا میکند تا مراجعه کننده با پرسنل شما ارتباط بگیرد کارآمد بودن یک کانتر پذیرش در آموزشگاه ها بسیار مهم است همین طور که باید زیبا باشد . علاوه بر کانتر پذیرش صندلی انتظار یا مبل و نیم ست اداری در لابی آموزشگاه بسیار لازم است چرا که مهمانان شما باید جایی برای نشستن داشته باشند و چه بهتر می‌شود که از یک میز پذیرایی استفاده کنیم که احترام خاصی را به مهمانان مراجعه‌کنندگان مشتریانتان بگذارید همه ی این ها تاثیرات مثبتی در ذهن مشتریان دارد و نام برند شما را بهتر میکند . استفاده از نورپردازی مناسب در لابی آموزشگاه یکی دیگر از اصول طراحی دکوراسیون اداری آموزشگاه باشد . رنگ بندی خلاقانه دکوراسیون اداری بسیار مهم است استفاده از طرح لوگوی شما روی اجزای دکوراسیون اداری آموزشگاه نمای بسیار خوبی را به محیط اداری شما میبخشد .

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داروخانه

دکوراسیون اداری آموزشگاه _ اتاق اساتید

اتاق اساتید در دکوراسیون اداری آموزشگاه ها جایگاه ویژه ای دارند اتاق که مخصوص جلسات بین اساتید میباشد تعامل و همکاری که در گذشته در مقالات قدیم گفته بودیم در این اتاق صورت می گیرد . استفاده از فضای مناسب دلباز و نورگیر بسیار مهم است چرا که این اتاق علاوه بر تشکیل جلسات بین اساتید اتاقیست برای استراحت معلمان . از محصولات مبلمان اداری که در این اتاق استفاده می شود می توان به کتابخانه، فایل و کمد اداری میز کنفرانس و صندلی های استراحت که می‌تواند صندلی کنترل است یا مبل و نیم ست اداری یا شاید صندلی انتظار نیز باشد اشاره کرد . کاربرد کمد اداری یا کتابخانه اداری برای این اتاق امری ضروری است چرا که هر استاد فایل مخصوص خود را باید داشته باشد تا وسایل مورد نیاز خود را بگذارد . میز کنفرانس برای این اتاق می تواند بسیار جالب باشد جایی که اساتید در کنار یکدیگر همکاری می کند و نظرات و ایده های خود را به اشتراک میگذارند .

بیشتر بخوانید :  کمد اداری

دکوراسیون اداری آموزشگاه _ کلاس ها

طراحی دکوراسیون کلاس ها در آموزشگاه ها امری ساده است اما باید به اصول و نکاتی توجه داشت استفاده از میز مناسب برای دبیر و همینطور صندلی های آموزشی مناسب یکی از همین نکات می باشد . برخی از کلاس ها نیازمند کمد باشیم چرا که دانش آموزان و کسانی که برای آموختن به آنجا میایند شاید وسایلی را داشته باشد هر کلاس مختص به یک سن و سالش باشد به عنوان مثال در آموزشگاه های زبان از هر قشر و از هر سنی دانشجو می پذیرند . برخی از کلاسها برای سن های کمتر باشد یا به طور کلی کلاس ها برای کودکان میباشد آموزش به کودکان نیازمند ابزارهای خاص خود می باشد پس در این کلاس ها استفاده از کمد های اداری برای گذاشتن وسایل مورد نیاز بسیار مهم است .

سخن پایانی

به عنوان جمع بندی برای مقاله دکوراسیون اداری آموزشگاه ها و نکات ریز دیگری را به شما ارائه میدهیم . استفاده از بعضی سبک های دکوراسیون اداری می تواند مخرب باشد سبک دکوراسیون اداری آموزشگاه ها باید خلاقانه باشد و ترکیباتی از رنگهای متنوع باشد چرا که همانطور که در قسمت بالا گفتیم که شاید آموزشگاه زبان ای داشته باشید که حتی کودکان نیز در آن به تحصیل می‌پردازند. تاثیرات رنگ بندی مناسب برای آموزشگاه بسیار مثبت است . استفاده از سبک های کلاسیک شاید برای آموزشگاه مناسب نباشد باید یک سبک مدرن یا حتی خلاقانه ای را به کار برد . در ادامه میتوانید روی عنوان مورد نظر خود کلیک کنید تا به بخش مربوطه رفته و محصولات مبلمان اداری یکتا را ببینید .

ارتباط با ما برای مشاوره رایگان

جهت خرید می توانید با شماره‌های مبلمان اداری یکتا تماس بگیرید.