راهنمای خرید میز کنفرانس

خلاصـــه ای از متن:
راهنمای خرید میز کنفرانس از شرکت مبلمان اداری یکتا یکی از کامل‌ترین و جامع‌ترین مقالات مربوط به خرید میز کنفرانس می‌باشد، بسیاری از شما انتظار دارید تا بحث‌های همیشگی در رابطه با در نظر گرفتن ابعاد اتاق و تعداد کارمندان و مدیران مجموعه خود را در ادامه ببینید اما ما در این مقاله سعی داریم شما را با همه جوانب کارشناسی جهت خرید میز کنفرانس راهنمایی کنیم. در ادامه همراه ما باشید …

از اتاق کنفرانس خود چه انتظاراتی دارید؟

امروزه صنعت مبلمان پیشرفت زیادی داشته است به‌طوری‌که انواع طرح‌ها و اندازه‌های متنوع را می‌توانید در بازار مشاهده کنید و با توجه به سلیقه و نیاز خود خرید را انجام دهید. در واقع شما در ” خرید میز کنفرانس ” گزینه‌های زیادی خواهید داشت؛ این تنوع در سبک‌های مبلمان اداری باعث به وجود آمدن انواع مختلف از میزهای کنفرانس شده است. تعداد زیاد مدل‌ها موجود در بازار ممکن است شما را به عنوان کسی که به دنبال یک میز کنفرانس هستید گیج و سردرگم کند بنابراین باید این تعداد را با فیلترهای متفاوت کم و کمتر کرد تا بهترین نوع میز کنفرانس را برای اتاق جلسات خود داشته باشید.

 • چه میزان از اتاق کنفرانس استفاده می‌کنید؟

یکی از مهم‌ترین مسائل که باید در راهنمای خرید میز کنفرانس به آن اشاره داشت میزان استفاده شما از اتاق کنفرانس است. این موضوع بسیار پر اهمیت است. اگر شما در سازمانی بزرگ هستید احتمالاً در اتاق جلسات و سالن کنفرانس خود هفته‌ای یکبار حضور پیدا می‌کنید ولی اگر یک شرکت پویا باشید که تقریباً هر روز نیاز به همفکری و برگزاری جلسه دارید، شرایط متفاوت است. با یک مثال کاملاً این موضوع برای شما روشن می‌شود.

ما در شرکت مبلمان اداری یکتا بارها و بارها برای سازمان‌های مختلف و شرکت‌های متنوعی میز کنفرانس طراحی و تولید کرده‌ایم، همیشه از مشتریان خود در رابطه با افراد حاضر در محیط و میزان استفاده از محیط را می‌پرسیم. به نظر شما بهتر نیست در اتاق کنفرانسی که مهمانان مجموعه یا سرمایه گذاران و خریداران کلان در آن حضور پیدا می‌کنند، از یک میز کنفرانس بزرگ استفاده کنیم؟ میز کنفرانس یو شکل بهترین پیشنهاد ما برای آن‌ها است؛ قابلیت پذیرایی از مهمانان و استفاده از تلویزیون و نمایشگر در این میزهای کنفرانس مرسوم است.

 • تعداد نفرات حاضر در جلسات شما چقدر است؟

چه تعداد نفراتی از اتاق یا میز استفاده خواهند کرد؟ چند نفر به طور منظم از آن استفاده می‌کنند؟ این سؤالات به شما کمک می‌کند تا یک قدم مثبت به سمت خرید میز کنفرانس مناسب با توجه به نیازتان بردارید؛ راهنمای خرید میز کنفرانس همین مسائل پوشش می‌دهد. تعداد نفرات، ابعاد میز کنفرانس را مشخص می‌کند. تعداد افراد شکل میز کنفرانس شما را به وجود می‌آورد و طبق ابعاد محیط شما باید طرح و فرم آن را به دست بیاوریم.

عکس میز کنفرانس شش نفره

میز کنفرانس شش نفره ام دی اف

 • پلان اتاق کنفرانس شما به چه شکل است؟

برای مقاله راهنمای خرید میز کنفرانس بهتر است از این نکته هم بگوییم؛ محیط شما تأثیر بسیار زیادی در خرید شما خواهد داشت، نه تنها پلان محیط بلکه نوع نورپردازی هم بسیار در انتخاب میز کنفرانس تأثیر گذار است. یکی دیگر از تجربه‌های مجموعه مبلمان اداری یکتا در پروژه تجهیز اتاق کنفرانس را در این قسمت مثال می‌زنیم. پلان اتاق کنفرانس یک مجموعه کاملاً مربعی شکل بود و چندین ستون در این محیط وجود داشت. تعداد بسیار بالایی را در محیط مربعی شکل باید جای می‌دادیم، در این مورد بهترین میز، یک میز کنفرانس گرد یا دایره‌ای بود که بیشترین میزان استفاده را از محیط اتاق جلسات بردیم.

 • اندازه اتاق کنفرانس شما چه قدر است و چه اهمیتی در خرید دارد؟

نکته دیگری که باید هنگام خرید به آن توجه کنید، اندازه اتاق کنفرانس یا اتاق جلسه شما است. در اینجا مهم است که بدانید و فراموش نکنید که میز کنفرانس نقطه کانونی اتاق خواهد بود و همین‌طور افراد زیادی به آن توجه می‌کنند. از این رو، برای اطمینان از اینکه میز کاملاً مناسب است، نه خیلی بزرگ یا کوچک، اندازه گیری دقیق اتاق را انجام دهید. با این کار می‌توانید میزی تهیه کنید که به طور یکنواخت مرکز اتاق کنفرانس را پر کند و دکوراسیون اتاق شما را دو چندان زیبا و شیک کند.

تصویر میز کنفرانس لوکس

میز کنفرانس بزرگ برای محیط لوکس

همان‌طور که خواندید پلان اتاق کنفرانس هم بسیار پر اهمیت است. حالا باتوجه‌به اینکه چند سؤال کلیدی مطرح شد ممکن است بسیاری هنوز درگیر انواع میز کنفرانس و تنوع آن‌ها باشند. در ادامه به این تنوع می‌پردازیم و مزایا و معایب هرکدام را بیان می‌کنیم. یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در هنگام کارشناسی و مشاوره ما برای راهنمایی مشتریان جهت خرید میز کنفرانس، بررسی نوع نیاز آن‌ها به متریال‌ها و شکل‌ها متفاوت است.


یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای خرید میز کنفرانس گرفتن مشاوره از کارشناسان این عرصه می‌باشد. ما در مجموعه مبلمان اداری یکتا به طور کامل کارشناسی و مشاوره جهت راهنمایی شما برای خرید میز کنفرانس را انجام می‌دهیم، کافی است با ما در ارتباط باشید.

( ۰۹۰۲-۶۲۶۲-۰۰۲ و ۴۴۶۲۰۰۸۷-۰۲۱ )


راهنمای خرید میز کنفرانس با بررسی مزایا و معایب انواع آن

بالاتر گفتیم که جهت خرید میز کنفرانس باید انواع آن را بدانید. شرکت‌ها و مجموعه‌های زیادی در این زمینه در حال فعالیت هستند. شرکت‌های معتبری همچون مبلمان اداری آدینا، مبلمان اداری جلیس و مبلمان اداری یکتا در زمینه طراحی و تولید انواع مبلمان اداری با سبک‌های متفاوت پیشرو هستند. به جرئت می‌توانیم بگوییم که بیشترین میزان تنوع را در محصولات میز کنفرانس شرکت مبلمان اداری یکتا دارد در ادامه با انواع آن‌ها آشنا می‌شویم.

انواع میز کنفرانس بر اساس شکل و فرم

 • میز کنفرانس مستطیل

مرسوم‌ترین نوع میز کنفرانس همین میز های کنفرانس مستطیلی می‌باشند. این میزهای کنفرانسی در ابعاد مختلف با طرح‌ها و آپشن‌ها متفاوتی می‌توانند طراحی و تولید شوند و معمولاً اولین، ساده‌ترین و بهترین انتخاب برای هر محیط اداری همین میزهای کنفرانس مستطیلی است.

عکس میز کنفرانس پایه فلزی مستطیلی

نمونه میز کنفرانس مستطیلی

 • میز کنفرانس قایقی

میزهای کنفرانس قایقی شکل دارای کناره‌های محدب، با انتهای کمی مخروطی و گاهی گوشه‌های گرد هستند که به دلیل انحنای جزئی روی میز، زیبا و شیک به نظر می‌رسند و شما با خرید این میز اتاقی شیک خواهید داشت.

 • میز کنفرانس بیضی

میزهای کنفرانس بیضی شکل با لبه‌های گرد و خطوط براق چشم نواز هستند. این میز با توجه به سایز و ابعاد مورد نیاز شما تولید و ساخته می‌شود. این سبک میزهای کنفرانس نیز مانند میزهای مستطیلی طرف‌داران زیادی دارد و معمولاً در همه محیط‌های کاری از آن‌ها می‌توان استفاده کرد.

میز کنفرانس کلاسیک W19

میز کنفرانس کلاسیک W19

 • میز کنفرانس چند ضلعی

میزهای کنفرانس چند ضلعی به دو شکل گرد و مستطیل امکان ساخت دارند. میز کنفرانس چند ضلعی گرد برای فضاهای کوچک‌تر ایده آل است چرا که جمع و جورتر می‌باشد و فضای زیادی از اتاق شما را درگیر نمی‌کند. جهت نشستن راحت‌تر، هنگام انتخاب یک میز چند ضلعی گرد، پایه مناسب را انتخاب کنید. برای اتاق‌های بزرگ‌تر، یک میز کنفرانس چند ضلعی مستطیلی را به منظور تأثیر بصری قابل توجه تهیه کنید.

میز کنفرانس کلاسیک W23

میز کنفرانس کلاسیک W23

 • میز کنفرانس گرد یا دایره‌ای

میز کنفرانس گرد یا دایره‌ای برای اتاق‌های کوچک‌تر مناسب است و استفاده می‌شود. میزهای کنفرانس گرد احساس آرامش و فراگیری را در یک جلسه ایجاد می‌کند و فضای کافی برای همه فراهم است. البته برای میزهای کنفرانس بزرگ در سازمان‌های مختلف که فضای آن ها کوچک است معمولاً از سبک میز کنفرانس دایره‌ای استفاده می‌شود.

میز کنفرانس دایره ای مدل C16

میز کنفرانس دایره ای مدل C16

 • میز کنفرانس یو شکل

میز کنفرانس U شکل نیز یکی از پرکاربردترین میز کنفرانس است که برای مجموعه‌های بزرگ و نسبتاً بزرگ این نوع میز کنفرانس توصیه شده چرا که با طراحی خاص خود هم بیشترین استفاده را از محیط کرده هم فضایی را در میان دو ردیف جهت پذیرایی‌ها و قرار داد مانیتورها به وجود می‌آورند و شما از میز خود به بهترین نحو استفاده می‌کنید.

میز کنفرانس یو شکل مدل US25

میز کنفرانس یو شکل مدل US25

انواع میز کنفرانس بر اساس پایه

پایه میزها باید با بهترین کیفیت ممکن ساخته شود تا استحکام بالایی داشته باشد همچنین پایه میزهای کنفرانس اگر به طور صحیح طراحی شوند به میز شما زیبایی دو چندان می‌بخشد. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود هنگام خرید از انواع پایه با اندازه‌ها و اشکال مختلف برای میز کنفرانس خود انتخاب کنید. تعداد آنها بسته به قطر یا طول میز کنفرانس می‌تواند متغیر باشد.

 • میز کنفرانس پایه فلزی

مقاله راهنمای خرید میز کنفرانس جدای از مسائل فنی باید کالا بروز باشد. میزهای کنفرانس پایه فلزی که به تازگی پر طرفدار شده‌اند با تنوع مدل در پایه‌های خود زیبایی خاص و مدرنی را به محیط می‌بخشند. میز کنفرانس پایه فلزی می‌تواند هر شکل و فری داشته باشد ولی پایه‌های آن از جنس فلز یا استنلس استیل می‌باشند.

عکس میز کنفرانس پایه فلزی

تصویر نمونه میز کنفرانس پایه فلزی

 • میز کنفرانس پایه چوبی

وقتی صحبت از چوب در مبلمان اداری می‌شود همه ذهنشان به سمت مبلمان اداری کلاسیک می‌رود. این طرز تفکر امروزه خلاقیت را از بین می‌برد. میز کنفرانس پایه چوبی می‌تواند از صفحه شیشه‌ای درست شده باشد. ترکیب شیشه و چوب نمای بسیار زیبایی را به هر محیطی می‌دهد. البته میز کنفرانس کلاسیک نیز از پایه‌های چوبی بهره می‌برد که استحکام بالاتر‌ی را نیز دارد.

قیمت میز کنفرانس

قیمت میز کنفرانس به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی همچون ابعاد میز کنفرانس و یا نوع متریال استفاده شده در ساخت میز کنفرانس در قیمت آن تاثیر گذار می باشد. برای مثال زمانی که شما میز کنفرانس 6 نفره سفارش می دهید به دلیل ابعاد کوچک این میز در ساخت این میز کنفرانس از متریال و رنگ کم تری استفاده می شود بنابراین شما برای خرید میز کنفرانس 6 نفره هزینه کم تری نسبت به میز کنفرانس 20 نفره که بزرگ تر می باشد می پردازید. به همین خاطر است که انتخاب دقیق تعداد نفرات در میز کنفرانس اهمیت زیادی دارد و کارشناسان به شما توصیه می کنند با توجه به نیاز خود میز کنفرانس خود را انتخاب کنید تا در هزینه های شما صرفه جویی شود.

میز کنفرانس

خرید میز کنفرانس از مبلمان اداری یکتا چه مزیتی دارد؟

اگر به دنبال یک ” خرید میز کنفرانس مدرن “ هستید که هم کاربردی باشد و هم زیبا، مبلمان اداری یکتا بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد. تجربه مجموعه ما در طراحی و تولید انواع میز کنفرانس در سراسر ایران به وجود آمده است. پروژه‌های موفق بسیار زیادی در ابعاد متفاوت برای سازمان‌ها و شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و دفاتر شخصی، بیمارستان‌ها و وزارتخانه‌ها انجام گرفته است که تمام این‌ها نشان دهنده کیفیت مطلوب و تمرکز تخصصی مجموعه مبلمان اداری یکتا به عنوان برترین تولید کننده میز کنفرانس، است.

عکس میز کنفرانس بیضی