تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دسترسی سریع به محصولات

صندلی جذاب و بسیار راحت

فهرست مطلب :

طراحی این صندلی عجیب با در نظرگرفتن و توجه به نیازهای انسان و تعادل و خمش مناسب برای کارکردهای متفاوتی از جمله استراحت در حالت نیمه خوابیده ، حالت کاملا خوابیده ، مدل کار پشت میز و با قابلیت انعطاف پذیری برای همه زمان های مورد نیاز کاربران می باشد از این صندلی جذاب به دلیل طراحی مناسب می توان در محیط های مختلفی چون خانه، محل کار و یا هر جای دیگر بسته به نوع نیاز استفاده کرد و علاوه بر زیبایی راحتی را به ارمغان آورد

نکته قابل توجه این صندلی زیبایی آن است که طراحی بسیار شیک و با جزئیاتی را دارد . این صندلی علاوه بر طراحی زیبا یک طراحی اصولی نیز دارد که متناسب با بدن انسان در حالات مختلف طراحی شده است . با مجله مبلمان اداری یکتا همراه باشید تا از این صندلی و صندلی های اداری دیگر بیشتر بدانید . فرم و انحنایی که این صندلی جذاب دارد بسیار خوب است . طرح پایه ها و انحنای پشتی کمر و گردن و پشتیبانی از ساق پاها بسیار ایده جذاب و خوبی است . این صندلی اصول ارگونومیک را دارد و به خوبی از فیزیک کاربر خود حمایت می کند و استفاده طولانی مدت از ان باعث بروز آسیب فیزیکی نمی شود .

بیشتر بخوانید : تنظیم صندلی اداری

صندلی های اداری بسته به نوع استفاده طراحی ها و پروسه تولید متفاوتی را دارند . به عنوان اولین مثال پایه های صندلی های اداری به سه دسته کلی تقسیم می شوند . دسته اول پایه های چرخ دار است که در همه ی محیط های اداری از آن ها وجود دارد . این پایه ها قابلیت جابه جایی راحت تر را به کاربر می دهد . دسته دوم پایه های فلزی خم شده اند . این دسته بیشتر مورد استفاده در صندلی های انتظار و صندلی کنفرانس است . دسته سوم نیز چهار پایه هایی که همه ما از آن ها دیده ایم و می دانیم که طرح ها و شکل و شمایل تفاوتی را دارند .

بیشتر بخوانید : خرید صندلی کنفرانس و نکات آن

این صندلی جذاب شاید در درجه اول نظر شما را جلب کند اما آیا استفاده از این صندلی در محیط اداری و مجموعه کاری شما ممکن است ؟ پاسخ به این سوال را خودتان می توانید بدهید . حال راه حل ما برای کسانی که از این صندلی نمی توانند استفاده کنند چیست؟ آیا صندلی هایی که به این شکل و شمایل طراحی شده اند برای فیزیک بدن انسان خوب نیستند؟ مقالات زیادی را در رابطه با صندلی های اداری در گذشته نوشته ایم که البته پاسخ به این سوال نیز در تمام آن مقالات مجموعه مبلمان اداری یکتا وجود دارد . اما در اینجا نیز به طور خلاصه به آن می پردازیم.

بیشتر بخوانید : بهترین صندلی های اداری

صندلی اداری باید زیبا طراحی شود !

طراحی خوب یک صندلی اداری حال شما را خوب می کند . زیبایی را به محیط شما می آورد ولی ار این طراحی اصولی نباشد و فقط ظاهر زیبا را حفظ کرده باشد باز هم حال شما را خوب می کند ؟ً! قطعا نه !! صندلی اداری نامناسب حتی اگر به زیبایی هر چه تمام تر هم طراحی شده باشد باز بعد از مدتی باعث بروز کمر درد و مشکلات و آسیب های فیزیکی برای شما می شود . تنها راه شما برای اطمینان از طراحی استاندارد یک صندلی اداری این است که از فروشنده معتبر حاضر در این عرصه خرید کنید .

بیشتر بخوانید : خصوصیات صندلی دانش آموزی و دانشجویی

مقایسه قابلیت های یک صندلی اداری و این صندلی جذاب !!

راجع به این صندلی جذاب صحبت کردیم . قابلیت جابه جایی که برای کاربر فراهم می کند بسیار زیاد است و اجازه حضور در هر حالتی را به شما می دهد . حالا صندلی اداری چه قابلیت هایی دارد ؟؟ صندلی های اداری تنظیم کننده ارتفاع دارند . با استفاده از جک های مناسب ارتفاع را مناسب با قد و وزن خودتان تنظیم می کنید . صندلی اداری مناسب قابلیت تنظیم دسته های صندلی را به شما می دهند که در بهترین جای ممکن و بسته به شرایط خودتان دسته های کناری را جابه جا کنید . قابلییت تنظیم پشتی کمر صندلی نیز وجود دارد در برخی از صندلی ها شما تا ۴۵ درجه می توانید پشتی صندلی اداری خود را خم کنید و احساس راحتی بیشتری داشته باشید و علاوه بر این می توانید بالا یا پایین بودن ارتفاع پشتی کمر را نیز تنظیم کنید .

حرف آخر 

صندلی های اداری طرح های بسیار زیادی دارند شما می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر به کاتالوگ صندلی های اداری شرکت مبلمان اداری یکتا دست پیدا کنید . صندلی های اداری به طور کلی به چند دسته تقسی می شوند که هر کدام قابلیت ها و ابعاد متفاوتی دارند . این دسته بندی شامل صندلی مدیریتی ، صندلی کنفرانس ، صندلی کارشناسی ، صندلی آموزشی و صندلی انتظار است . شما می توانید بهترین کیفیت را با بهترین قیمت ممکن در بازار از شرکت تجهیز دفتر یکتا بخواهید . پس از فعالیت سالیان دراز در این زمینه با افتخار نام خود را جزئی از برترین های حاضر در این صنعت می بینیم . دلیل این موضوع هم حفظ احترام مشتریان با ارائه کار با کیفیت و بی نقص و گارانتی و خدمات پس از آن بود . بهتر است خودتان قضاوت کنید …