نحوه قیمت گذاری میز مدیریت

خلاصـــه ای از مقاله:
نحوه قیمت گذاری میز مدیریت تحت تأثیر عوامل زیادی است. اولویت شما در مورد انتخاب میز مدیریت هرچه باشد مهم است که بدانید هزینه شما چگونه تعیین می شود و چه عواملی بیشترین تأثیر را روی آن دارند. کیفیت مواد مورد استفاده و کیفیت ساخت، ابعاد، پیچیدگی طراحی، عملکرد و فضای ذخیره سازی عوامل تأثیرگذار بر قیمت میز مدیریت هستند.

نحوه قیمت گذاری میز مدیریت تحت تأثیر عوامل زیادی است. اولویت شما در مورد انتخاب میز مدیریت هرچه باشد مهم است که بدانید هزینه شما چگونه تعیین می شود و چه عواملی بیشترین تأثیر را روی آن دارند. در این مقاله به توضیح دقیق این عوامل مهم و تأثیر گذار بر قیمت میز مدیریت خواهیم پرداخت.

عوامل مهم و تأثیرگذار بر نحوه قیمت گذاری میز مدیریت کدامند؟

نحوه قیمت گذاری میز مدیریت به چه صورت است؟ چه چیزی در هزینه میز مدیریت شما تأثیرگذار است؟ اگر می خواهید به پاسخی منطقی برای این سوالات دست پیدا کنید در ادامه با ما همراه باشید. اما ابتدا بایستی بدانید که یک عامل به تنهایی هرگز نمی تواند هزینه را تعیین کند، بلکه مجموعه ای از عوامل در نهایت در هزینه میز شما تأثیر می گذارد.

مواد مورد استفاده

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام خرید میز مدیریت بایستی بدانید این است که کیفیت چوب و فلز و مواد دیگری که برای ساخت میز مدیریت مورد استفاده قرار می گیرند به طور مستقیم بر قیمت آن تأثیر می گذارد. هرچه هزینه مواد بیشتر باشد، میز گران تر می شوند. اما دلایل متغیر بودن قیمت میزهای ساخته شده با مواد مختلف چیست؟

نحوه قیمت گذاری میز مدیریت

نحوه قیمت گذاری میز مدیریت

به عنوان مثال میز مدیریت چوبی ساخته شده از چوب جامد گرانتر از میز مدیریت MDF است، زیرا MDF به اندازه چوب جامد دوام ندارد. همچنین انواع مختلفی از چوب ها مانند مانگو، چوب شور و ساج وجود دارد که قیمت های مختلفی دارند. انواع مختلفی از تخته سه لا برای ساخت میز مدیریت استفاده می شود که هزینه های متفاوتی نیز دارند.

اما فاکتور مهم هزینه تولید این مواد است که قیمت میز مدیریت را تحت تأثیر قرار می دهد. به عنوان مثال در مورد موادی مانند چوب بازیافتی به دلیل اینکه هزینه آماده سازی آن زیاد می باشد، قیمت مبلمان ساخته شده از آن نیز بیشتر است.

کیفیت ساخت

جدای از ماده مورد استفاده، آنچه بر قیمت میز مدیریت تأثیرگذار می باشد، کیفیت ساخت است. دوام و استحکام میز مدیریت از جمله فاکتورهای مهم است. در این مورد می توان گفت که میز مدیریت سفارشی از نظر مقاومت و دوام بهتر خواهد بود. بایستی در نظر داشته باشید که هرچه دوام میز مدیریتی شما بیشتر باشد، نیاز به تعویض زودهنگام آن کمتر خواهد بود.

کیفیت مواد مورد استفاده اگر با کیفیت ساخت همراه نباشد، نتیجه خوبی نخواهد داشت. بنابراین سعی کنید انواع میز مدیریت خوش ساخت ساخته شده با مواد با کیفیت را خریداری کنید.

خرید میز مدیریت شیک

خرید میز مدیریت شیک

ابعاد

ابعاد میز مدیریتی نیز یکی دیگر از عوامل تأثیر گذار بر قیمت می باشد. هر چه ابعاد میز مدیریتی شما کوچکتر باشد، قیمت آن کمتر خواهد بود چرا که مواد کمتری در ساخت آن به کار رفته است. اما توجه داشته باشید که در مورد ابعاد میز استانداردهایی وجود دارد که بایستی رعایت شوند تا راحتی و ایمنی و کارآمدی شخص را تضمین کنند و نباید به خاطر هزینه کمتر این استانداردها را نادیده گرفت.

پیچیدگی طراحی

هر میز مدیریتی به روشی خاص طراحی شده است، هرچه طراحی بهتر و ابتکاری باشد، هزینه بالاتری نیز خواهد داشت. همچنین هر گونه کنده کاری و تراشکاری و صیقل دادن به میز بر هزینه تأثیر می گذارد.

یک طراحی پیچیده در مقایسه با یک طراحی ساده گران تر خواهد بود. در کار کنده کاری و طرح های پیچیده تلاش بیشتری انجام می شود و بنابراین هزینه میز مدیریت را نیز افزایش می دهد.

عملکرد و فضای ذخیره سازی

اگر میز مدیریت ماهیت عملکردی و یا گزینه ی ذخیره سازی بیشتری دارد، قیمت آن در مقایسه با یک میز ساده بیشتر است. بسیاری از میزهای مدیریت سنتی دارای قفسه و یا کشو هستند. اضافه کردن هر کدام از این فضاهای ذخیره سازی می تواند باعث تغییر قیمت میز مدیریت شود.

مقالات مرتبط
به راحتی میز مدیریت مدرن بخرید
ابعاد استاندارد میز مدیریت
بهترین میز مدیریت را چگونه انتخاب کنید؟
میز مدیریت لوکس و مدرن چه مشخصاتی دارد؟
مشخصات میز مدیریت ام دی اف چیست؟
ویژگی های یک میز مدیریتی خوب چیست؟
5 نکته مهم در خرید میز مدیریت که باید بدانید

اما با وجود تفاوت قیمت میزهای مدیریت، یکی از راهکارهایی که برای حفظ سرمایه و صرفه جویی هزینه های شما وجود دارد، خرید میز مدیریت سفارشی است. با این کار از شفافیت قیمت بیشتری برخوردار هستید زیرا می توانید هر یک از اجزای مورد نیاز خود را انتخاب کرده و جزئیات قیمت گذاری را روشن کنید.

قیمت میز مدیریت مدرن

قیمت میز مدیریت مدرن

اگر به دنبال خرید انواع میز اداری مدرن و میز مدیریت مدرن، شیک و لاکچری هستید، گزینه های زیادی از جمله میز مدیریت فلزی، میز مدیریت با پایه فلز، میز مدیریت شیشه ای، میز مدیریت کلاسیک، میز مدیریت ام دی اف، میز مدیریت پایه فلزی، میز مدیریت چوبی و میز مدیریت وکیومی توسط طراحان و متخصصان مجرب گروه مبلمان اداری یکتا و کاملا مطابق با نیاز و سلیقه شما در اختیارتان قرار می گیرد.