فروش مبلمان اداری با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت
میز مدیریت کلاسیک 39

میز مدیریت کلاسیک

میز مدیریت کلاسیک

میز مدیریت کلاسیک به چه میزی اطلاق می شود؟ تعریف و مدل انواع میز مدیریت کلاسیک کدامند  ؟ چه نوع داده هایی برای تصمیم گیری در مورد خرید یک میز مدیریت کلاسیک مورد نیاز خریداران می باشد؟

میز مدیریت کلاسیک و تصمیم گیری در مورد خرید آن شاید ساده به نظر برسد. شما تنها  مدل  و اندازه مورد نیاز خود را مشخص  می‎‌کنید، و در ادامه  فاکتورهای گوناگون  دیگری را برای خود  در نظر می‎گیرید. آسان بودن  این انتخاب در این موضوع است  که میز مدیریت کلاسیک، دارای سبک تولید خاص و  منحصر به فردی  میباشد و این همان مفهوم  “کلاسیک” میباشد . این مدل میز مدیریت  دارای تمام خصوصیات  لازم  و کافی برای نمایش  دادن مدیریتی قدرتمند و کارا میباشد . شما به عنوان یک مدیرارشد در یک شرکت  انتخاب خود را کرده‎اید، و می‎دانید چه میزی برای دفتر کار خود نیاز دارید و بر همین مبنا می‎خواهید هزینه های آن را پرداخت نمایید .

خرید میز مدیریت کلاسیک

بعضی از فاکتورهای اساسی در زمان  خرید یک میز مدیریت کلاسیک  که شما باید در نظر بگیرید را در ادامه آورده‌ایم: به عنوان یک قاعده کلی ، محیط موجود شما که در آن مشغول کار هستید مدل ، رنگ بندی و اندازه میز مدیریت را مشخص  می‌کند ، اما فاکتور مهم و تاثیر گذار دیگر که در انتخاب و خرید نقش مهمی ایفا می‌کند مقدار بودجه ای است که برای اینکار کنار گذاشته شده است . این موضوع که آیا شما فقط به یک میز کلاسیک چوبی نیاز دارید که فعالیت ‎‌های خود را بر روی آن انجام دهید یا اینکه کاملا می‌خواهید دفتر خود را بازسازی کنید و خواسته‌های دیگری نظیر این  باعث می‌شود که شما به عنوان یک مدیر ارشد کسب و کار و سازمان ، مطمئن شوید دقیقا به چه مدل میز چوبی ای نیاز دارید .

قیمت  میز مدیریت کلاسیک یا سلطنتی

میز مدیریتی سلطنتی به طور خاص برای مدیران ارشد سازمان گویا طراحی و ساخته می‌شود . از خصوصیات اصلی این مدل میز می‌توان به این موارد اشاره کرد، طرح کلاسیک و سنتی بودن ، زیبایی و شیک بودن ، لوکس و با شکوه  بودن، این ویژگی‌ها همگی بیانگر جنبه های زیبا شناسی میز مدیریت سلطنتی می‌باشد. به جرات می‌توان گفت این مدل میزهای کلاسیک  انتخاب اول هر مدیر یا رئیس و  صاحب کسب و کاری هستند. زیرا آنها خود را لایق داشتن چنین میز لوکسی می دانند. این میز به طور خاص برای مدیران طراحی شده است و جزئیات آن نمایانگر جلوه های مدیریتی و ریاستی شما می‌باشد .نکات زیر را بهتر است در زمان خرید میز مدیریت کلاسیک چوبی در نظر بگیرید :

اگر میز شما بیشتر مورد استفاده برای برقراری تماس و کار با کامپیوتر باشد، یک سطح کوچکتر، می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد . اگر شما تمایل به کار با زونکن‌ها ، اسناد و مدارک ، نقشه‌ها و کامپیوتر بزرگ  داشته باشید، میزها با ابعاد بزرگتر برای پاسخگویی به نیاز شما مناسبتر  خواهد بود تا شما بتوانید براحتی فضای مناسب برای انجام فعالیتهای خود داشته باشید. نکته: با اصول مهندسی صنایع و همچنین دانش تجزیه و تحلیل فعالیت‌ها ، می‌توانید  تعیین کنید کدام نوع میز اداری برای کار شما  مناسب تر می‌باشد.

ابعاد میزهای کلاسیک و لوکس چقدر است؟

شما می‌توانید میز مدیریت کلاسیک را تقریبا  در هر ابعادی که تمایل داشته باشید تصور کنید ، ولی قبل از اقدام به خرید آن باید هر فضایی را که می‌خواهید میز را در آن چیدمان نمایید اندازه گیری دقیق نمایید . ولی در هنگام سفارش دادن میز دلخواه و سفارشی خود به این موضوع که  حداقل  ۷۵ تا ۱۰۰ سانتیمتر فاصله  را در کنار میزتان  بگذارید تا هم برای رفت و آمد راحت خودتان فضای کافی وجود داشته باشد و هم بتوانید صندلی را به راحتی پشت میز کارتان ببرید  ، توجه کافی داشته باشید

نکته ظریف :

حتما تمام  ابعاد و  فضای محیط  اداری خود را بصورت دقیق داده برداری نمایید ، حتی  ارتفاع سقف هم در داده برداری مهم است . این به شما در زمان  انتخاب میز کلاسیکتان این کمک را می کند تا به فروشنده بتوانید در دکوراسیون اداری کمک کنید تا بهتر تصمیم بگیرید که  چه میزی مطابق با اتاق کار شما  است؟یک راه مناسب برای به نمایش کشیدن اعتبار شما به رخ مشتریانتان  خرید میز مدیریتی است  که ابعاد مناسب دارد و طراحی آن متناسب با محیط  اداری شما می‌باشد .

اشکال مختلف  میز مدیریت کلاسیک :

  • اشکال مستطیلی شایع‌ترین و محبوب شکل در انواع میزهای مدیریتی و بخصوص میز مدیریت کلاسیک می‌باشد
  • اگر فضای کاری شما به گونه‌ای باشد که جای کافی در اختیار داشته باشید و همچنین در یک گوشه یا کنج باشید، از میزهایی که دارای L هستند حتما استفاده کنید .
  • اگر فضای شما به اندازه کافی وسیع است و می‌خواهید شکوه اتاق خود را به نمایش بگذارید بهتر است از میزهای U شکل و بزرگتر مستطیلی استفاده کنید .

ذخیره سازی اطلاعات و اسناد در این میزها به چه شکل است؟

  • اگر شما با  مقادیر زیادی از اسناد ، مدارک و فایل‌ها سر و کار دارید ، بهتر است که یک میز با چند کشو را انتخاب نمایید.
  • اگر از یک کامپیوتر  رومیزی یا لپ تاپ استفاده می نمایید، بهتر است که یک میز مخصوص کار با کامپیوتر  را انتخاب نمایید، زیرا برای شما هم  فضای سطح را آزاد می کند وهم  برای کنترل سیم‌ها محفظه های خاصی در آن تعبیه شده است .

مواد اولیه یا متریال میز مدیریتی کلاسیک چیست ؟

  • مطمئنا جنس مواد اولیه مبلمان اداری کلاسیک برای شما خیلی مهم است زمانی  که شما به انتخاب قطعی میز مدیریت کلاسیک می‌رسید، ملاحظه خواهید کرد که این مدل میزها عموما  از چوب ساخته می شوند.
  • پیشنهاد ما بعنوان یک تولید کننده مبلمان اداری کلاسیک برای شما ، استفاده از چوبهایی نظیر: چوب گیلاس، چوب ماهون، چوب بلوط، چوب راش، گردو … می‌باشد؛ اما به این نکته هم توجه داشته باشید که انتخاب هر کدام از  چوب‌هایی که ذکر شد  می تواند بر مقدار هزینه شما بصورت مستقیم  تاثیر داشته باشد.
  • اگر شما در جستجوی آلترناتیوهایی با هزینه کمتر می‌باشید ،پیشنهاد می کنیم  از چوب کامپوزیت که وزن سبکی هم دارند میز خود را سفارش دهید

توضیحات تکمیلی:

ابعاد و مدلهای  میز مدیریت کلاسیک در گستره  وسیعی  از اندازه‌ها و اشکال در بازار مبلمان اداری وجود دارند. اما مهم این است که چه محصولی  برای شما کاربرد بهتری خواهد داشت؟ زیرا با توجه به برنامه شما و نحوه استفاده از میزتان ما می‌توانیم پیشنهاد مناسب در مورد سطح میز و ابعاد آن به شما ارائه نماییم .ولی در یک اصل کلی می‌توانیم اینگونه بیان کنیم که برای مدیرانی که برنامه های کاربردی اداری و تجاری متنوعی دارند و چندین فعالیت را با هم انجام می دهند، میزهای مدل U شکل و مدلL  شکل موارد مناسبی هستند .

برای اتاق مدیر  فضای کاری مناسب  برای فعالیتهای مختلف، فضای مناسب  برای کنفرانس‌ها و جلسات  غیرمعمول با همکاران یا مشتریان ، و همچنین فضای مناسب  برای گرد آوری فضای ذخیره سازی فایل و مدارک  می تواند در نظر گرفته شود. در نهایت، این فضای کاری متعلق به  شما است، و بهترین فرد در مورد اینکه چه میزی بهتر است خود شما هستید . اتاق کار  شما همان محلی  است که در آن اصلی‌ترین  نیازها و اهداف شرکت شما در آن کلید می‌خورد و دکوراسیون اداری در آن بسیار با اهمیت است .

از کدام شرکت مبلمان اداری، میز مدیریتی بخرم ؟

پاسخ این سئوال خیلی بستگی به ذائقه شما و صد البته بودجه شما دارد . خرید یک میز مناسب اداری از وبسایت‌ها و فروشگاههای  اینترنتی که مجموعه وسیعی از میزهای اداری در آن گردآوری شده  است شاید راحت‌ترین کار باشد اما به این شرط که شما بدانید دقیقا نیازتان چیست و همچنین از کیفیت محصولات آن شرکت هم خیالتان راحت باشد . مبلمان اداری آدینا به عنوان یکی از معتبرترین شرکتهای دکوراسیون اداری در صنعت مبلمان اداری شناخته می شود. شما می‌توانید برای سفارش محصولات خود و اخذ مشاوره با کارشناسان خبره ما با شماره ۴۴۶۲۰۰۸۷-۰۲۱ تماس بگیرید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند