میز کنفرانس 4 نفره 

میز کنفرانس 4 نفره بهترین گزینه برای شرکت های کوچک با فضای محدود می باشد. استفاده از میز کنفرانس چهار نفره برای شرکت های بزرگ هم بسیار رایج است و معمولاً در اتاق مدیران که دارای تیم هستند این میز های اداری به دو صورت جداگانه و یا چسبیده در جلوی میز مدیریت (میز مدیریت و کنفرانس) استفاده می‌شوند.

بیشتر نحوه فعالیت کسب و کار شما به بحث‌هایی که روی میز کنفرانس اتفاق می افتد، بستگی دارد. از آنجا که میز کنفرانس جایی است که ایده های زیادی برای یک پروژه و اهداف شرکت با هم ادغام شده و شتاب بیشتری می گیرند، نحوه بیان و به اشتراک گذاشتن این ایده‌ها می تواند به دلیل ماهیت این مبلمان کانونی تسهیل شود.

بنابراین انتخاب میز مناسب برای نیازهای شما اهمیت زیادی دارد و بایستی در انجام آن دقت کافی داشت. یعنی اینکه نباید به صورت عجولانه انواع بزرگتر را انتخاب کنید، به خصوص اگر اتاق کنفرانس شما کوچکتر باشد.

اگر دفتر کار شما فقط توسط گروه کوچکی از کارمندان اداره می شود یا اگر متوجه می شوید فضای اتاق کنفرانس شما محدود است، بایستی به دنبال خرید میز کنفرانس کوچک جهت راحتی کارکنانتان در جلسات باشید.

اگر همین الان شما در صدد خرید میز کنفرانس 4 نفره هستید بنابراین مراحلی از فرایند انتخاب را طی کرده‌اید و می‌دانید چند نفر برای میز کنفرانس شما مناسب است و ابعاد حدودی آن را تخمین زده‌اید.


لازم به ذکر است که بیشتر میز های کنفرانس مجموعه مبلمان اداری یکتا قابلیت طراحی و تولید در تعداد نفرات مدنظر شما را دارند و کافی است با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.


میز کنفرانس شیشه ای مربعی مدل gb15
میز کنفرانس شیشه ای با پایه فلزی و ام دی اف مدل GB14
میز کنفرانس با صفحه شیشه ای مدل GB06
میز کنفرانس شیشه ای با پایه استیل مدل GB04
میز کنفرانس شیشه ای با پایه فلزی مدل GB01

خرید میز کنفرانس 4 نفره

هنگام خرید میز کنفرانس 4 نفره به دلیل تنوع و ویژگی های زیاد میز کنفرانس ممکن  است شما کمی گمراه شوید.کارشناسان مبلمان اداری یکتا جهت ارائه مشاوره به شما عزیزان حاضر هستند. کافی است برای دریافت خدمات مشاوره برای خرید میز کنفرانس 4 نفره با ما تماس بگیرید.

میز کنفرانس چهار نفره

به‌طور کلی میز کنفرانس چهار نفره معمولا به عنوان میز میتینگ ها و ملاقات های صمیمی استفاده می شود. اگر مجموعه شما پر از تیم های متفاوت است پیشنهاد می‌کنیم بسته به نوع دکوراسیون اداری خودتان از میز کنفرانس 4 نفره در جای جای محیط خود استفاده کنید.

میز کنفرانس چهار نفره

نکته طلایی و مهم هنگام خرید میز کنفرانس 4 نفره اهمیت حفظ فضای راحت در اطراف هر کارمند است. این فضا معمولاً برای هر نفر در فضای کسب و کار حدود 76 سانتی متر است و می تواند برای یک میز کنفرانس کوچک و همچنین یک فضای بزرگ استفاده شود.

میز کنفرانس ۴ نفره

میز کنفرانس چهار نفره

دو نکته کاربردی جهت خرید میز کنفرانس چهار نفره

اینکه چه میز کنفرانسی بخرید بیشتر با توجه به تعداد نفرات فضا و نوع کار شما مشخص می شود. میز کنفرانس جایی است که ایده های شرکت شما شکل می گیرد. بنابراین در انتخاب آن باید توجه زیادی کرد.

  • اولین نکته مهم که به آن باید توجه کنید فضای اتاق شما است. به طور واضح تر اگر بخواهیم بگوییم شما اگر فضای کمی دارید نباید از میز کنفرانسی استفاده کنید که تمام فضای اتاق شما را بگیرد و یا همچنین اگر یک اتاق کنفرانس بزرگ دارید نباید میز کنفرانس کوچک خریداری کنید. اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که شما با توجه به تعداد افراد خود باید میز کنفرانس سفارش دهید. اگر در جلسات خود تعداد افراد کمی دعوت می کنید و با توجه به فضا در دسترس خود یک میز کنفرانس چهار نفره کوچک مناسب می باشد.
  • همچنین زمان انتخاب میز کنفرانس توجه کافی داشته باشید که میز شما فضای کافی برای گذاشتن وسایل اضافی نیز داشته باشد و کارمندان شما احساس راحتی داشته باشند.
میز کنفرانس ۴ نفره

میز کنفرانس ۴ نفره

قیمت میز کنفرانس 4 نفره

قیمت میز کنفرانس 4 نفره به چند عامل بستگی دارد؛ شکل میز کنفرانس، متریال و مواد اولیه مورد استفاده در ساخت میز، از جمله این فاکتور‌ ها هستند.  ولیکن یکی از عامل های مهم که در “قیمت میز کنفرانس” تاثیر زیادی دارد تعداد نفرات میز کنفرانس شما می باشد. برای مثال قیمت یک میز کنفرانس دوازده نفره از یک میز کنفرانس چهار نفره و یا شش نفره قطعا بیشتر خواهد بود. البته این مورد زمانی است که متریال مصرفی چیز ثابتی باشد.

به همین خاطر است که در انتخاب ابعاد و نفرات میز کنفرانس خود باید توجه داشته باشید تا هزینه اضافی نداشته باشید.

برای اطلاع از “قیمت میز کنفرانس چهار نفره” کافی است که با مجموعه مبلمان اداری یکتا ارتباط بگیرید، کارشناسان ما تمام اطلاعات مورد نیاز شما عزیزان را در اختیارتان می‌گذارند.

میز کنفرانس چهار نفره

میز کنفرانس 4 نفره کوچک

خرید اینترنتی میز کنفرانس 4 نفره

خرید اینترنتی میز کنفرانس 4 نفره تنها از برند‌ها و شرکت های معتبر و حاضر در این صنف تضمین شده است. چالش های متفاوتی که همه‌ی ما میدانیم گریبانگیر خریداران اینترنتی است، ما در مجموعه مبلمان اداری یکتا به شما همراهان که قصد خرید اینترنتی میز کنفرانس چهار نفره را دارید، پیشنهاد می‌کنیم سابقه برند‌ها و جایگاه آن‌ها را در صنف طراحی و تولید مبلمان اداری جویا شوید.

میز کنفرانس ۴ نفره

میز کنفرانس ۴ نفره ارزان

مزایای میز کنفرانس 4 نفره

همانطور که اشاره شد میز کنفرانس در دفتر شما نقش بی بدیلی دارد و میزهای کنفرانس کوچک نیز از این امر مستثنی نیستند. میز کنفرانس 4 نفره از جمله انواع میز کنفرانس کوچک است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

  1. میز کنفرانس 4 نفره بهترین انتخاب برای محیط‌هایی با فضای کوچک؛
  2. امکان جا به جایی آن به راحتی وجود دارد؛
  3. بسته به نوع میز کنفرانس چهار نفره، ممکن است نیازی به نصب نداشته باشد؛
  4. صرفه جویی در هزینه‌ها به دلیل ابعاد کوچک و متریال صرفی کمتر نسبت به میز های کنفرانسی بزرگتر
  5. بهترین استفاده از محیط صورت می‌گیرد؛
  6. در صورت بزرگتر شدن مجموعه و خرید میز کنفرانس بزرگتر می توانید به عنوان میز کنفرانس شخصی از آن استفاده کنید.
میز کنفرانس ۴ نفره

میز کنفرانس چهار نفره

فروش میز کنفرانس 4 نفره مبلمان اداری یکتا

اگر به دنبال خریدی آسوده هستید و همینطور در جستجوی میز کنفرانسی کاربردی و زیبا باشد؛ مبلمان اداری یکتا بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد. تجربه مجموعه ما در طراحی و تولید انواع میز کنفرانس در سراسر ایران به وجود آمده است. پروژه‌های موفق بسیار زیادی در ابعاد متفاوت برای سازمان‌ها و شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و دفاتر شخصی، بیمارستان‌ها و وزارتخانه‌ها انجام گرفته است که تمام این‌ها نشان دهنده کیفیت مطلوب و تمرکز تخصصی مجموعه مبلمان اداری یکتا به عنوان برترین تولید کننده میز کنفرانس، است.

میز کنفرانس ۴ نفره

میز کنفرانس ۴ نفره مربعی

شرکت مبلمان اداری یکتا با بهره گیری از تیم حرفه ای خود اقدام به طراحی و تولید انواع میز کنفرانس از جمله میز کنفرانس 4 نفره کرده است. کارشناسان حرفه ای ما پارامترهای مد نظر شما از جمله ابعاد و همینطور  قیمت میز کنفرانس 4 نفره را برای شما برآورد می کنند.

میز کنفرانس چهار نفره

میز کنفرانس 4 نفره انتخابی هوشمندانه

میز کنفرانس 4 نفره یکی از کاربردی ترین میز کنفرانس ها می باشد. میز کنفرانس 4 نفره بیش تر در شرکت های خصوصی و سازمان هایی که فضای کوچکی دارند کاربرد دارد و همچنین این میز کنفرانس 4 نفره برای شما که افراد کمی را در جلسات خود دعوت می کنید کاربرد زیادی دارد. همچنین شما می توانید از میز کنفرانس چهار نفره در اتاق مدیریت خود به صورت جداگانه نیز استفاده کنید. از آن جایی که میز کنفرانس و اتاق کنفرانس امروزه اهمیت زیادی دارد بهتر است که برای خرید میز کنفرانس 4 نفره به تمامی نکات هنگام خرید میز کنفرانس 4 نفره توجه کنید.

یک میز کنفرانس 4 نفره شیک باید به صورت اصولی با رعایت اصول ارگونومیک و استاندارد ها طراحی شود. برای مثال میز کنفرانس 4 نفره باید ارتفاع و ابعاد استانداری داشته باشد تا شما و کارمندانتان در جلسات احساس راحتی داشته باشید. همچنین میز کنفرانس 4 نفره بهتر است که با بهترین متریال موجود تولید شود چرا که شما از این میز اداری استفاده زیادی خواهید کرد بنابراین میز کنفرانس 4 نفره باید مقاوم باشد و طول عمر خوبی داشته باشد.

عکس میز کنفرانس بیضی