پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن

پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن

پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن

پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن موضوع بحث امروز ما در مبلمان اداری یکتا است . پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن یعنی فواید پاتیشن اداری و سبک و نوع هر پارتیشن . موارد استفاده از پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن را باهم بررسی میکنیم تا انتخاب شما عزیزان را در این زمینه جهت دهیم . در ادامه با مقاله ی ” پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن ” از تحریریه مبلمان اداری یکتا همراه باشید تا از این نکات استفاده کنیم.

 

 « پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن  »

                     –  مبلمان اداری یکتا

 

پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن_ انواع پارتیشن اداری

انواع پارتیشن اداری از نکاتی است که در مقاله ی ” پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن ” مورد بحث است .  پارتیشن اداری به جند  نوع تقسیم بندی میشود که شامل موارد زیر است :

  1. پارتیشن اداری تک جداره  ( مشاهده گالری تصاویر پارتیشن تک جداره )
  2. پارتیشن اداری دوجداره  (مشاهده گالری تصاویر پارتیشن دوجداره )
  3. پارتیشن اداری شیشه ای  ( مشاهده گالری تصاویر پارتیشن شیشه ای )
  4. پارتیشن اداری ام دی اف ( مشاهده گالری تصاویر پارتیشن ام دی اف )

کاربردی ترین انواع پارتیشن در حال حاضر به ترتیب موارد ذکر شده در بالا است . در ادامه به توضیح هرکدام می پردازیم.

۱-پارتشین اداری تک جداره

پارتیشن اداری تک جداره از جنس ام دی اف و شیشه در دسترس است و مقاومت مناسبی را در برابر چیز های متلف نشان میدهد . این نوع پارتیشن اداری به طرح و رنگ دلخواه مشتری طراحی و تولید میشود و آن را در ارتفاع های متفاوتی می توان تنظیم کرد . که بلند باشند یا کوتاه یا نیمه بلند . پیشنهاد میشود در صورت وجود درب در پارتیشن بندی ، ارتفاع ۲ متر باشد تا ملزومات لامه به خوبی روی آن سوار شوند . شیشه استفاده در این نوع پارتیشن ضخامت ۶ میلیمتری را داراست و طرح های ساده ، سند بلاس ، مات را دارد  . روی تمام احزای پارتیشن اداری تک جداره امکان حک نوشته یا نام برند شما وجود دارد . این مدل از پارتیشن اداری سبک و قابل حمل است . از معایب این نوع پارتیشن ها به نبودن عایق در برابر صوت و حرارت میتوان اشاره کرد.

 پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن
پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن

۲-پارتیشن اداری دوجداره

سرو صدا و آلودگی صوتی در شرکت ها و سازمان هایی با رفت آمد بالای ارباب رجوع ، بسیار زیاد است. پارتیشن اداری دو جداره راه حل این امر است . برای بالا بردن امکان عایق بودن در برابر صدا از پارتیشن اداری دوجداره استفاده میشود .استحکام این نوع پارتیشن اداری بالا تر از پارتیشن اداری تک جداره است.  به طور معمول در پارتیشن اداری که از نوع دوجداره است از شیشه های دوجداره استفاده میشود. با تلفیق ام دی اف در این نوع از پارتیشن های اداری و عایق کردن لبه های ام دی اف آن ، ضخامتش بیشتر شده و عایق قوی تر را فراهم میکند . لازم به ذکر است که این پارتیشن اداری هم در ارتفاع های متفاوت قابلیت تنظیم را دارد. اگردش هوا در اتاق و ورود صدا به اتاق های داخل پارتیشن به ارتفاع آن نیز بستگی دارد.

 پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن
پارتیشن اداری دو جداره

۳- پارتیشن اداری شیشه ای

پاین نوع پارتیشن به دلیل استفاده از شیشه و زیبایی خاص آنها محبوبیت بیشتری را دارند .  نصب پرده های کرکره ای روی پارتیشن های شیشه ای اجازه ورود نور را به اتاق می دهد و زیبایی آنرا دو چندان میکندلازم به ذکر است که این خود یکی از مزایای پارتیشن اداری شیشه ای میباشد . ورود و انعکاس نور طبیعی در فضا که استفاده از آن علاوه بر زیبایی بخشی به محیط صرفه جویی را در مصرف برق نیز به همراه دارد.  استفاده از شیشه های مات و طرح دار نیز برای این نوع از پارتیشن ها بسیار جا افتاده است . همچنین برای عایق کردن بیشتر محیط با این نوع از پارتیشن های اداری بهتر است از شیشه های دو جداره استفاده شود.
 پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن
پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن

۴- پارتیشن اداری  ام دی اف

در مقاله ی ” پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن ” معایب و مزایای هر نوع از پارتیشن اداری را باهم بررسی کردیم حالا نوبت به بررسی پارتیشن ام دی اف رسیده است .  در پارتیشن ام دی اف ، ستون ها برای مقاومت بیشتر از آلومینیوم کار گرفته میشود و برای حفظ زیبایی از رویه های شیشه ای یا ام دی اف  برای آنها استفاده میشود. از مزایای پارتیشن ام دی اف میتوان به ابعاد و اندازه گیری مناسب آن و طرح و رنگ بندی با گستره بیشتر و مقاومت آن اشاره  کرد . در ادامه به دلایل محبوبیت استفاده از پارتیشن ام دی اف اشاره میکنیم:
  • تنوع در طرح و رنگ و سازگاری با انواع سبک های دکوراسیون اداری
  • مقرون به صرفه بودن آن
  • قابلیت تغییر ساختار حتی پس از پیاده سازی
  • سرعت بالا در طراحی ، تولید ، نصب
 پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن
پارتیشن اداری دو جداره

 

 

 

پایان مقاله ” پارتیشن اداری و نکات مربوط به آن  ” .

سپاس از همراهی شما با مبلمان اداری یکتا

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

اینستاگرام مبلمان اداری یکتا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند