51d4a لوگوی بیمه سامان

پروژه مبلمان اداری بیمه سامان ۱

شرکت بیمه سامان -طبقه پنجم -دفتر مرکزی

اهمیت صنعت بیمه امروز دیگر بر کسی پوشیده نیست ، صنعت بیمه مانند صنعت بانکداری بعنوان محرک و پشتیبان صنایع دیگر میباشد . در این میان اهمیت دادن به فضای کاری ، هم برای پرسنل این صنعت خوشایند است و هم برای مشتریان .اهداف و چشم انداز بیمه سامان بشرح زیر اعلام شده اند :بیمه سامان تا سال ۱۴۰۰، با ایجاد حس اعتماد در فعالیت های خود و ارائه خدمات به مشتریان هدف و صنعت بیمه، سرآمد خواهد بود.ارائه خدمات بیمه ای متنوع و با کیفیت به اشخاص حقیقی در منطقه خاورمیانه و کشورهای مشترک المنافع (CIS) با رویکرد نوآورانه.ارزشهای محوری بیمه سامان :

• مشتری مداری
• خلاقیت و نوآوری
• تامین اعتماد و آرامش

• تعالی فردی و سازمانی
• پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی
• کار تیمی و تعامل سازنده در درون سازمان

شرکت بیمه سامان با درک این موضوع  ، برای تجهیز مبلمان اداری و دکوراسیون اداری  طبقه پنجم دفتر مرکزی خود از شرکتهای بنام و مطرح در این صنعت دعوت نمود و با دادن یک فرصت مناسب برای طراحی ، طرحهای ارائه شده توسط شرکتهای مختلف را بررسی و در نهایت کار را به شرکت تجهیز دفتر یکتا واگذار نمود .


مبلمان اداری یکتادکور مجری  انواع پروژه های  تجهیز دفاتر خصوصی و سازمانهای دولتی  میباشد . برای آشنایی با خدمات  ما به وب سایت ما مراجعه نمایید.

 

جزئیات طرح پروژه مبلمان اداری بیمه سامان ۱

مدیران این شرکت  با طبقه بندی سالن به بخش کارمندان ، مدیران و مشتریان توانستند با توجه به اهمیت هر کدام از این افراد ، فضای کافی را در اختیار آنها قرار دهند در این میان طراحان شرکت مبلمان اداری یکتا با ارائه طرحهای متنوع دوبعدی چیدمان و طرحهای سه بعدی در نهایت با کارفرما در مورد طرحهای چیدمان به جمع بندی رسیدند و بعد از آن نوع میزها و سایر ملزومات اداری تعیین گردید . کار این طبقه کاملا سفارشی بود و مدیران بیمه سامان با استفاده از عنصر خلاقیت و استفاده مناسب از نظرات مشاور یک محیط ایده آل و زیبا را برای همکاران خود فراهم آوردند . رنگ محصولات و ابعاد و طرح آنها کاملا سفارشی و مطابق درخواست کارفرما بود . خوشبختانه توان شرکت یکتا دکور در ارائه مبلمان اداری سفارشی بسیار بالاست هم در بخش طراحی و هم در بخش تولید ، و این مسئله رضایت مشتریان را نیز در پی دارد .زمانبندی اجرا برای کارفرما بسیار اهمیت داشت و دلیل آن نیز استخدام مدیران و کارمندان جدید برای این بخش بود بنابراین شرکت یکتا دکور با توجه به درک الزامات کارفرما  با ارائه یک زمانبندی دقیق و فشرده توانست کار یک طبقه را در مدت یکهفته اجرایی و نصب نماید . خوشبختانه بعد از انجام کار مشتری رضایت کامل از زمانبندی و اجرا و همچنین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده را داشت و با دادن یک گواهی حسن انجام کار رضایت قلبی خود را از این مسئله بیان نمود . واگذاری پروژه های دیگر از سوی این کارفرما ، در مدت دوسال بعدی ، خود گواهی این مدعا میباشد .

محصولات مبل اداری مدرن یکتادکور را ببینید

محدوده پروژه مبلمان اداری بیمه سامان ۱

این پروژه شامل فرآیندهای  اندازه گیری ، طراحی دو بعدی و سه بعدی ، تولید ، و نصب  میگردید .

طراحی و تولید میز مدیریت

طراحی و تولید میزهای کارمندی

طراحی و تولید پارتیشن اداری سفارشی مشبک

تامین صندلی اداری مدیریتی

تامین صندلی اداری کارمندی

تامین  مبل اداری و میز پذیرایی

تامین پاراوان و پرده های اداری

طراحی و تولید کانتر پذیرش لوکس

چالشهای پروژه مبلمان اداری بیمه سامان ۱

همیشه در انجام پروژه محدودیتهای ابعادی نظیر فضای موجود و آنچه که مشتری تمایل دارد نام آنرا استفاده حداکثری از فضا بگذارد وجود دارد . ما در پروژه مبلمان اداری بیمه سامان ۱ بنا به خواست کارفرما موظف بودیم تا نهایت استفاده را از فضای موجود ببریم و بیشترین تعداد کارمندان را در این طبقه با توجه به نوع خدمت و فعالیتشان مستقر نمائیم . شاید اینکار خیلی ساده بنظر بیاید اما کارفرما اصرار داشت اینکار نباید بنحوی باشد که فضای دکوراسیون اتاق تنگ و کوچک شود و کارمندان از کمبود فضای رفت و آمد و عملکرد شکایت داشته باشند .بنابراین ما در جلسات متعدد که با طراحان خود و مسئولین شرکت بیمه سامان داشتیم در نهایت به یک طرح ایده آل رسیدیم که هم بیشترین تعداد کارمندان را در محل جای میداد و هم دکوراسیون اداری مطلوبی را برای کارمندان ایجاد میگرد . چالش بعدی که ما با آن مواجه بودیم ایجاد یک فضای لوکس و زیبا برای مراجعین بود بنحوی که در زمان انتظار احساس خستگی و استرس نداشته باشند . این موضوع را هم با ارائه پارتیشنهای کوتاه مشبک حل کردیم . یعنی فضای انتظار مشتری را به گونه ای طراحی کردیم که نه فضای خصوصی کارمندان را بشکند و از بین ببرد و نه حالت زندان و مجزا داشته باشد . یک محیط عالی و زیبا برای استراحت و منتظر بودن .در تمام این مراحل باید به این موضوع که طراحی تک تک فضاها در نهایت باید با همدیگر همخوانی کامل داشته باشد نیز توجه داشتیم و هارمونی کل را از نظر دور نکردیم .

محصولات میز اداری مدرن یکتادکور را ببینید

ما با توجه به داشتن چالشهای مختلف در پروژه مبلمان اداری بیمه سامان ۱ سعی کردیم تا با ارئه راهکارهای مختلف چه در زمان طراحی و چه در زمان تولید و همچنین در زمان نصب ، بتوانیم هم چالشهای پیشرو را رفع نمائیم و هم رضایت مشتری را کسب کنیم و هم بتوانیم با انجام این قبیل پروژه های سفارشی ، توانمندیهای شرکت خود را در زمینه انجام کارهای لوکس و مدرن افزایش دهیم . یک مسئله اصلی در اجرای این پروژه ، این بود که کارفرما بودجه معینی را برای انجام اینکار کنار گذاشته بود ولی سلیقه کارفرما بسمت سفارش کار لوکس بود بعنوان مثال کانتر منشی بسیار طرح لوکس و مدرنی داشت . بنابراین ما با درک بودجه بندی کارفرما سعی کردیم تا کارهای لوکس و مدرن را با کمترین هزینه به مشتری ارائه نمائیم . مورد دیگر اجرای پارتیشن مشبک در طبقه پنجم بیمه سامان بود زیرا این پارتیشن برای اولین بار با این طرح در صنعت مبلمان اداری طراحی و تولید شده بود و کار نصب آن ، کاری بسیار حرفه ای و تخصصی بود و نیاز به ظرافتهای تجربه ای نصاب و استفاده از ابزار مخصوص داشت . مورد دیگر بحث زمانبندی این پروژه بود خوشبختانه شرکت مبلمان اداری یکتا با داشتن کارخانه ای مجهز و همچنین نیروهای کار آمد با اضافه کردن ساعات کاری و تخصیص شیفت اضافه به این پروژه توانست تا در سر زمان تعیین شده پروژه را باتمام برساند .شاید اصلی ترین و مهمترین راهکاری که ما در ای پروژه و پروژه هایی نظیر این در نظر میگیریم تعامل حداکثری با کارفرما از لحظه نخست یعنی اندازه گیری فضای اداری تا لحظه آخر یعنی نظافت کامل محل کار برای تحویل به مشتری میباشد.

محصولات صندلی اداری مدرن یکتادکور را ببینید

ارزش آورده پروژه مبلمان اداری بیمه سامان ۱

پروژه مبلمان اداری بیمه سامان ۱ که همان تجهیز و دکوراسیون طبقه پنجم دفتر مرکزی بیمه سامان بود دستاوردهای بسیاری را برای شرکت یکتا دکور بهمراه داشت که میتوانیم بدین صورت آنها را بیان نمائیم

۱-کسب رضایت مشتری و تبدیل مشتری به یک مشتری همیشگی و وفادار

۲-بالا بردن تجربه و توان طراحان در طراحی کارهای سفارشی

۳-بالا بردن قابلیتهای برنامه ریزی سفارشات برای انجام پروژه های بزرگ در زمان کمتر

۴- کم کردن هزینه های قیمت تمام شده برای مشتری

۵-ارائه محصولات سفارشی و لوکس ،مطابق با خواست کارفرما

بیشتر بخوانید : پروژه مبلمان اداری شرکت صنعتی بهشهر

محصولات میز اداری مدرن یکتادکور را ببینید

پروژه های مشابه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند