پروژه میز کنفرانس شرکت طنین گستر عسلویه

پروژه میز کنفرانس شرکت طنین گستر عسلویه

پروژه میز کنفرانس شرکت طنین گستر عسلویه با طراحی سفارشی و اجرا توسط شرکت مبلمان اداری یکتا شروع شد 


ابعاد :

میز کنفرانس بیست و پنج نفره شرکت طنین گستر عسلویه که توسط مجموعه مبلمان اداری یکتا طراحی و تولید شد با طراحی بسیار شیک و تولید بی نقص . این میز کنفرانس با ابعاد استاندارد طراحی و تولید شد و رضایت کارفرما را در پیش داشت . 

زمان اجرا :

میز کنفرانس پروژه طنین گستر در عسلویه متریال خاص خود را داشت . استفاده از چرم در کنار چوب و ام دی اف بسیار زیبا و شکیل بود . این طرح جزئی از طرح های جدید شرکت مبلمان اداری یکتا به شمار می رفت که در دو هفته طراحی و تولید شد .  

مشاهده میز های کنفرانس مبلمان اداری یکتا

صحبت مدیریت شرکت تجهیز دفتر یکتا درباره پروژه میز کنفرانس شرکت طنین گستر عسلویه  :

تجربه پروژه های زیادی در عسلویه داشته ایم و خدا را شکر از همه آن ها سربلند بیرون آمده ایم . پروژه میز کنفرانس طنین گستر هم با تلاش پرسنل ما و یاری خداوند به نهایت رضایت کارفرما به پایان رسید .

صحبت مدیریت کارخانه مبلمان اداری یکتا درباره پروژه میز کنفرانس شرکت طنین گستر عسلویه :

طراحی و تولید این میز کنفرانس بسیار لذت بخش بود . زیبایی در ترکیب متریال های چرم و چوب بسیار زیاد است . بعد از حدود ده روز کار روی این میز کنفرانس گروهی از نصاب های حرفه ای خود را به عسلویه فرستادیم تا این پروژه را کامل تحویل دهند . البته لازم به ذکر است که در شهر های جنوبی و شمالی به علت هوای شرجی حتما باید طراحی و تولید خاص را پیاده کنید چرا که کوچکترین محفظه ای باعث از بین رفتن ام دی اف و چوب می شود . 

از طرف مجموعه طنین گستر عسلویه به شرکت مبلمان اداری یکتا :

“همکاری با مجموعه شما بسیار لذت بخش بود و برای کار بی نقص ، رفتار محترمانه و پیگیری های شما تشکر و قدر دانی می کنیم .  …”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند