پروژه کانتر پذیرش دکتر احمدی

پروژه کانتر پذیرش مطب دکتر احمدی

پروژه کانتر پذیرش مطب دکتر احمدی


پروژه کانتر پذیرش مطب دکتر احمدی با طراحی سفارشی  مبلمان اداری یکتا ، یکی از میز های اداری بسیار زیبا و شیک با ترکیب رنگ جذاب که بهترین انتخاب برای مطب ها و کلینیک ها می باشد . 


ابعاد :

پروژه کانتر پذیرش طراحی واجرا شده توسط مجموعه مبلمان اداری یکتا برای مطب دکتر احمدی ، با طراحی خاص و ابعاد سفارشی محیط مجموعه کارفرما اجرا شد .

زمان اجرا :

این پروژه در شهریور ۹۹ شروع شد و به مدت ده روز به پایان رسید . طراحی این کانتر و پروسه تغییرات در ابعاد و اندازه ها و کسب تاییدیه کارفرما دوروز زمان برد و مراحل تولید آن نیز بلا فاصله شروع شد .

مشاهده میز های مدیریت مبلمان اداری یکتا

صحبت مدیریت شرکت تجهیز دفتر یکتا درباره پروژه کانتر پذیرش مطب دکتر احمدی  :

تجربه ما در بحث طراحی و تولید کانتر ها و میز های پذیرش بسیار بالاست و مشتریان زیادی را در این رابطه به خود جذب کرده ایم . به جرعت می توانیم بگوییم که جزئی از اولین مجموعه هایی که کانتر پذیرش منحنی را تولید کردند ، بوده ایم .

صحبت مدیریت کارخانه مبلمان اداری یکتا درباره پروژه گانتر پذیرش مطب دکتر احمدی :

باعث افتخار بود که با یکی دیگر از پزشکان عزیز همکاری داشتیم . این میز کانتر پذیرش منحنی بوده و طراحی و تولید بی نقص  داشت . مجموعه مبلمان اداری یکتا با تکیه بر تجربه بالای خود و استفاده از ابزار و ماشین آلات مدرن به علاوه همکاری با افراد با تجربه و متخصص در این زمینه ، با تمام قوا سعی بر تولید محصولات با کیفیت تر از سایر رقبا دارد . 

از طرف مجموعه کارفرما به شرکت مبلمان اداری یکتا :

” میز پذیرش بی نقص و عالی با اندازه گیری دقیق و مناسب محیط ، با کیفیت ترین کار ممکن را به ما عرضه کردند . “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند