۳ ویژگی پنهان میز مدیریت سلطنتی

میزهای اداری کانونی ترین نقاط فضای شرکت ها و ادارات محسوب می شوند. این میزها بخش پر اهمیتی از بهره وری شرکت را تحت تاثیر خود قرار می دهند. مدیران می توانند با انتخاب یک میز مدیریت در سلطنتی به جای میزهایی کوچک و معمولی زمینه ایجاد تفاوتی شگفت انگیز در زمینه کسب و کار را فراهم نمایند. اگرچه روش های مشخصی به منظور انتخاب میز در نوع سلطنتی برتر در دسترس نیست، اما مدیران می توانند با در نظر گرفتن سلیقه خود و نیز دکوراسیون فضای مورد نظر نسبت به خرید بهترین میز مدیریت سلطنتی مناسب با کسب و کار خود اقدام نمایند. در ادامه با ما همراه باشید تا با 3 ویژگی پنهان میز مدیریت سلطنتی آشنا شوید.

میز مدیریت بیانگر چیست؟

میزهای اداری کانونی ترین نقاط فضای شرکت ها و ادارات محسوب می شوند. این میزها بخش پر اهمیتی از بهره وری شرکت را تحت تاثیر خود قرار می دهند. مدیران می توانند با انتخاب یک میز مدیریت در سلطنتی به جای میزهایی کوچک و معمولی زمینه ایجاد تفاوتی شگفت انگیز در زمینه کسب و کار را فراهم نمایند. اگرچه روش های مشخصی به منظور انتخاب میز در نوع سلطنتی برتر در دسترس نیست، اما مدیران می توانند با در نظر گرفتن سلیقه خود و نیز دکوراسیون فضای مورد نظر نسبت به خرید بهترین میز مدیریت سلطنتی مناسب با کسب و کار خود اقدام نمایند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که یک میز مدیریت می تواند بیانگر سلیقه، شخصیت و اخلاق کاری مدیر شرکت و یا اداره باشد. میز مدیریت مدل سلطنتی دارای جزئیاتی زیبا بوده و قدرت چشمگیری به مدیر و کسب و کار مورد نظر می بخشد.

فارغ از سلیقه ها و اولویت های شخصی آن چه نقش به سزایی در انتخاب میزهای مدیریت مناسب دارد، احساس راحتی فرد استفاده کننده و سازگاری آن با دکوراسیون محیط می باشد. دارا بودن فضایی مناسب به منظور ذخیره اسناد و مدارک مهم و همچنین افزایش بهره وری از دیگر ویژگی های مهم میز های مدیریت مناسب است.

میز مدیریت سلطنتی

میز سلطنتی

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین قسمت های یک کسب و کار موفق میز مدیریت سلطنتی موجود در اتاق مدیریت می باشد. اهمیت میز مدیریت از گذراندن مدت زمانی طولانی پشت این میزها توسط مدیران سرچشمه می گیرد. بدون شک انتخاب میز مدیریت سلطنتی به دلیل دارا بودن شکوهی خاص نمایانگر قدرت رهبری مدیران کسب و کار می باشد. این امر زمینه جلب اعتماد و نظر ارباب رجوع را فراهم نموده و ابهت خاصی به شرکت و اداره می بخشد.

این نوع میز برای فضاها و کسب و کارهای خاص که سبک رویال را می پسندند مناسب می باشد. این نوع مبلمان دارای ریزه کاری های فاخر و پر زرق و برق کار شده بر روی سطح یا لبه های کار است که نوعی جلال و شکوه و زیبایی چشمگیری به دکوراسیون فضای مورد نظر می دهد. این نوع سبک بیشتر مناسب مدیران خاص پسند که می خواهند استایل پرابهتی داشته باشند و نظرها را به خود جلب کنند مناسب است.

این طرح برای میز مدیریت می تواند بی نظیر باشد. این امیز رئیس مبلمان هاست. در دفاتر مدیران و مسئولان  دیده می شود که نمادی از اعتماد به نفس، اقتدار و اعتبار است و کار او را به نوعی تضمین می کند.

آشنایی با ویژگی های میز مدیریتی سلطنتی

عدم آشنایی با ویژگی های میز مدیریتی سلطنتی شما را دچار سردرگمی خواهد کرد. پس برای آشنایی با ویژگی های میز مدیریتی سلطنتی با ما در این مقاله همراه باشید و تمام نکات را بدقت مد نظر داشته باشید. نکات را یادداشت کنید تا سردرگم نشوید. از اصول آشنایی با ویژگی های میز مدیریتی سلطنتی این است که یک میز اداری سلطنتی بهتر است که از چوب باشد تا فلز یا جنس های دیگر.

چرا که چوب ظاهری رسمی تر دارد و هم جهت با سلیقه کلاسیک شما خواهد بود. بهترین چوب ها برای این کار چوب گیلاس، افرا، توس، گردوی سیاه و بلوط هستند. این نوع چوب ها داری استحکام خوبی هستند. آشنایی با ویژگی های میز مدیریتی سلطنتی با کیفیت و متناسب با کارتان به شما کمک خواهد تا در انتخابات دچار وسواس نشوید. در ادامه چند راه کار برای انتخاب این نوع میز و آشنایی با ویژگی های میز مدیریتی صنعتی مطابق با استاندارها و سلیقه شما به شما پیشنهاد می دهیم.

میز مدیریت سلطنتی

آشنایی با ویژگی های میز مدیریتی سلطنتی و انتخاب رنگ آن

حتما به یاد داده باشید که میزتان را با توجه به دیگر وسایل موجود در اتاق کارتان انتخاب کنید. اگر فضای دفترتان روشن است پیشنهاد می دهیم میزتان مات و تیره باشد و بالعکس اگر تنالیته فضا مات و تاریک است میزتان را درخشان و روشن انتخاب کنید چرا که این میز جایگاه نشستن شماست و باید متمایز از دیگر المان ها باشد تا شما به خوبی در آن بدرخشید.

حتی اگر لوکس بودن در درخشش تعریف شده باشد، استفاده بیش از حد از نور واقعا لوکس نیست. در دفتر، نور برای اطمینان از راحتی بصری کارمندان ضروری است و به ما امکان می دهد کارها را بدون خستگی چشم انجام دهیم. ولی زیاده روی شما را بسوی دمده بودن سوق می دهد. برای  قضاوت در مورد تأثیر و ارتباط نور، چندین معیار باید در نظر گرفته شود:

  1. سطح متوسط ​​و یکنواخت روشنایی
  2. تعادل و هماهنگی رنگ ها
  3. تعادل نور برای جلوگیری از خیرگی

بدیهی است که همه فضاهای کاری به روشنایی یکسانی احتیاج ندارند. نیازها با توجه به کاربرد و فعالیت انجام شده تعریف می شوند. چراغ های رومیزی، لوسترها، چراغ های کف، چراغ های دیواری … هر چراغ روشنایی ویژگی های خاص خود را دارد. با این حال، برای ایجاد یک نور مناسب، چندین نور اضافی لازم است.

انتخاب ابعاد مناسب

ابعاد میز باید متناسب با فضای اتاق انتخاب شود. مسلما یک میز رویال و لاکچری در فضایی کوچک بسیار دفرمه جلوه می‌کند و فضای اتاق را شلوغ کرده و سلیقه شما را زیر سوال می برد. یا انتخاب یک میز کوچک در فضایی بزرگ ممکن است این حس را القا کند که جایگاه شما بعنوان مدیر چندان مهم نیست. در اینجاست که اهمیت آشنایی با ویژگی های میز مدیریتی سلطنتی بازم بنظر می رسد.

انتخاب طرح مناسب برای میز سلطنتی

به شما پیشنهاد می کنیم پیش از آشنایی با ویژگی های میز مدیریتی سلطنتی و برای انتخاب طرح مناسب برای میز به دکوراسیون های خانه های اعیانی قرون وسطی در اروپا مراجعه کنید. با یک سرچ ساده براحتی می توانید انواع طرح را مشاهده کنید. به یاد داشته باشید راحتی شما در پشت میزی که قرار است انتخاب کنید در اولویت است. پس بهنگام طراحی این نکته ها را به طراح خاطرنشان کنید:

  1. جایی برای استراحت پاها و فاصله دادن آنها با زمین قرار دهد
  2. میز طوری طراحی شود که جایی برای تعبیه سیم ها و کابل ها در نظر گرفته شود.
  3. بهتر است پاهای شما معلوم نباشد
  4. لبه های کارو حاشیه‌ های میز زیاد کار نشده باشد.
  5. بیش از حد سنگین نباشد تا حمل آن راحت باشد

میز مدیریت سلطنتی

راهنمای خرید میز مدیریت سلطنتی

به منظور داشتن خریدی مناسب توجه به برخی نکات ضروری است برخی از این نکات عبارتند از:

    جنس

همان گونه که می دانید جنس میز مدیریت نوع سلطنتی از چوب طبیعی همچون چوب گردو، چوب ماهون، چوب کاج و… است. علت این موضوع نیز زیبایی و دوام بی نظیری است که چوب های طبیعی از خود به نمایش می گذارند. اگر چه این چوب ها بسیار گران هستند، اما ماندگاری و عمر طولانی آن ها نیز در مقایسه با دیگر مواد اولیه مورد استفاده قابل توجه می باشد. در صورتی که بودجه کافی به منظور تهیه میز مدیریت مدل سلطنتی ساخته شده از چوب طبیعی را ندارید، استفاده از میزهای مدیریت سلطنتی تهیه شده از ام دی اف می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد.

    ابعاد

میز مدیریت سلطنتی باید متناسب با نیازهای مدیران در محیط کسب و کار به منظور انجام امور اداری باشد. این دسته از میزها باید فضای کافی به منظور قرار دهی ابزارهای کاری نظیر مانیتور کامپیوتر، تقویم، کاتالوگ شرکت و …  را دارا باشند. باقی مانده فضای موجود بر روی میز باید به اندازه ای باشد که مدیر به راحتی قادر به انجام فعالیت های کاری خود باشد. توجه داشته باشید که انتخاب میز ارگونومیک که فضای لازم را به منظور انجام فعالیت های فوق الذکر فراهم نماید، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

در صورتی که قصد دارید میز مورد نظر را به منظور انجام جلسات کاری نیز مورد استفاده قرار می دهید، استفاده از میزهای L مانند می تواند گزینه خوی برای شما باشد. در صورت دسترسی به فضای وسیع نیز استفاده از میزهای U شکل می تواند نمای منحصر به فردی به محیط اتاق مدیریت ببخشد.

اگرچه ابعاد مشخصی برای میز مدیریت سلطنتی در نظر گرفته نشده است، اما این دسته از میزها در مقایسه با سایر هم نوعان کلاسیک و مدرن خود ظاهر و اندازه ای بزرگ تر دارند.

    هم خوانی و تناسب با محیط

مکان قراردهی میز مدیریت مدل سلطنتی یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به هنگام خرید این دسته از میزها مورد توجه ویژه قرار بگیرد. بنابراین پیش از این که نسبت به خرید اقدام نمایید، مساحت اتاق مورد نظر را به دقت اندازه گیری کرده و سایر وسایل موجود در اتاق را بررسی کنید.

همخوانی میز مدیریت سلطنتی با دیگر وسایل موجود در فضای کسب وکار نظیر صندلی ها، پارتیشن ها، مبلمان و… ضمن ایجاد فضایی دلنشین و آرامش بخش موجب جلب توجه و اعتماد مراجعین خواهد شد.

    دارا بودن فضای ذخیره سازی

یکی دیگر از پر اهمیت ترین ویژگی های میز مدیریت مدل سلطنتی وجود فضایی مناسب به منظور ذخیره سازی اسناد و مدارک مهم می باشد. وجود کشو در این دسته از میزها تاثیر به سزایی در ایجاد نظم دارد. دارا بودن قفل از امتیازات مهم این کشوها محسوب می شود. از دیگر امتیازات این میزها می توان به وجود دریچه به منظور پنهان سازی سیم ها و کابل ها اشاره نمود.

قیمت میز مدیریت سلطنتی

قیمت تابع عواملی نظیر نوع چوب مورد استفاده در ساخت این دسته از میزها و نیز یراق آلات و دیگر مواد اولیه ای است که برای تهیه میزهای مدیریت سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرد. همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، در صورت عدم دسترسی به بودجه لازم جهت خرید میز مدیریت سلطنتی ساخته شده از چوب های طبیعی، می توان نسبت به خرید نوع ام د اف آن ها اقدام نمود. برای خرید مبلمان اداری و میز مدیریت سلطنتی می توانید با کارشناسان مجموعه مبلمان اداری یکتا تماس بگیرید.

عکس میز کنفرانس بیضی