4 راهکار جذاب برای انتخاب بهترین میز کنفرانس

4 راهکار جذاب برای انتخاب میز کنفرانس از نگاه مشاوران و کارشناسان مبلمان اداری یکتا که شما را در خرید میز کنفرانس و انتخاب بهترین مدل آن راهنمایی می‌کند. اتاق کنفرانس یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین بخش های هر اداره و شرکتی می باشد و تمامی مدیران برایشان اهمیت دارد تا بهترین اتاق کنفرانس را داشته باشند چرا که در این اتاق مسئولین و مدیران در کنار هم جمع می شوند و در رابطه با مسائل مهم مشورت می کنند . بنابراین تجهیزات اتاق کنفرانس نیز از اهمیت زیادی برخوردار هستند و در انتخاب آن‌ها باید دقت کرد تا بهترین اتاق کنفرانس را داشته باشید. میز کنفرانس یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین میز های اداری می باشد. با توجه به اینکه میز کنفرانس در مدل های متنوعی تولید می شود شما برای خرید میز کنفرانس باید با تمام ویژگی‌ها و راهکار های انتخاب میز کنفرانس آشنا شوید تا بهترین میز کنفرانس را برای اتاق کنفرانس شیک و خاص خود خریداری کنید. همراه ما باشید تا با روش‌ها و راهکار های انتخاب میز کنفرانس آشنا شوید.

میز کنفرانس با چه شکل و طرحی مناسب فضای شما می باشد؟

میز کنفرانس در مدل های مختلفی تولید می شود و شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود بهترین مدل میز کنفرانس را انتخاب کنید. انتخاب صحیح مدل میز کنفرانس به شما در خرید بهترین میز کنفرانس کمک بزرگی می کند. بنابراین برای آشنا شدن با سه مدل محبوب و زیبا میز کنفرانس با ما همراه باشید.

میز کنفرانس شیک

میز کنفرانس مستطیل

میز کنفرانس مستطیل شکل یکی از پرطرفدار‌ترین مدل های میز کنفرانس می باشد. شما می توانید میز کنفرانس مستطیل را با طراحی های متنوع و ابعاد دلخواه سفارش دهید. میز کنفرانس مستطیل در فضا های بزرگ کاربرد بیش تری دارد و همچنین در جلسات رسمی و مهم از این میز کنفرانس استفاده می کنند.

میز کنفرانس گرد یا دایره ای

میز کنفرانس گرد برای کسانی که فضای کوچکی دارند محبوبیت زیادی دارد. همچنین شما می توانید از میز کنفرانس گرد برای دفاتر شخصی و یا شما که تازه شرکت خود را تاسیس کرده‌اید استفاده کنید. این میز با طراحی دایره ای شکل محیط اتاق کنفرانس شما را چشمگیر تر می کند.

میز کنفرانس یو شکل

میز کنفرانس یو شکل از پرکاربردترین میز کنفرانس ها و همچنین شیک‌ترین میز کنفرانس ها می باشد. طراحی خاص و منحصر به فرد این میز کنفرانس سبب می شود تا از فضای اتاق کنفرانس خود بهترین استفاده را بکنید. میز کنفرانس یو شکل طرفداران زیادی دارد و اگر فضای اتاق کنفرانس شما بزرگ می باشد این میز برای شما گزینه ای فوق‌العاده می باشد.

میز کنفرانس 8 نفره

معمولا چند نفر در جلسات شما حضور خواهند داشت؟

اولین سوالی که برای تمام خریداران پیش می آید این است که به میز کنفرانس چند نفره احتیاج دارند. بیش تر خریداران از نیاز خود آگاه نیستند و هنگام خرید میز کنفرانس گمراه و گیج می شوند که همین گمراه شدن باعث می شود تا شما نتوانید بهترین میز کنفرانس را خریداری کنید. بنابراین تعداد نفرات در انتخاب میز کنفرانس اهمیت زیادی دارد و یکی از مهم‌ترین نکات در انتخاب میز کنفرانس انتخاب صحیح تعداد نفرات می باشد. میز کنفرانس به صورت 4 نفره, 6 نفره, 8 نفره, 10 و 12 نفره و همینطور 20 نفره قابل سفارش می باشد. شما می توانید با توجه به فضایی که در اختیار دارید و تعداد نفراتی که در جلسات خود دعوت می کنید میز کنفرانس خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید اگر که تعداد افرادی که در جلسات شما شرکت می کنند زیاد می باشد ولیکن فضای اتاق کنفرانس شما بزرگ نمی باشد انتخاب یک میز کنفرانس بزرگ کاملا کار اشتباهی می باشد. همچنین اگر از انتخاب خود مطمئن نیستید می توانید با برقراری تماس با کارشناسان مجموعه مبلمان اداری یکتا درخواست راهنمایی و مشاوره کنید. همچنین در صورت نیاز کارشناسان ما برای بازدید از محل مورد نظر شما می آیند و در نتیجه در انتخاب میز کنفرانس به شما کمک و راهنمایی می کنند و می توانید با خیال مطمئن و آسوده بهترین میز کنفرانس را خریداری کنید.

برای مشاهده محصولات مربوطه، روی عناوین زیر کلیک کنید:

میز کنفرانس 4 نفرهمیز کنفرانس 8 نفرهمیز کنفرانس 12 نفره
میز کنفرانس 6 نفرهمیز کنفرانس 10 نفرهمیز کنفرانس 20 نفره

کیفیت و رنگ میز کنفرانس مناسب شما

از آن جایی که میز کنفرانس جزء میز های اداری ضروری و پر اهمیت می باشد در نتیجه انتخاب میزی که رنگ و کیفیت عالی داشته باشد تاثیر زیادی در فضای اتاق کنفرانس شما دارد. بنابراین برای خرید بهترین میز کنفرانس باید این نکته را در نظر داشته باشید. شما از میز کنفرانس استفاده زیادی خواهید داشت بنابراین این میز باید طول عمر و استحکام قابل قبولی داشته باشد. متریال مصرف شده در ساخت و تولید میز شما باید از مرغوب‌ترین متریال باشد تا میز کنفرانس شما چندین سال برای شما قابل استفاده باشد. شما با خرید با کیفیت‌ترین و مقاوم‌ترین میز کنفرانس می توانید در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید. نکته بعدی در رابطه با انتخاب صحیح رنگ میز کنفرانس می باشد. رنگ میز کنفرانس در فضای اتاق کنفرانس تاثیر زیادی می گذارد. اگر که بهترین رنگ را برای میز کنفرانس انتخاب کنید نه تنها اتاق کنفرانس شما شیک و چشمگیر می شود بلکه در روحیه کارمندان و میهمانان شما نیز تاثیر می گذارد. بیش تر خریداران از رنگ های تیره برای میز کنفرانس استفاده می کنند اما انتخاب رنگ میز کنفرانس کاملا سلیقه ای می باشد و شما می توانید هر آنچه را که مد نظرتان می باشد انتخاب کنید.

میز کنفرانس

میز کنفرانس استاندارد و اصولی بهترین انتخاب برای شما

امروزه اصولی بودن و به طور کلی ارگونومیک بودن میز های اداری از جمله میز کنفرانس اهمیت زیادی دارد. چرا که شما و کارمندانتان قرار است ساعات طولانی را پشت این میز در جلسات و همایش ها بگذرانید. بنابراین اگر میز کنفرانس شما بر اساس اصول ارگونومیک و ابعاد استاندارد طراحی نشود به سلامت شما و کارمندانتان آسیب وارد می کند جدا از این مسئله کارمندان شما در جلسات احساس نارضایتی و خستگی خواهند کرد و تمرکز کافی نخواهند داشت که این امر سبب می شود تا هم فکری و مشارکت در جلسات کم رنگ شود و در نتیجه بازخورد مناسب و دلخواهی از جلسات نداشته باشید بنابراین یکی از راهکار های انتخاب بهترین میز کنفرانس این است که از اصولی و استاندارد بودن میز کنفرانس خود مطمئن شوید و سپس اقدام به خرید میز کنفرانس کنید. توجه داشته باشید درست است که زیبایی و کاربردی بودن میز کنفرانس اهمیت دارد اما راحتی و سلامت خود و کارمندانتان بیش از هر چیزی اهمیت دارد.

میز کنفرانس مدرن

چه مقدار برای خرید میز کنفرانس باید هزینه کنید؟

قیمت میز کنفرانس به عوامل زیادی بستگی دارد که عواملی مثل ابعاد میز کنفرانس شما و یا متریال استفاده شده در ساخت میز کنفرانس شما در قیمت آن تاثیر گذار می باشد. به طور کامل و واضح تر اگر بخواهیم بگوییم زمانی که شما میز کنفرانس 4 نفره سفارش می دهید به دلیل کوچک بودن این میز از متریال و رنگ کم تری در تولید این میز استفاده می شود بنابراین شما برای خرید میز کنفرانس 4 نفره هزینه کم تری نسبت به میز کنفرانس 20 نفره و یا 10 نفره که بزرگ تر می باشند بپردازید. به همین خاطر است که کارشناسان به شما توصیه می کنند در انتخاب تعداد نفرات میز کنفرانس خود دقت کنید و با وجه به نیاز خود میز کنفرانس خود را سفارش دهید تا از پرداخت هزینه بیش تر جلوگیری کنید. شما می توانید بهترین میز کنفرانس را با بهترین قیمت از مجموعه مبلمان اداری یکتا با اطمینان کامل خریداری کنید کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و صاحب شیک ترین میز کنفرانس شوید.

عکس میز کنفرانس بیضی