۵ نکته برای خرید کانتر پذیرش مدرن و شیک

دسترسی سریع به محصولات

فهرست مطلب :

خلاصـــه ای از مقاله:
خرید کانتر پذیرش عالی و مناسب از جمله مواردی است که بایستی مورد توجه قرار گیرد چرا که می تواند تاثیر بسیار زیادی بر جذب مشتریان و بازدیدکنندگان داشته باشد. از جمله مواردی که هنگام خرید کانتر پذیرش می بایست حتما به آن توجه کنید این است که زیبایی چشمگیری داشته باشد و بتواند تاثیر بصری مطلوبی روی مراجعین داشته باشد.

خرید کانتر پذیرش عالی و مناسب از جمله مواردی است که بایستی مورد توجه قرار گیرد چرا که می تواند تاثیر بسیار زیادی بر جذب مشتریان و بازدیدکنندگان داشته باشد. هدف از نگارش این مقاله آشنایی شما با نکات اصلی برای خرید کانتر پذیرش می باشد.

هنگام ورود به یک مکان اداری قطعا اولین برداشت شما از آن محیط بر اساس بخش پذیرش شکل خواهد گرفت. در منطقه پذیرش بیشترین فضا توسط کانتر پذیرش یا میز منشی و وسایل مربوط به آن اشغال می شود.

اگر کانتر پذیرش یک قطعه هنری یا کلاسیک باشد، مطمئنا بازدید کننده شما به فضای کار بسیار فکر خواهد کرد و تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. بسیاری از افراد شرکتهایی را که از نظر منطقه پذیرش بهترین جلوه بصری را دارند به عنوان محل کار مورد نظر خود انتخاب می کنند.

اگر از مفاهیم داشتن یک کانتر پذیرش شیک و شگفت انگیز و اهمیت بالای آن آگاهی داشته باشید، مسلما می خواهید که بهترین میز منشی و کانتر پذیرش را برای دفتر کار خود بخرید. اما برای این منظور بایستی حتما نکاتی را در نظر بگیرید.

تصویر کانتر پذیرش مدرن

نکاتی مفید برای خرید کانتر پذیرش عالی

در این قسمت به شرح ۵ نکته کلیدی که هنگام خرید کانتر پذیرش شیک و مدرن بایستی مد نظر قرار دهید می پردازیم.

زیبایی و تناسب

از جمله مواردی که هنگام خرید کانتر پذیرش می بایست حتما به آن توجه کنید این است که زیبایی چشمگیری داشته باشد و بتواند تاثیر بصری مطلوبی روی مراجعین داشته باشد. البته این طراحی زیبا اگر کاملا با طراحی دیگر قسمت های پذیرش تناسب داشته باشد تاثیر گذاری آن چند برابر خواهد شد.

سبک کانتر پذیرش

در مرحله اول شما باید با طرحی که می خواهید برای کانتر پذیرش یا کانتر منشی خود انتخاب کنید، شروع کنید. از آنجا که طرح های زیادی در بازار موجود می باشد، داشتن یک اولویت خاص گزینه های شما را محدود می کند. تمام تفکیک های بعدی طراحی در دسته اصلی سنتی و معاصر قرار می گیرد.

سبک معاصر: انواع میز پذیرش معاصر با طراحی های کاملا ساده ای مشخص می شوند. با این حال از مواد مدرن مانند فلز، پلاستیک یا شیشه ساخته می شوند. علاوه بر این به طور کلی دارای چراغ های روشنایی LED می باشند.

سبک سنتی: سبک های سنتی از مواد چوبی ساخته می شوند و طرح آن بیشتر از خود چوب تراشیده شده است. در این دسته میزهای پذیرش منحنی و گرد قطعات چشمگیری هستند.

تصویر کانتر پذیرش

متریال کانتر پذیرش

از آنجا که کانتر پذیرش کاملا در دید مراجعین قرار دارد و مهمانان بیشتر اوقات آن را می بینند، بنابراین طبیعی است که بیشتر به جزئیات آن فکر کنیم. گزینه های زیر برای میزهای پذیرش برای بیشتر فضاهای اداری کاربرد دارند:

روکش های چوبی: این ماده کاملا محکم است و دوام بالایی دارد. علاوه بر این امکان ایجاد طرح های زیبا و عملکردی روی آن وجود دارد.

لمینت: لمینت مقرون به صرفه ترین ماده برای میزهای پذیرش بوده و به همان اندازه با دوام است. اما از نظر ظاهر جزو جذاب ترین موارد نیست.

سنگ مرمر یا سنگ: سنگ مرمر یکی دیگر از گزینه های کلاسیک است. می تواند با روکش چوب ترکیب شود تا میز کار شما چشمگیر به نظر برسد. این مورد به نظر می رسد که گزینه ای عالی برای طراحی یک کانتر پذیرش مدرن و شیک باشد.

شیشه: برای طراحی کانتر پذیرش می توان از شیشه نیز استفاده کرد. اما برای جلوگیری از ایجاد خراش به مقداری مراقبت نیاز دارد.

ابعاد کانتر پذیرش

از آنجا که هر مکانی با مکان دیگر متفاوت می باشد، شناختن محدودیت های فضایی ضروری است. این کار در هنگام انتخاب ابعاد و شکل کانتر پذیرش و میز پیشخوان مفید خواهد بود.

پیکربندی میزها معمولا تحت تغییرات L شکل، U شکل، خطی یا منحنی قرار می گیرد. گروه مبلمان اداری یکتا میزهای متنوعی را ارائه می دهد که می توانید بر اساس محیط کار خود انتخاب کنید.

تصویر کانتر پذیرش

عملکرد میز پذیرش

از جمله نکاتی که همواره بایستی به آن توجه داشته باشید این است که هر قطعه از مبلمان اداری که خریداری می کنید قرار است چه عملکردی برای شما داشته باشد. همچنین به مشخصات شغلی شخصی که می خواهد پشت آن بنشیند بستگی دارد. بنابراین در این مواقع طرح باید بیشتر از داشتن زیبایی کاربردی باشد زیرا باید به هدفی که الزاما دارد، بپردازد.

داشتن فضای ذخیره سازی کافی برای تمام اسناد اساسی ضروری است. به عنوان مثال، یک کانتر پذیرش در هتل باید فضای ذخیره سازی زیادی داشته باشد زیرا تمام اسناد مورد نیاز بازدید کنندگان در آن حفظ می شود.

گروه مبلمان اداری یکتا با بهره گیری از کادر مجرب و حرفه ای و با آگاهی از نیازهای جدید مشتریان انواع کانتر پذیرش را با طرح های منحصر بفرد و با استفاده از مواد با کیفیت بسیار عالی ارائه می دهد و راهنمایی های لازم را در خصوص خرید کانتر پذیرش و نیز خرید کانتر منشی و قیمت کانتر منشی در اختیار شما قرار می دهد.

 

مطالب مرتبط :

میز کنفرانس بزرگ

میز کنفرانس بزرگ

خلاصـــه ای از مقاله: میز کنفرانس بزرگ بدون شک یکی از قطعات اصلی مبلمان اداری برای سازمان های بزرگ است که اهمیت آن باید جدی

اصول طراحی و چیدمان دفتر کار

اصول طراحی و چیدمان دفتر کار

اصول طراحی چیدمان دفاتر کار و فضاهای اداری عنوان مقاله امروز ما در تحریریه شرکت مبلمان اداری یکتا است .کارآمدی ، رفاه و بهره وری

میز مدیریت و کنفرانس مدل MC22

ست میز مدیریت و کنفرانس

استعلام قیمت ست میز مدیریت و کنفرانس به همراه مشاوره خرید   ست میز مدیریت و کنفرانس یکی از مهمترین اجزاء یک دکوراسیون اداری به

دکوراسیون اداری شرکت نایکی

دکوراسیون اداری شرکت نایکی

دکوراسیون اداری شرکت نایکی موضوع امروز تحریریه مبلمان اداری یکتا می باشد دکوراسیون اداری شرکت نایکی از جمله موضوعاتی است که طبق قراری که با

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند