تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089

دسترسی سریع به محصولات

سفارش و خرید اینترنتی کانتر پذیرش

فهرست مطلب :

تصور کنید کانتر و میز پذیرش شرکت شما در عین سادگی، زیبا باشد. ترکیبی زیبایی و عملکرد بازدیدکنندگان و مشتریان شما را به محض ورود و بدون داشتن حتی ارتباط کلامی، تحت تأثیر قرار می‌دهد و مشتری می‌تواند در حالی که منتظر پذیرش است، برای همکاری مشتاق‌تر شود. به این علت که نحوه‌ی طراحی ورودی شرکت و محل پذیرایی، صندلی اداری و کانتر، میز و مبلمان اداری و… می‌تواند به نوعی معرف کسب و کار شما باشد پس اختصاص و مصرف هزینه و بودجه برای خرید صندلی و میز پذیرش و کانتر به هیچ وجه مسئله نگران کننده‌ای نیست. به همین خاطر چه یک شرکت بزرگ یا یک شرکت نوپا و در حال رشد باشید، حتماً باید در مورد نحوه‌ی انتخاب میز پذیرش و صندلی خود هوشمندانه عمل کنید چون برای معرفی صحیح کار خود باید هم از زیبایی استفاده کنید و هم عملکردی مناسب داشته باشید. 

عکس کانتر پذیرش

میز و صندلی کانتر یا پذیرش نمای بیرونی و چهره‌ی کار شما است. این بخش همان بخشی از شرکت شماست که بازدیدکنندگان و مشتریان شما در برخورد و حضور اول خود آن را می‌بینند و چه درست یا چه غلط از روی آن در مورد کار شما قضاوت می‌کنند. صندلی پذیرش و میز پذیرش نشان دهنده‌ی کسب و کار شما است پس باید اعتماد، حرفه‌ای بودن و موفقیت شما را به مشتریان، کارمندان جدید و سرمایه گذاران شما القا کند. پس اگر به دنبال خرید میز پذیرش و صندلی پذیرش هستید گزارش پیش رو به شما کمک فراوانی می‌کند. 

ویژگی‌های مهم در انتخاب کانتر پذیرش

اندازه مناسب

اندازه میز جلو یا میز کانتر باید متناسب با فضای اداری و اختصاص داده شده برای پذیرش باشد. اگر شرکت شما فضای کمی دارد، یک میز پذیرش کوچک را تهیه کنید. اما اگر فضای بزرگی دارید، یک میز پذیرش اختصاصی برای شرکت خود انتخاب کنید. با داشتن فضای مناسب می‌توانید طرح مناسب با کار و تجارت خود را داشته باشید که علاوه بر علاقه‌مند کردن مشتری برای همکاری با شما به همکاران شما هم انرژی را منتقل می‌کند. 

همه‌ی اجزای سالن پذیرش شما باید در راستای به وجود آوردن تعادل در فضا باشد. میز کانتر شما اولین چیزی است که بازدیدکنندگان شما می‌بینند و به سمت آن می‌آیند. مشتریان شما قبل از فرصت هرگونه آنالیز با این صحنه مواجه می‌شوند. اندازه و نوع میز پذیرش شما به تعداد پذیرنده‌هایی که قصد دارید کارهایتان را انجام بدهند بستگی دارد. بسته به میزان شلوغ شدن دفتر شما، پذیرنده شما باید فضای کافی برای کارهای خود داشته باشد. 

عکس پوستر کانتر بانکی

شکل و موقعیت مناسب

در انتخاب و طراحی یک میز پذیرش یکی از اقدامات این است که بدانید در دکوراسیون و معماری داخلی شرکت خود می‌خواهید مرکز توجه آن در کجا باشد. این به این معنی است که شما باید با توجه به مکان قرارگیری آن میز پذیرش خود را طراحی و انتخاب کنید. میزهای پذیرش دایره‌ای، مستطیل، منحنی و… می‌توانند در یک منطقه از فضا کاربری مؤثری داشته باشند. 

طراحی خاص

اگر می‌خواهید چهره محل کار شما پذیرا و گیرا باشد و حس خوبی به بازدید کنندگان بدهد و پاسخ سؤالات اولیه‌ی مشتری در مورد شرکتتان را بدون تردیدی بدهد، این که شرکت شما چگونه است؟ فعالیت در سازمان شما وجود دارد؟ چقدر به پیشرفت کار خود اهمیت می‌دهید؟ تمام این سوالات ساده می‌تواند در نگاه اول مشتری شما به میز پذیرش و دکوراسیون میز پذیرش جواب مشخصی بدهد.

پس طراحی میز کانتر شما باید ارزش‌های تجارت شما را به روشی حرفه‌ای و البته مؤدبانه بیان کند. فراموش نکنید که میز کار و مسئول پذیرش باید تجربه‌ای متفاوت را برای مشتریان شما ایجاد کند.

عکس کانتر پذیرش

 

ارگونومی

عکس کانتر پذیرش

برای انتخاب یک میز پذیرش باید به تناسب آن با افزایش کارآمدی و سلامت جسمی مسئول پذیرش شما توجه شود. امکان دارد که انتخاب شما آن قدر حرفه‌ای و زیبا باشد که نظر مشتریان و دیگر افراد را کاملاً به خود جلب کند اما مسئول پذیرش شما راحتی لازم را نداشته باشد. چنین انتخابی می‌تواند تمامی تلاش‌های شما را زیر سؤال ببرد. اگر مسئول پذیرش شما راحت نباشد و با توجه به این که زمان زیادی را پشت آن نشسته است در حال کار است، می‌تواند منجر به کاهش بازدهی شود. در عین حال عدم متناسب بودن آن صندلی پذیرش باعث می‌شود در مدت طولانی باعث ایجاد عارضه در گردن، مهره‌های کمر و… در کارمند شما شود. 

ارگونومی میز پذیرش باید به وسیله‌ی صندلی پذیرش و صندلی ارگونومی اداری که متناسب با آن تهیه می‌شود، کامل شود.

عکس پوستر میز کانتر

ارتفاع مناسب

طبق ارگونومی و قوانین آن، ارتفاع میز شما باید به کارمند شما اجازه بدهد تا به آرامی با آرنج خود زاویه ۹۰ درجه نسبت به میز را داشته باشد. البته همان طور که در بخش قبل مقاله گفتیم می‌توانید تا حدی این مشکل را با استفاده از صندلی ارگونومیک و قابلیت‌های تنظیم ارتفاع برطرف کنید. 

آنچه میزهای پذیرایی را با میزهای اداری معمولی تمایز می‌دهد این است که اغلب آنها دارای دو سطح هستند. قسمت پایینی، فضای کار پذیرندگان است، در حالی که بالا، فضای کاری‌ای است که در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. با استفاده از میز پذیرشی که دو سطح دارد هم برای مشتری‌های خود یک سطح مشخص برای انجام پرسش‌ها و دریافت فرم‌ها و… ایجاد کنید و این اطمینان را برای پذیرنده‌ی خود ایجاد می‌کنید تا بتواند با آسودگی خاطر به انجام کارهای خود بپردازد. 

منحنی‌های جلو

هندسه در مبلمان اداری مدرن نقش بسزایی دارد. میزهای پذیرش جایی هستند که بیشترین نوآوری را در مورد چگونگی تأثیر محیط بر لابی یا محل انتظار در آنها مشاهده می‌کنیم.

از میزهای پذیرش پیچیده گرفته تا طرح ساده میز کانتر با منحنی، این اشکال مدرن باعث می‌شود یک فضای پذیرش بلافاصله چشمگیر و به‌یادماندنی شود.

عکس کانتر پذیرش

میز شیشه‌ای پذیرش

میزهای کانتر شیشه‌ای طوفانی هستند که دفاتر اداری مدرن را در بر می‌گیرند. این میزهای پذیرش بهترین گزینه برای دفاتر مدرن هستند که خواهان تزئین و ظرافت در دکوراسیون خود هستند.

چه میز پذیرش با شیشه مات، چه با صفحات شیشه‌ای کاملاً شفاف باشد یک چیز در آنها مشترک است وان ظرافت نابی است که از خود طنین‌انداز می‌شود.

میز پذیرش همانند سایر میزهای اداری استاندارد در طرح‌ها، رنگ‌ها، ابعاد و جنس‌های مختلف طراحی و تولید می‌شود. چند نوع از میز پذیرش اداری به شرح زیر می‌باشد:

عکس کانتر پذیرش

مطالب مرتبط :

دکوراسیون اداری دانشگاه و مدارس

دکوراسیون اداری دانشگاه و مدارس

دکوراسیون اداری دانشگاه و مدارس دکوراسیون اداری دانشگاه و مدارس عنوان امروز مقاله مبلمان اداری یکتا می باشد دکوراسیون اداری دانشگاه و مدارس به میز

https://yektafurniture.com/

پارتیشن اداری دو جداره

پارتیشن اداری دو جداره یکتا دکور پارتیشن اداری دو جداره : در پارتیشن های دو جداره ، قابلیت ساخت قاب های یک تکه و بزرگ

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند