چگونه صندلی اداری راحت انتخاب کنیم؟

صندلی اداری راحت و استاندارد می‌تواند تأثیرات بسیار زیادی بر روی کار شما و کسب درآمدتان داشته باشد!

آیا شما هم بعد از نشستن طولانی مدت پشت میز و صندلی اداری خود احساس کمر درد پیدا می‌کنید؟ برای انتخاب صندلی اداری راحت که سلامت شما را در معرض خطر قرار ندهد، همراه مبلمان اداری یکتا باشید.

تأثیرات یک انتخاب درست

وقتی صحبت از ارگونومی تجهیزات اداری می‌شود، هیچ چیز مهم‌تر از یک صندلی کار راحت و دارای پشتیبانی جسمی نیست. در انتخاب صندلی کار و صندلی اداری به این نکته توجه کنید که جزو یکی از بسیاری از کارمندانی نباشید که به دلیل نشستن روی صندلی نامرغوب یا تنظیم ناقص، از کمردرد و بیماری‌های دیگر رنج می‌برند. صندلی متناسب با شما تفاوت زیادی در احساس بدن شما در طول و پایان روز کاری شما ایجاد می‌کند که این موضوع تأثیرات بسیار زیادی بر تمام حالات شما دارد. با انتخاب درست صندلی کار یا صندلی اداری شما تقریباً از تمام عضلات و ماهیچه‌های خود به شیوه‌ای درست استفاده خواهید کرد که هم برای راحتی، آسایش و سلامت شما مؤثر است و هم برای افزایش عملکرد شما می‌تواند خوب و کارآمد باشد.

هدف از خرید صندلی کاری راحت و مناسب چیست؟

هدف شما در استفاده از صندلی کار اساساً باید هدفی باشد که شما را قادر سازد: راحت بنشینید و درعین حال کارآمدی شما را با مشکل مواجه نکند. پاها روی زمین صاف است. سر برای انجام کار یا مشاهده صفحه رایانه در موقعیت کمی رو به پایین متمایل است. و بازوها و رانها با زاویه ۹۰ درجه قرار دارند.