تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

میز کانتر بانکی شماره پانزده

میز کانتر بانکی

گروه کالا : میز کانتر بانکی

تعداد نفرات  : یک نفر

زمان تحویل : بسته به تعداد سفارش

گارانتی محصول : ۱ سال پس از فروش

نام محصول  : میز کانتر بانکی شماره پانزده

خدمات پس از فروش : ۵ سال

توضیحات خرید:

همیشه هدف از ایجاد بانک در هر کشور، بالا بردن میزان آرامش و آسایش مردم آن کشور است. امروزه بانک‌ها با اعطای تسهیلات و وام کمک زیادی به پیشرفت زندگی مردم و بالا بردن سطح رفاه جامعه می‌کنند. البته که دکوراسیون اداری و مبلمان اداری آن ها نیز تاثیرات به سزایی را در جذب مشتری و ایجاد امنیت خاط برای مشتریان خود دارد .

همیشه هدف از ایجاد بانک در هر کشور، بالا بردن میزان آرامش و آسایش مردم آن کشور است. امروزه بانک‌ها با اعطای تسهیلات و وام کمک زیادی به پیشرفت زندگی مردم و بالا بردن سطح رفاه جامعه می‌کنند. البته که دکوراسیون اداری و مبلمان اداری آن ها نیز تاثیرات به سزایی را در جذب مشتری و ایجاد امنیت خاط برای مشتریان خود دارد . مبلمان اداری برای بانک ها متنوع است و بهتر است از تولید کننده ها و شرکت های معتبر در این زمینه استفاده کنید .

میز های کانتر بانکی که اکنون در صرافی ها و مراکز ارائه خدمات دولتی نیز استفاده میشوند . تنوع بسیار زیادی را دارند . شما می توانید سایر مدل های یز کانتر بانکی را در وب سایت مبلمان اداری یکتا نیز مشاهده کنید .

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند