ابعاد مبلمان اداری مدرن

ابعاد مبلمان اداری مدرن

ابعاد مبلمان اداری مدرن

ابعاد مبلمان اداری مدرن

ابعاد مبلمان اداری مدرن آیا با ابعاد مبلمان اداری معمولی تفاوت دارد ؟ یا بعبارت دیگر آیا مبلمان اداری مدرن بزرگتر یا کوچکتر از مبلمان اداری قدیمی و سنتی طراحی و تولید میشود ؟در پاسخ می توان گفت : “نه”.

ابعاد مبلمان اداری میتواند استاندارد باشد و این مستقل از نوع و سبک مبلمان اداری میباشد. معمولا ابعاد یک میز مدیریتی استاندارد میتواند بصورت زیر باشد.

طول بین ۲۰۰الی ۲۲۰

عرض بین ۷۰الی ۹۰

ارتفاع معمولا ثابت است و ۷۵ سانت از سطح زمین میباشد.

https://yektafurniture.com

مبلمان اداری یکتا

البته سایر اقلام مبلمان را همچون مبل اداری می توان مثال زد که تفاوتی در ابعاد محصول نخواهند داشت.

البته در یریهای محصولات سفارشی که مبلمان اداری یکتادکور تولید میکند میتوان ابعاد محصول را تغییر دارد.به عنوان مثال یک میز مدیریتی میتواند حتی طول سه متر هم داشته باشد. البته یادتان باشد که این به این معنی نیست که میز مدیریتی میتواند طول ۱۴۰داشته باشد. زیرا دیگر در اینحالت اصلا میز مدیریتی محسوب نمیگردد. بنابراین میتوان گفت که مدرن یا کلاسیک بودن محصولات خیلی در ابعاد آنها تاثیر نمیگذارد.

https://yektafurniture.com

مبلمان اداری مدرن

بلکه در قابلیتها و ویژگیهای بصری و دیداری آنها موثر است. میز کنفرانس نیز بهمین منوال میباشد. عمدتا میزهای کنفرانس مدرن که تعداد نفرات زیادی پشت آن مینشینند را با توجه به تعداد نفرات و طول و عرض سالن جلسه طراحی مینمایند. مبز کنفرانس سفارشی یکی از میز های اداری می باشد که می توانید از مبلمان اداری یکتا بخواهید.

برای مطالعه بیشتر : مبلمان اداری لوکس

اصول چیدمان مبلمان اداری مدرن چیست ؟

در بحث چیدمان مبلمان اداری مدرن اصول حاکم بر این سبک کاملا رعایت میگردد. مواردی نظیر پرهیز از شلوغی، استفاده از رنگ های شاد و روشن و همچنین استفاده از المانهای دیگر این سبک نظیر نورپردازی و… یا استفاده از تابلوها یا گل و گیاه. اما آنچه که ما بعنوان یک مشاور در زمینه مبلمان اداری میتوانیم به شما بگوییم اینست که چیدمان مبلمان اداری تاثیر بسیاری در روحیه و عملکرد پرسنل دارد. بهتر است حتما در این زمینه از نظرات متخصصین دکوراسیون مدرن اداری برخوردار شوید.

https://yektafurniture.com

مبلمان اداری مدرن

این افراد با توجه به دانشی که دارند میتوانند با در نظر گرفتن قوانین بالا دستی و نحوه ارتباط پرسنل با یکدیگر و همچنین نحوه کنترل و نظارت رئیس یا مدیر مجموعه بر روی کارکنانش بهترین نوع چیدمان را به شما توصیه خواهند کرد. اصولی که آنها در نظر میگیرند همواره سه بخش دارد مدیریت مجموعه ،همکاران و پرسنل و مراجعین و مشتریان . با توجه به ارتباط این مثلث نوع چیدمان مبلمان اداری مشخص خواهد شد .

https://yektafurniture.com

مبلمان اداری مدرن

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید