تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
دسته صندلی کنفرانس

استعلام قیمت صندلی کنفرانس به همراه مشاوره خرید

صندلی کنفرانس یکی از مهمترین اجزاء یک دکوراسیون اداری به شمار می‌رود که در مجموعه مبلمان اداری یکتا یکی از پرفروش‌ترین محصولات بوده و با بیشترین تنوع و بهترین کیفیت به مشتریان عرضه می‌شود.

  1. جهت خرید صندلی کنفرانس از مبلمان اداری یکتا می توانید با شماره‌های 02144620087 یا 09026262002 ارتباط بگیرید.
  2. شما می توانید درخواست خود را از طریق دکمه زیر اعلام فرمائید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرم. 

صندلی کنفرانس

صندلی کنفرانس که گاهی مواقع آن را با نام صندلی جلسه نیز میخوانند باید دارای خصوصیات منحصر بفرد و عالی باشد زیرا پرسنلی که درجلسات شرکت میکنند ممکن است ساعات متمادی با یکدیگر به بحث و تبادل نظر بپردازندو باید در این زمان کاملا بدور از هرگونه فشار و آسیب فیزیکی و روانی برروی موضوع جلسه تمرکز کنند .اهمیت صندلی کنفرانس به هیچ عنوان کمتر از میز کنفرانس نمی باشد . بعضی از شرکتها برای تجهیز و دکوراسیون اتاق کنفرانس هزینه زیادی میکنند این افراد باید بدانند که بدون در نظر گرفتن صندلی کنفرانس مناسب ، دکوراسیون اداری اتاق جلسات کامل نخواهد بود .

خرید صندلی کنفرانس

در زمان انتخاب و خرید صندلی جلسه ، باید مواردی نظیر عرض نشیمن(یا فاصله دسته به دسته صندلی) و همچنین جنس فوم نشیمنگاه و چرم بکار رفته در صندلی اداری را در چک لیست خود بگنجانید . بعضی افراد ترجیح می دهند تا صندلی اتاق کنفرانس بدون چرخ یا بعبارتی با پایه ثابت باشد ولی بعضی دیگر نیز ترجیح می دهند تا از صندلیهای چرخدار یا کارشناسی برای اتاق جلسه استفاده کنند . این امر باعث می شود تا در زمان خستگی کاربر بتواند راحت صندلی اداری را عقب و جلو کند . صندلی جلسات بدون چرخ یا با پایه ثابت برای جلسات با زمان بسیار طولانی مناسب نمیباشد . و بهتر است از نوع چرخدار آن استفاده کنید .

قیمت صندلی کنفرانس

قیمت صندلی کنفرانس را در زمان طراحی و دکوراسیون اداری اتاق جلسات باید در لیست هزینه های این اتاق لحاظ کنید .معمولا علاوه بر میز و صندلی مواردی مانند دیوارکوب اتاق ، درب لمسه برای جلوگیری از توزیع و انتشار صدا به بیرون جلسه و همچنین وسایل صوت وتصویری باید در بودجه دکوراسیون ببینید .در زمان خرید صندلی جلسات حتما با نشستن بر روی نمونه های ارائه شده ، راحتی آن را بررسی کنید .حتما از فروشگاههای اینترنتی معتبر و شرکتهای برند صندلی اداری و مبل اداری را خریداری نمایید .

خصوصیات صندلی کنفرانس

صندلی کنفرانس نباید به گونه ای باشند که پرسنل در اتاق جلسات احساس خواب آلودگی به آنها دست دهد . این صندلی اداری باید هم راحت باشد و هم استاندارد . ارگونومیک بودن این محصول مبلمان اداری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. شکل طراحی دسته‌های صندلی جلسات نباید بهنحوی باشد که پرسنل آرنجشان با برخورد مدام با آن آسیب ببیند .چرم و روکش صندلی جلسات باید حتما از نوع ضد تعریق باشد . معمولا چون درب اتاق کنفرانس بسته میباشد این موضوع اهمیت دو چندان پیدا میکند . ابعاد صندلی جلسات باید متناسب با ابعاد میز کنفرانس باشد و نباید بنحوی باشد که عبور و مرور راحت در فضای اتاق جلسات را تحت الشعاع خود قرار دهد . وزن این صندلی اداری نباید به قدری زیاد باشد که فرد را در استفاده از آن دچار مشکل نماید . دسته های فلزی صندلی جلسات و پایه های فلزی آن باید از استیل ضد زنگ باشد .

محصولات مرتبط