تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

فروش انواع میز اداری : طراحی شیک و سفارشی، با کیفیت بالا و مشاوره رایگان

 میز اداری مبلمان اداری یکتا با ایده گرفتن از برترین طرح‌های روز داخلی و خارجی و همچنین الهام‌گرفتن از فرهنگ غنی ایرانی طراحی و تولید می‌گردد. این موضوع ازاین‌جهت برای ما در بخش طراحی، اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد؛ زیرا ما معتقدیم مشتریان ما لایق بهترین‌ها هستند و به همین دلیل انواع میز اداری را با ایده‌های خاص و ناب و به‌صورت کاملاً سفارشی در طرح‌های تجملی و مدرن تولید و به بازار عرضه می‌نماییم. این محصولات دارای تنوع رنگ کامل بوده و علاوه بر این مشتریان محترم ما در سازمان‌های دولتی و خصوصی می‌توانند آن را به‌دلخواه خودشان و متناسب با ابعاد و فضای اتاقشان به‌صورت کاملاً اختصاصی، سفارش دهند. میزهای اداری تولیدی شرکت ما از بهترین مواد اولیه و مرغوب‌ترین یراق‌آلات تولید می‌گردند و در گروهی زیر به بازار مصرف عرضه می‌شوند.

توجه!

  1. جهت خرید میز اداری با کیفیت و طراحی شیک و سفارشی، با شماره‌های 02144620087 یا 09026262002 از مبلمان اداری یکتا تماس بگیرید.
  2. همچنین، با استفاده از دکمه زیر، می‌توانید درخواست مشاوره رایگان خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.
    با یکتا فرنیچر، بهترین میز اداری را با بهترین کیفیت و طراحی برای شما فراهم می کنیم.

انواع میز اداری یکتا فرنیچر

دسته میز اداری

میز اداری چیست و انواع آن کدام است؟

میز اداری مبلمان اداری یکتا با ایده گرفتن از برترین طرح‌های روز داخلی و خارجی و همچنین الهام‌گرفتن از فرهنگ غنی ایرانی طراحی و تولید می‌گردد. این موضوع ازاین‌جهت برای ما در بخش طراحی، اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد؛ زیرا ما معتقدیم مشتریان ما لایق بهترین‌ها هستند و به همین دلیل انواع میز اداری را با ایده‌های خاص و ناب و به‌صورت کاملاً سفارشی در طرح‌های لوکس و مدرن تولید و به بازار عرضه می‌نماییم. این محصولات دارای تنوع رنگ کامل بوده و علاوه بر این مشتریان محترم ما در سازمان‌های دولتی و خصوصی می‌توانند آن را به‌دلخواه خودشان و متناسب با ابعاد و فضای اتاقشان به‌صورت کاملاً اختصاصی، سفارش دهند. میزهای اداری تولیدی شرکت ما از بهترین مواد اولیه و مرغوب‌ترین یراق‌آلات تولید می‌گردند و در گروهی زیر به بازار مصرف عرضه می‌شوند. میز اداری تمام MDF با یراق‌آلات خارجی میز اداری با ام‌دی‌اف و شیشه با یراق‌آلات ترک میز اداری با چرم و فلز، چرم طبیعی و مصنوعی با بهترین برند میز اداری با ام دی اف هایگلاس ترک و بهترین برندهای ایرانی میز اداری چوبی با چوب راش و رنگ پلی اورتان میز اداری مدرن در مبلمان اداری یکتا ما شعار و جهت‌گیری کلی شرکت را برتری کیفیت و خاص بودن طرح میزها قرار داده‌ایم و به همین دلیل شعار اصلی ما در طراحی و تولید میز اداری ” کیفیت و توجه به خواسته‌های مشتری ” می‌باشد. از آنجا که امروزه مدرنیته در جای جای زندگی افراد جامعه رسوخ کرده است ما هم بر آن شدیم تا با ارائه انواع طرح‌های خاص و نفیس و مدرن از میزهای اداری بتوانیم گامی مثبت در کسب اعتماد مشتریان خود برداریم. بنابراین با بکارگیری طراحان داخلی متخصص و همچنین الگو گیری از برترین طرح‌های روز جهان مجموعه متنوعی از میز اداری مدرن را به مشتریان خود ارائه نموده ایم. در طراحی این میزهای مدرن اداری ما علاوه بر کارایی بحث زیبایی و دکوراسیون اداری را نیز در نظر داشته ایم تا علاوه بر پوشش بازار داخلی بتوانیم رقیب شایسته و قدرتمندی نیز برای شرکت‌های مبلمان اداری خارجی در این صنعت باشیم. کلیه محصولات اداری مبلمان اداری یکتا و بخصوص میزها ی اداری تولیدی توسط این شرکت توسط کارشناسان خبره، و با ابزار حرفه ای و پیشرفته و در محل مشتری بدقت نصب می‌گردند زیرا این موضوع بخشی از کیفیت میز می‌باشد .

میز اداری کلاسیک

میز اداری کلاسیک، شکوه و زیبایی را به دفتر شما خواهد آورد. عمدتاً کسانیکه دارای دفتر خاص و بزرگ می‌باشد تمایل بیشتری به استفاده از میز اداری کلاسیک بجای مدرن دارند و البته این موضوع می‌تواند سلیقه شخصی محسوب شود. میز کلاسیک اداری دارای دو ویژگی ظرافت و زیبایی است. البته این برخلاف تصور عموم مردم است که فکر می‌کنند این میز اداری بسیار بزرگ و خالی از هر نوع ظرافتی می‌باشد. معنی ظرافت به معنی کلمه یعنی هماهنگی و سازگاری چشم نواز در بین اجزای یک محصول و این امر را می‌توان در انواع میز کلاسیک چوبی اداری بوضوح مشاهده نمود. در پایه‌های میز کلاسیک و همچنین تابلو ی این میز می‌توان این هماهنگی و زیبایی را براحتی درک کرد. در طراحی یک میز کلاسیک اداری آنچه بسیار اهمیت دارد فرم کلی آن است و البته رنگ نیز ان را تکمیل می‌نماید. باید در زمان طراحی و تولید میز چوبی به این ویژگی‌ها توجه خاص و تام داشت همین ظرافت هاست است که میز اداری کلاسیک را از سایر انواع میزها متمایز کرده است .

کاربرد میز اداری

میز اداری یکی از اصلی‌ترین اجزا در دکوراسیون اداری یک دفتر کار می‌باشد. به عبارت دیگر بدون میز اداری، هیچ فعالیتی نمی‌تواند توسط پرسنل در زمینه‌های اجتماعی، تجاری و اقتصادی انجام شود. شاید بی اغراق باید بگوییم به اندازه پرسنل، میزهای اداری نیز در سازمان در موفقیت شرکت شما نقش دارند. حداقل کاری که یک میز اداری می‌کند نگهداری کامپیوتر و مانیتور بر روی آن می‌باشد. امروزه دیگر بر کسی پوشیده نیست که تمام افراد برای انجام کارشان نیازمند یک سیستم کامپیوتری و بالطبع یک میز اداری می‌باشند . لوکس بودن میز اداری، اهمیت بسیار بالایی در جلب نظر مشتریان سازمان دارد و اگر میزهای اداری یک شرکت خیلی لوکس و چشم نواز باشند و بعبارتی در نظر اول چشم کارفرمایان و ارباب رجوع را بگیرند، یقیناً برند و پرستیژ سازمان در یاد آنها خواهد ماند. اما عملکرد و کارایی میزهای اداری تنها به زیبایی بخشی به دکوراسیون اداری یک شرکت و قرار دادن کامپیوتر بر روی آن محدود نمی‌شود بلکه کارایی واقعی آن در ایجاد حس آرامش در زمان کار و ارتقا کارایی پرسنل شرکت می‌باشد.

قیمت میز اداری

قیمت میز اداری متاثر از چهار عامل بشرح ۱-مواد اولیه ۲-طراحی ۳-نام و برند فروشنده ۴-خدمات پس از فروش است. شرکت مبلمان اداری یکتا با ارائه طرح‌های بی نظیر از انواع میز اداری مدرن و کلاسیک در قالب‌های خاص، سفارشی و زیبا توانسته است تا در بخش طراحی به حد مطلوبی از تعداد کمی محصولات دست یابد و در بخش مواد اولیه نیز استفاده از ام دی اف و چوبهای برترین برندهای ایرانی در دستور کار این شرکت قرار دارد. همچنین از آنجاییکه اهمیت یراق آلات در عملکرد یک میز اداری بسیار بالاست، ما بعنوان طراح و تولید کننده محصولات و تجهیزات اداری استفاده از برندهای نمام آشنا و امتحان پس داده را نیز در دستور کار خود قرار داده ایم .

میز مدیریت

آسایش و شکوه و زیبایی دکوراسیون اداری اتاق مدیریت بستگی مستقیم به میز مدیریت وی دارد. همه به این امر واقفند که مراکز تصمیم گیری یک سازمان در پشت میزهای مدیریت است و این خود اهمیت این میزهای اداری را دو چندان می‌کند. مبلمان اداری یکتا با درک این واقعیت مجموعه ای متنوع از انواع میز مدیریت لوکس و سفارشی را در طرح‌های مدرن و کلاسیک با ام دی اف و چوب و با رنگ‌های بسیار متنوع به مشتریان خود عرضه نموده است .

میز کارمندی و کارشناسی

عواملی نظیر گرایش به دکوراسیون اداری زیبا در محیط اداری، کارایی و عملکرد تجهیزات و لوازم اداری و کیفیت مواد اولیه و پیاده سازی دکوراسیون و طرح‌های اداری، ما را در مبلمان اداری یکتا به این وا داشته است تا تمام تجربه و توان خود را برای طراحی میز کارمندی و کارشناسی که ویژگی‌های فوق را پوشش دهند بکار بندیم. بیاد داشته باشید که زمانیکه شما از نظرات و سلایق کارکنانتان در پیاده سازی طرح‌ها استفاده می‌کنید هم به آنها بها می‌دهید و هم این پیام را به آنها منتقل می‌کنید که محیط کار در درجه اول برای آنها و وابسته به آنهاست و نه بر عکس، و مطمئن باشید با خرید میز کارمندی شیک و لوکس انگیزه کاری را نیز در آنها ارتقا خواهید داد .

میز کنفرانس

میز کنفرانس یقیناً سلطان اتاق کنفرانس می‌باشد. اتاق‌های جلسات امروزه به مکان‌هایی تبدیل شده اند که بالاترین تصمیمات سازمانی در آنها اتخاذ می‌شود. و خود این موضوع بیانگر اهمیت نظم و آرامشی که باید در این اتاق حکمفرما باشد می‌باشد. امروزه ارتباط و تعامل رو در رو بیش از همه زمان‌ها نیاز می‌شود و اهمیت پیاده سازی یک دکوراسیون اداری مناسب در اتاق جلسه را دوچندان می‌کند. در طراحی اتاق کنفرانس، نیاز به میزهایی با کارایی بالا و عملکرد بسیار منعطف می‌باشد که امکان استفاده متعدد از محیط را فراهم می‌آورد. در این محیط‌ها از وسایل مختلف با تکنولوژی‌های رسانه ای پیشرفته نیز استفاده می‌شود. برای استعلام قیمت مبلمان اداری می‌توانید با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

مهمترین دسته محصولات مبلمان اداری یکتا: