تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

مبلمان اداری و جایگاه جهانی این صنعت

مبلمان اداری و جایگاه جهانی آن

مبلمان اداری و جایگاه جهانی این صنعت بحث امروز ما در تحریریه مبلمان اداری یکتا است . مبلمان اداری و جایگاه جهانی این صنعت در کل چشم انداز ها و بزرگترین صادر کنندگان و بزرگ ترین بازار و همینطور دلیل بازار این صنعت را بیان میکند . مبلمان اداری و جایگاه جهانی این صنعت را باهم بررسی میکنیم تا اطلاعات مفیدی را به شما خوانندگان این مقاله از مبلمان اداری یکتا بدهیم .با ما همراه باشید .

بزرگترین صادر کنندگان

در کشور های پیشرفته با توجه به در امد بالایی که دارند در سال های اخیر ، رشد بیشتری را برای صادرات مبلمان اداری از سوی این قبیل کشور ها دیده ایم . چین ، آلمان ، کانادا ، ایالات متحده ، ایتالیا ، سوئد از صادر کنندگان بزرگ در این صنعت به شمار میروند . صادر کنندگان اصلی محصولات بیشتر مبل اداری را صادر میکنند که لازم به ذکر است این محصول از سری محصولات مبلمان اداری ۵۴ درصد از فروش را به خود اختصاص داده است؛ این حجم از صادرات بسیار قابل توجه است اما جالب است بدانید این مقدار در سال ۲۰۰۵ بسیار بیشتر از حال حاضر بوده است؛ زیرا میزان صادرات در این کشور ها در آن سال ها ۷۲ درصد بوده است، در سالهای اخیر کشور هایی با در آمد کمتر هم وارد این صنعت شده چه بسا کوچک اما گوشه ای از این امر را در حال حاضر بر عهده دارند . ، سهم این کشور ها در چند سال اخیر افزایش یافته و از ۲۶ درصد به ۴۸ درصد رشد پیدا کرده.

چشم انداز

باتوجه به شرایط موجود و تقاضا های مختلف برای طراحی دکوراسیون اداری به صورت سفارشی پیش بینی میشود که روند طراحی های معمولی روزهای آخر خود را طی کند و بیشتر به سمت طراحی های خاص و منحصر به فرد برای امر دکوراسیون اداری پیش رود البته تقاضای زیاد برای این صنعت باعث ایجاد چشم اندازی شده که تا سال ۲۰۲۰ تخمین میزنند که با رشد بیش از ۵ درصد به کار خود ادامه دهد.حجم تقاضا و حرکت به سمت محیط زیستی کردن تمام دنیا باعث شده تا در صنعت مبلمان اداری هم به فکر سبز کردن این صنعت بیافتند . با توجه به رشد تقاضا متوجه میشویم که کار آفرینی به سرعت در کل دنیا در حال پیشرفت و افزایش است . کسب و کارهای داخل منزل نیز افزایش پیدا کرده و اشتیاق برای اداری کردن قسمتی از خانه نیز کم کم در حال افزایش می باشد.

مبلمان اداری و جایگاه جهانی این صنعت

بازار اصلی این صنعت

آمریکای شمالی بزرگترین مشتری این اقلام است جالب است بدانید که ایالات متحده بزرگترین صادر کننده مبلمان اداری می باشد و بیشترین بازار را در همان کشور خود حفظ کرده چرا که تعداد بسیار زیادی شرکت و سازمان حتی از کشور های دیگر در امریکا مشغول به کار می باشند . پیش بینی میشود تا سال ۲۰۲۰ این کشور کماکان بر این صنعت تسلط کامل را داشته باشد .

مبلمان اداری و جایگاه جهانی این صنعت

هرمان میلر

کمپانی بزرگ هرمان میلر فروشنده بزرگ این صنعت به حساب می آید . پیشگام صنعت مبلمان اداری مدرن است و حرف های بسیار زیادی را در دنیا برای گفتن دارد . طراحی مدرن و تلفیقی با تکنولوژی از ویژگی های این کمپانی می باشد . شرکت هرمان میلر در سال ۲۰۱۵ توانست درآمد ۹۸ میلیون دلار را برای خود کسب کند که در این صنعت حرف اول را بزند . استفاده از فروش مبلمان اداری به صورت اینترنتی برای محصولات و پاسخگویی در ۲۴ ساعت از ویژگی هایی است که باعث ایجاد رونق در کسب و کار آنها شده است . و البته از تلفیق مدرنیته و تکنولوژی با مبلمان اداری نیز نباید غافل شد که خود جهش و نوآوری بزرگی را به ارمغان آورد .

مبلمان اداری و جایگاه جهانی این صنعت

سپاس از همراهی شما با مبلمان اداری یکتا

اینستاگرام مبلمان اداری یکتا

ارتباط با ما برای مشاوره رایگان

جهت خرید می توانید با شماره‌های مبلمان اداری یکتا تماس بگیرید.