پروژه میز کنفرانس کنترل ترافیک تهران

پروژه میز کنفرانس کنترل ترافیک تهران

پروژه میز کنفرانس کنترل ترافیک تهران توسط مجموعه مبلمان اداری یکتا انجام شد . این پروژه شامل یک میز کنفرانس بیست و یک نفره بود که در محیط مد نظر کارفرما به خوبی و با کیفیت بالا اجرا شد . 


میز کنفرانس بیست و یک نفره در پروژه مجموعه کنترل ترافیک تهران با طرح و رنگ سفارشی

ابعاد :

این میز کنفرانس با طرح بسیار شکیل خود به سفارش مجموعه کنترل ترافیک طراحی و اجرا شد . ابعاد هر واحد از این میز اداری مانند استاندارد های میز های کنفرانس بود و طول و عرض و ارتفاع آن تغییراتی را از لحاظ اندازه برخوردار نبود .

زمان اجرا :

شرکت مبلمان اداری یکتا این پروژه اداری را در دو هفته کاری به کارفرما تحویل داد .

مشاهده میز های کنفرانس مبلمان اداری یکتا

صحبت مدیریت شرکت تجهیز دفتر یکتا درباره پروژه میز کنفرانس کنترل ترافیک تهران :

افتخار همکاری با مجموعه کنترل ترافیک تهران در پروزه میز کنفرانس و تجهیز سالن کنفرانس آن ها برای ما رقم خورد . تجربه بسیار خوبی که نصیب شرکت ما شد . و خوشبختانه این همکاری پایان بسیار خوبی را برای طرفین نیز به همراه داشت .

صحبت مدیریت کارخانه مبلمان اداری یکتا درباره پروژه میز کنفرانس کنترل ترافیک تهران :

میز کنفرانس کنترل ترافیک تهران یک میز کنفرانس ساده از لحاظ طرح و مدل بود اما ترکیب رنگ بی نظیر و زیبای آن بود که محیط کارفرما را خش رنگ تر می کرد . به هر حال تجربه بسیار خوبی برای تیم ما به حساب می آمد . 

از طرف کنترل ترافیک تهران به شرکت مبلمان اداری یکتا :

” تجربه همکاری با مجموعه مبلمان اداری یکتا را در اولین گام با میز کنفرانس خود داشته ایم و بسیار راضی از این انتخاب خود بودیم  …”

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند