پروژه میز منشی شرکت ایران اروپا 2

پروژه کانتر پذیرش شرکت ایران اروپا

پروژه کانتر پذیرش مجموعه ایران اروپا


پروژه شرکت ایران اروپا توسط مجموعه مبلمان اداری یکتا استارت خورد که شامل میز کارگروهی و کانتر پذیرش ست بود . در ادامه شما را با جزئیات این پروژه آشنا می کنیم .  . 

ابعاد :

کانتر پذیرش طراحی شده برای شرکت ایران اروپا یک کانتر پذیرش سفارشی بود . طرح و مدل یک طرح انتخابی از سایت مبلمان اداری یکتا بود اما ابعاد آن بنا به خواسته ی کارفرما تغییر یافت . بخش کناری این میز نیز تغییراتی به خواسته ی کارفرما نیز داشت .ترکیب رنگ ست این پروژه نیز بسیار زیبا بود .

زمان اجرا :

پروژه مجموعه ایران اروپا در شهریور و مهر نود و نه انجام شد که با رضایت مشتری ما به پایان رسید . این پروژه ۱۴ روز از زمان ثبت سفارش تا تحویل کامل به کارفرما زمان برده است . 

مشاهده میز های مدیریت مبلمان اداری یکتا

صحبت مدیریت شرکت تجهیز دفتر یکتا درباره پروژه کانتر پذیرش مجموعه ایران اروپا  :

افتخار همکاری با مجموعه ایران اروپا را برای قسمتی از دفتر کارشان داشته ایم که با فکر و درایت کارشناسان ما طرح ها کمی تغییر کرد تا دقیقا  همان چیزی که کارفرما از ما می خواست را به آن ها ارائه دهیم .

صحبت مدیریت کارخانه مبلمان اداری یکتا درباره پروژه کانتر پذیرش مجموعه ایران اروپا :

باعث افتخار بود که با مجموعه ایران اروپا همکاری داشتیم . این پروژه شامل میز منشی سفارشی و میز کارگروهی شش نفره بود . طراحی آن توسط طراحان شرکت تجهیز دفتر یکتا صورت گرفت که پس از گرفتن تاییدیه طرح نهایی پروسه تولید آن استارت خورد . خوشبختانه رضایت کامل را از این پروژه از طرف کارفرما کسب کرده ایم.

از طرف مجموعه کارفرما به شرکت مبلمان اداری یکتا :

” کار بی نقص ارائه شد ، و تک تک نکات ذکر شده به خوبی لحاظ شد . به امید همکاری های مجدد با تیم شما . “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند