میز اداری

استعلام قیمت به همراه مشاوره خرید

میز اداری یکی از مهمترین اجزاء یک دکوراسیون اداری به شمار می‌رود، میز اداری در مجموعه مبلمان اداری یکتا یکی از پرفروش‌ترین محصولات بوده و با بیشترین تنوع و بهترین کیفیت به مشتریان عرضه می‌شود.

  1. جهت خرید میز اداری از مبلمان اداری یکتا می توانید با شماره‌های 02144620087 یا 09026262002 ارتباط بگیرید.
  2. شما می توانید درخواست خود را از طریق دکمه زیر اعلام فرمائید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرم. 

میز اداری یکتافرنیچر

میز اداری  مبلمان اداری یکتا با ایده گرفتن از برترین طرح های روز داخلی و خارجی و همچنین الهام گرفتن از فرهنگ غنی ایرانی طراحی و تولید میگردد. این موضوع از این جهت برای ما در بخش طراحی ، اهمیت فوق العاده ای دارد زیرا ما معتقدیم مشتریان ما لایق بهترین ها می باشند و به همین دلیل انواع میز اداری را با ایده های خاص و ناب و بصورت کاملا سفارشی در طرح های لوکس و مدرن تولید و به بازار عرضه می نماییم.این محصولات دارای تنوع رنگ کامل بوده و علاوه بر این مشتریان محترم ما در سازمانهای دولتی و خصوصی میتوانندآنرا  بدلخواه خودشان و متناسب با ابعاد و فضای اتاقشان بصورت کاملا اختصاصی ، سفارش دهند .میزهای اداری تولیدی شرکت ما از بهترین مواد اولیه  ومرغوبترین  یراق آلات تولید میگردند و در گروهای زیر به بازار مصرف عرضه می شوند

۱ میز اداری تمام ام دی اف با یراق آلات خارجی

۲ میز اداری با ام دی اف و شیشه با یراق آلات ترک

۳ میز اداری با چرم و فلز، چرم طبیعی و مصنوعی با بهترین برند

۴ میز اداری با ام دی اف  هایگلاس ترک و بهترین برندهای ایرانی

۵ میز اداری چوبی با چوب راش و رنگ  پلی اورتان

میز اداری مدرن

در مبلمان اداری یکتا ما شعار و جهت گیری کلی شرکت را برتری کیفیت و خاص بودن طرح میزها قرار داده ایم . و بهمین دلیل شعار اصلی ما در طراحی و تولید میز اداری ” کیفیت و توجه بهد خواسته های مشتری ” میباشد. از آنجا که امروزه مدرنیته در جای جای زندگی افراد جامعه رسوخ کرده است ما هم بر آن شدیم تا با ارائه انواع طرح های خاص و نفیس و مدرن از میز های اداری بتوانیم گامی مثبت در کسب اعتماد مشتریان خود بر داریم . بنابراین با بکارگیری طراحان داخلی متخصص و همچنین الگو گیری از برترین طرح های روز جهان مجموعه متنوعی از میز اداری مدرن را به مشتریان خود ارائه نموده ایم . در طراحی این میزهای مدرن اداری ما علاوه بر کارایی بحث زیبایی و دکوراسیون اداری را نیز در نظر داشته ایم تا علاوه بر پوشش بازار داخلی بتوانیم رقیب شایسته وقدرتمندی نیز  ابرای شرکت های مبلمان اداری خارجی در این صنعت باشیم . کلیه محصولات اداری مبلمان اداری یکتا و  بخصوص میزها ی اداریتولیدی توسط این شرکت توسط کارشناسان خبره ،و با ابزار  حرفه ای و پیشرفته ودر محل مشتری بدقت نصب میگردند زیرا این موضوع بخشی از کیفیت میز میباشد .

میز اداری کلاسیک 

میز اداری کلاسیک ، شکوه و زیبایی را به دفتر شما خواهد آورد . عمدتا کسانیکه دارای دفتر خاص و بزرگ میباشد تمایل بیشتری به استفاده از میز اداری کلاسیک بجای مدرن دارند و البته این موضوع میتواند سلیقه شخصی محسوب شود . میز  کلاسیک اداری دارارای دو ویژگی ظرافت و زیبایی است . البته این برخلاف تصور عموم مردم است که فکر میکنند این میز اداری بسیار بزرگ و خالی از هرنوع ظرافتی میباشد .معنی ظرافت به معنی کلمه یعنی هماهنگی و سازگاری چشم نواز در بین اجزای یک محصول و این امر را میتوان در انواع میز کلاسیک چوبی اداری بوضوح مشاهده نمود . در پایه های میز کلاسیک  و همچنین تابلو ی این میز میتوان این هماهنگی و زیبایی را براحتی درک کرد . درطراحی یک میز کلاسیک اداری  آنچه بسیار اهمیت دارد فرم کلی آن است  و البته رنگ نیز ان را تکمیل مینماید  .بایددر زمان طراحی و تولید میز چوبی  به این ویژگیها توجه خاص و تام  داشت همین ظرافتهاست  است که میز اداری کلاسیک را از سایر انواع میزها متمایز کرده است .

کاربرد میز اداری

میز اداری یکی از اصلی ترین اجزا در دکوراسیون اداری یک دفتر کار میباشد . بعبارت دیگر بدون میز اداری ، هیچ فعالیتی نمیتواند توسط پرسنل در زمینه های اجتماعی ، تجاری و اقتصادی انجام شود .شاید بی اغراق باید بگوییم به اندازه پرسنل ، میزهای اداری نیز در سازمان در موفقیت شرکت شما نقش دارند . حداقل کاری که یک میزاداری میکند نگهداری کامپیوتر و مونیتور برروی آن میباشد. امروزه دیگر بر کسی پوشیده نیست که تمام افراد برای انجام کارشان نیازمند یک سیستم کامپیوتری و بالطبع یک میز اداری میباشند .

لوکس بودن میز اداری ، اهمیت  بسیار بالایی در جلب نظر مشتریان سازمان دارد و اگر میزهای اداری یک شرکت  خیلی لوکس و چشم نواز باشند و بعبارتی در نظر اول چشم کارفرمایان و ارباب رجوع  را بگیرند ،یقینا برند و پرستیژ سازمان در یاد آنها خواهد ماند .اما عملکرد و کارایی میزهای  اداری تنها به زیبایی بخشی به دکوراسیون اداری یک شرکت و قراردادن  کامپیوتر بر روی آن محدود نمیشود بلکه کارایی واقعی  آن در ایجاد حس آرامش در زمان  کار و ارتقا کارایی پرسنل شرکت میباشد.

قیمت میز اداری

قیمت میز اداری متاثر از چهار عامل بشرح ۱-مواد اولیه ۲-طراحی ۳-نام و برند فروشنده۴-خدمات پس از فروش میباشد .شرکت مبلمان اداری یکتا با ارائه طرحهای بی نظیر از انواع میز اداری مدرن و کلاسیک در قالبهای خاص ، سفارشی و زیبا توانسته است تا در بخش طراحی به حد مطلوبی از تعداد کمی محصولات دست یابد و در بخش مواد اولیه نیز استفاده از ام دی اف و چوبهای برترین برندهای ایرانی در دستور کار این شرکت قرار دارد .همچنین از آنجاییکه اهمیت یراق آلات در عملکرد یک میز اداری بسیار بالاست ، ما بعنوان طراح و تولید کننده محصولات و تجهیزات اداری استفاده از برندهای نمام آشنا و امتحان پس داده را نیز در دستور کار خود قرار داده ایم .

میز مدیریت

آسایش و شکوه و زیبایی دکوراسیون اداری اتاق مدیریت بستگی مستقیم به میز مدیریت وی دارد . همه به این امر واقفند که مراکز تصمیم گیری یک سازمکان در پشت میزهای مدیریت است و این خود اهمیت این میزهای اداری را دو چندان میکند . مبلمان اداری یکتا با درک این واقعیت مجموعه ای متنوع از انواع میز مدیریت لوکس و سفارشی را در طرحهای مدرن و کلاسیک با ام دی اف و چوب و با رنگهای بسیار متنوع به مشتریان خود عرضه نموده است .

میز کارمندی و کارشناسی

عواملی نظیر گرایش به دکوراسیون اداری زیبا در محیط اداری ، کارایی و عملکرد تجهیزات و لوازم اداری و کیفیت مواد اولیه و پیاده سازی دکوراسیون و طرحهای اداری ، ما را در مبلمان اداری یکتا به این وا داشته است تا تمام تجربه و توان خود را برای طراحی میز کارمندی و کارشناسی که ویژگیهای فوق را پوشش دهند بکار بندیم . بیاد داشته باشید که زمانیکه شما از نظرات و سلایق کارکنانتان در پیاده سازی طرحها استفاده میکنید هم به آنها بها می دهید و هم این پیام را به انها منتقل میکنید که محیط کار در درجه اول برای آنها و وابسته به آنهاست و نه بر عکس ، و مطمئن باشید با خرید میز کارمندی شیک و لوکس انگیزه کاری را نیز در آنها ارتقا خواهید داد .

میز کنفرانس

میز کنفرانس یقینا سلطان اتاق کنفرانس میباشد . اتاق های جلسات  امروزه به مکانهائی تبدیل شده اند که بالاترین تصمیمات سازمانی در آنها اتخاذ میشود .و خود این موضوع بیانگر اهمیت نظم و آرامشی که باید در این اتاق حکمفرما باشد میباشد. امروزه ارتباط و تعامل رو در رو بیش از همه زمانها نیاز میشود  و اهمیت پیاده سازی یک دکوراسیون اداری مناسب در اتاق جلسه را دوچندان میکند . در طراحی اتاق کنفرانس، نیاز به میزهایی  با کارایی بالا و عملکرد بسیار منعطف می باشد که امکان استفاده متعدد ازمحیط را فراهم بیاورد . در این محیط ها  از وسائل مختلفی با تکنولوژی های رسانه ای پیشرفته نیز استفاده میشود.

برای استعلام قیمت مبلمان اداری می توانید با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.


مقالات مرتبط

به بالای صفحه بردن

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند