تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

کانتر پذیرش مدرن

استعلام قیمت کانتر پذیرش مدرن به همراه مشاوره خرید

کانتر پذیرش یکی از مهمترین اجزاء یک دکوراسیون اداری به شمار می‌رود، کانتر پذیرش مدرن در مجموعه مبلمان اداری یکتا یکی از پرفروش‌ترین محصولات بوده و با بیشترین تنوع و بهترین کیفیت به مشتریان عرضه می‌شود.

 1. جهت خرید کانتر پذیرش مدرن از مبلمان اداری یکتا می توانید با شماره‌های 02144620087 یا 09026262002 ارتباط بگیرید.
 2. شما می توانید درخواست خود را از طریق دکمه زیر اعلام فرمائید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرم. 

کانتر پذیرش مدرن یکی از پر طرفدارترین محصولات مجموعه مبلمان اداری یکتا به شمار می‌رود. زیبایی و کارایی و مد بودن این سبک طراحی دکوراسیون باعث شده که تعداد بسیار زیادی از مشتریان ما به سمت این نوع از میزهای پذیرش سوق پیدا کنند. میز منشی یا کانتر پذیرش مدرن زیبایی خاصی دارد که برای هر مجموعه‌ای استفاده از آن ضروری است! بسیاری از اتفاقات مهم در پیشخوان میز پذیرش اداره شما رخ می‌دهد. مشتری شما ابتدا با لبخندی از کارمند شما استقبال می‌شود. مشتریان شما می‌خواهند خود را در خانه احساس کنند (از نظر راحتی) زیرا می‌دانند به راحتی می‌توانند برای تجارت با یک شرکت دیگر روبرو شوند. مهم نیست که شما مطب پزشک، شرکت تولیدی و…. هستید، همیشه در تجارت شما رقابت وجود دارد. اگر کارمندان شما در پیشخوان‌های پذیرش شما خوش برخورد نباشند، ممکن است مشتریان خود را از دست بدهید.

به مشتریان شما کاغذهایی داده می‌شود که در پیشخوان پذیرش پر می‌کنند. مشتریان در میز منشی سؤال می‌کنند و جواب دریافت می‌کنند. بسیاری از مشاغل فقط مبلمان پذیرایی خود را به نمایش می‌گذارند و مشتری چیز دیگری از شرکت آنها نمی‌بیند. ضروری است که میز پذیرش شما چشم نواز باشد.

اهمیت میز پذیرش را دست کم نگیرید

عبارت “شما فقط یک فرصت برای ایجاد یک احساس خوب دارید” قابل تأیید نیست. همان‌طور که چهره نمایانگر یک شخص است، محل پذیرایی نمایانگر یک دفتر یا تجارت است و بسیاری از شکست‌ها و موفقیت‌ها می‌تواند به همان ثانیه بستگی داشته باشند که اولین برخورد ایجاد می‌شود.

هر مشتری، بازدید کننده و کارمند بالقوه‌ای که از درهای دفتر عبور می‌کند، اولین برداشت فوری از شرکت را ازروی چیدمان، سبک و نحوه ارائه فضای پذیرایی دریافت می‌کند. به عنوان نقطه تماس اولیه، مهم است که یک احساس خوب اول یک احساس ماندگار عالی ایجاد کند، به همین دلیل سرمایه گذاری در یک منطقه پذیرایی با کیفیت و حرفه‌ای یک تصمیم تجاری مناسب است.

یک منطقه پذیرایی که با درنظرگرفتن ارزش‌های شرکت و زیبایی شناسی در نظر گرفته شده باشد، به تعیین برآورده کردن انتظارات بازدیدکنندگان از شرکت کمک خواهد کرد. چه برای نوآوری و خلاقیت، سنت و ظرافت و چه مینیمالیسم ارزش قائل باشید، فضای پذیرایی مناسب یک پیام بصری ماندگار ایجاد می‌کند.

بازار هدف خود را درک کرده، سپس اقدام به خرید کانتر پذیرش کنید

قانون کلی برای مشاغل هنگام برنامه ریزی یک فضای ورودی جدید، درک مخاطبان شما است. ارائه بهترین پذیرش ممکن در منطقه پذیرایی به نوع کسب و کار اداره شده بستگی دارد. مارک‌های جهانی مانند گوگل و ردبول به دلیل پذیرایی چشمگیر خود به شهرت رسیده‌اند و این فضاها را با طراحی‌های عجیب و غریب و مبلمان ابتکاری تجهیز می‌کنند. آنها مفهوم اصلی این شرکت‌ها را منعکس می‌کنند، که عامل مهمی در موفقیت آنها بوده و یکی از دلایلی است که همه در مورد آنها به عنوان آینده نگری، مشاغل پویا صحبت می‌کنند.

مبلمان پذیرایی خوب این تصور را ایجاد می‌کند که این تجارت توانایی مالی برای حمایت از سلیقه آنها را دارد. اما اهمیت پذیرایی‌ها فراتر از زیبا سازی منطقه است. علاوه بر شیک بودن و انتقال ارزش‌های تجاری شرکت، باید ملاحظات عملی را نیز در نظر گرفت.

مهم‌ترین مسئله در دکوراسیون اداری، میز اداری

شاید مهم‌ترین مورد در یک منطقه پذیرایی میز پذیرش باشد. اولین تماس برای هر محل کار باید دارای وسایل و لوازم چشم نواز همراه با میز پذیرش باشد که به حیات ورودی دوباره نیرو می‌بخشد و چشم‌انداز و شخصیت تجارت را منعکس می‌کند. به همین دلیل است که ما همیشه به افراد توصیه می‌کنیم در زمان مناسب برای ارتقا اداره یا مطب، محل پذیرایی را با یک میز پذیرش شیک و هوشمند در اولویت قرار دهند.

هزینه یک میز پذرش خوب بیشتر از یک میز اداری استاندارد است، اما اگر به توسعه تصویر متناسب با ارزش‌های شرکت کمک کند ارزش آن را دارد. با این حال میزهای پذیرایی می‌توانند به اشکال مختلف، با رنگ‌ها، اندازه‌ها و مواد مختلف، از چوب، شیشه و حتی فولاد، و همچنین مدل‌های مستطیلی، مربع و حتی منحنی متفاوت باشند. میزهای پذیرش تیکه ای که برای پروژه‌های سفارشی طراحی شده‌اند نیز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند زیرا شرکت‌های بیشتری به اهمیت منطقه پذیرایی پی می‌برند.

میزهای پذیرش باید فضاهای کاری چند منظوره باشند زیرا در اینجا بسیاری از کارهای مهم مانند پاسخگویی به تماس‌های تلفنی، دریافت و ارسال نامه و البته استقبال از بازدید کنندگان انجام می‌شود. کار با میز پذیرش خوب باعث افتخار مسئول پذیرش می‌شود و در نتیجه وظیفه خود را به خوبی انجام می‌دهد. سایر کارمندان نیز افتخار می‌کنند که بخشی از یک شرکت چشمگیر و پرتحرک هستند.

یک مسئول پذیرش اساساً چهره شرکت است. آنها باید در محیط کار خود راحت و خوشحال باشند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن نماینده شرکت باشند. میز پذیرش همچنین باید از فضای ذخیره سازی کافی برخوردار باشد، بنابراین فضای به هم ریخته به نظر نمی‌رسد و اسناد مهم را می‌توان ایمن نگه داشت.

دید اولیه مهم است!

فضای پذیرایی برای هر شغلی از اهمیت حیاتی برخوردار است. آنجا باید فضای استقبال برای همه بازدیدکنندگان باشد، از مشتریان گران‌قدر گرفته تا کارمندان جدید که برای مصاحبه وارد می‌شوند. اما محل پذیرایی همچنین مکانی است که هر روز کاری برای همه کارمندان با دیدن آن آغاز می‌شود و باید آنها را به افتخار در مورد محل کار خود تحریک کند.

 • کانتر پذیرش مدرن – منحنی شکل‌ها

هندسه همچنان در مبلمان اداری مدرن نقش بسزایی دارد. میزهای پذیرش جایی هستند که بیشترین نوآوری را در مورد چگونگی تأثیر محیط بر لابی یا محل انتظار مشاهده می‌کنیم.

از میزهای پذیرش پیچیده گرفته تا طرح ساده میز پذیرش منحنی، این اشکال مدرن باعث می‌شود یک فضای پذیرایی بلافاصله چشمگیر و به‌یادماندنی شود.

 • کانتر پذرش مدرن – شیشه‌ای ها

میزهای پذیرش شیشه‌ای، طوفانی هستند که دفترهای مدرن را در بر می‌گیرند. این میزهای پذیرش بهترین گزینه برای دفاتر مدرن هستند که خواهان تزئین و ظرافت در دکوراسیون خود هستند.

چه میز پذیرش با شیشه مات، و چه میز پذیرش با صفحات شیشه‌ای کاملاً شفاف باشد، یک چیز درباره آنها قطعی است – این لمس‌های شیشه‌ای ظرافت ناب را طنین‌انداز می‌کنند.

 • مدل‌های تلفیقی

مدل دیگر میزهای پذیرش مدرن ترکیب گره‌های چوب طبیعی با ظرافت شیشه یا کروم است.

مخلوط مواد طبیعی با فلزات مدرن و عناصر شیشه‌ای یک اثر قابل توجه ایجاد می‌کند – اثری که بلافاصله نوآوری و سبک مترقی را نشان می‌دهد.

انواع میز پذیرش

 • میز پذیرش بانکی

برای میز پذیرش بانکی بعد از بررسی مشخصات فنی آن بانک یا اداره، ساخت میز برای آنها صورت می‌گیرد.

در میز پذیرش بانکی به این موارد توجه داشته باشید:

 1. ایمنی
 2. محفوظ بودن متصدی بانک و اطلاعات آن
 3. امکان عبور کابل برق و شبکه
 4. امکان اتصال دزدگیر
 5. فضای مناسب و کافی (جای برای پرینتر – پول‎شمار – کامپیوتر و اسناد اداری)

برای بانک‎ها طراحی و اجرای پروژه کاملا توسط تیم طراحی و دکوراسیون ما انجام می‌شود و در این دورت سابقه درخشانی از طراحی و تولید و اجرا نیز دارا می‎باشد.

 • میز پذیرش مطب و بیمارستان

از مزیت‎های تیم ما شناخت کامل نسبت به نیاز بخش پزشکی می‎باشد و تمام سعی خو رو کرده ایم تا فاکتورهای خاصی را برای طراحی در نظر بگیریم.

 • طراحی و تولید کاملا سفارشی
 • رنگ بندی زیاد و بدون محدودیت متناسب با بخش ( رنگ بندی میز پذیرش پرستاران بخش کودک در بیمارستان از رنگ‎های شاد و طراحی خاصی بر خوردار می‎باشد)
 • برطرف کردن نیاز پزشکان و پرستاران (مکان مشخص برای بایگانی پرونده بیماران)
 • محیط امن و همچینین طراحی به گونه ای است که نظارت کامل بر بخش را دارند
 • طراحی سفارشی میز پذیرش اورژانس (در بخش میانی سالن)
 • تهیه فضای مناسب برای پذیرایی پزشکان
 • طراحی و تولید کامل میز پذیرش اداری سفارشی طبق درخواست مطب و یا بیمارستان
 • میز پذیرش صرافی

برای میز پذیرش صرافی همه‌ی استانداردهای ایمنی مورد تایید رعایت می‌شود.

این میزها نسبت به فضای کار مشتری طراحی می‎شوند.

 • ارتفاع پوشیده و استاندارد
 • نمای پشتی چوبی دکوراتیو ورق فولادی
 • شیشه‌های ضد گلوله
 • نمایش مبلغ روی تابلو
 • اتصال در گاه‎های ارتباطی

میز کانتر اداری در واقع همان میز های پذیرش و پیشخوان می باشند که می توان از آن ها در ادارات ، بانک ها ، مطب ها ، بیمارستان ها و … استفاده کرد. طراحی و ساخت کانتر اداری باید به نحوی صورت گیرد که تعامل و ارتباط بین کارکنان و مراجعین را بهبود بخشد. علاوه بر این ، به سبب اینکه کارکنان مدت زمانی طولانی را در پشت این کانتر و میز ها می گذرانند ، باید طراحی آن به نحوی باشد تا از نظر سلامت جسمی باعث درد و ناراحتی آنان نشود و همچنین با توجه به نیاز های کارکنان آن شرکت ، اداره یا … ساخته شود. ما در تیم تحریریه شرکت مبلمان اداری یکتا امروز قصد داریم تا در این مقاله به معرفی انواع مختلف کانتر از قبیل میز کانتر ، میز پیشخوان بانکی ، کانتر نمایشگاهی و دیگر مدل های آن بپردازیم. امید است تا این مقاله مورد توجه شما همراهان گرامی قرار گیرد.

کاربرد میز کانتر

از میز کانتر می توان برای اهداف گوناگونی استفاده کرد. این میز ها عموما نیاز به فضای زیادی ندارند و جابجایی و حمل آن ها نیز راحت است. همچنین از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشند. از عمده موارد استفاده از میز کانتر می توان به کانتر برای تست محصولات ، میز کانتر تبلیغاتی ، میز کانتر منشی ، میز کانتر فرودگاهی ، میز پیشخوان بانکی و کانتر نمایشگاهی اشاره کرد.

میز کانتر یا همان پیشخوان معمولا با ظرفیت یک الی دو نفر که در پشت آن قرار بگیرند ، وزن سبک ، قابل حمل و در بعضی موارد دارای قفسه برای قرار دادن بروشور یا پرونده و نمونه محصولات ساخته می شوند.

جنس میز کانتر

میز های کانتر اغلب از تخته های ام دی اف و با روکش های PVC ساخته می شوند و میتوان تصاویر ، طرح های تبلیغاتی ، لوگو و مواردی از این دست را با کیفیتی بالا بر روی سطح آن چاپ کرد.

از دلایل استفاده از ام دی اف برای ساخت کانتر اداری می توان به سبک بودن آن و در عین حال مقاومت بالای ام دی اف اشاره کرد.البته علاوه بر مقاومت و تحمل در برابر فشار و قفسه بندی به منظور نظم بیشتر هنگام نگهداری بروشور و نمونه محصولات ، قابلیت جمع شدن نیز دارند. این نوع از میز های کانتر را می توان با رو کش های گلاسه و ترکیب با فلز به شکل امروزی تر و مدرن در آورد که این مدل طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

میز پذیرش

میز پذیرش VIP همانگونه که از نامش پیداست در مکان هایی استفاده می شود که دارای مشتریانی ویژه و خاص مبلمان اداری می باشد. برای طراحی میز های پذیرش VIP در شرکت های بزرگی همچون وزات خانه ها ، شرکت های نفتی ، موسسات مالی و اعتباری ، ادارات و شرکت های خصوصی و… به این جهت که اغلب برای قسمت ورودی شرکت مورد استفاده قرار می گیرند باید به نحوی طراحی شوند که دارای ویژگی های زیر باشند :

 • تنوع در رنگ بندی و استفاده از رنگ های خاص
 • استفاده و به کار گیر از المان های خاص ( بیان کننده مشخصات شرکت یا سازمان )
 • شکوه ، بزرگی و زیبایی در طراحی
 • نمایش بزرگی و قدرت نمایی شرکت
 • نور پردازی ویژه و مناسب
 • در نظر گیری فضای مناسب برای کار پرسنل اداری
 • میز کانتر پذیرش و میز کانتر منشی

از میز های کانتر پذیرش و میز کانتر منشی بیشتر در فضاهای داخلی اداری استفاده می شود که در آن باید المان های ویژه ای را مد نظر قرار داد.

به طور مثال برای ساخت یک میز پذیرش ورودی در اداره ای کوچک مانند یک دفتر مهندسی باید نکات زیر رعایت شود:

 • رنگ بندی متناسب با محیط و فضای کاری
 • در نظر گرفتن محل مراجعه اولیه افراد
 • لوگوی شرکت که نماد شناسایی آن می باشد ( به شیوه CNC یا سندبلاست و … )
 • فضای کوچک انتظار برای چند دقیقه
 • در نظر گرفتن پوسچر ( وضعیت بدن ) کاری کارمندان شرکت

میز پذیرش مطب و بیمارستان

کانتر مراکز درمانی و پزشکی امروزه به گونه ای طراحی و ساخته می شوند تا علاوه بر سهولت رسیدگی به امور بیماران و زیبایی ، دارای مکانی برای قرار گیری و نگهداری از پرونده ها ، اسناد پزشکی و علاوه بر آن رایانه باشد. در گذشته این نوع کانتر ها به شکلی ساخته می شد که تنها مناسب ارتباط با بیماران بود و مکانی برای قرار گرفتن مدارک پزشکی در آن وجود نداشت و در صورت عدم دقت و غفلت کارمندان امکان به سرقت رفتن چنین مدارکی وجود داشت.

برخی از ویژگی های میز پذیرش مراکز درمانی و بیمارستان ها به شرح زیر می باشد :

طراحی ، تولید و اجرای سفارشی

 • رنگ بندی متنوع و خاص متناسب با هر بخش ( به طور مثال برای بخش کودکان برای رنگ بندی کانتر پرستاران از رنگ های شاد و همچنین طراحی منحصر به فردی استفاده می شود )
 • بر طرف کردن برخی از نیاز های پرستاران و پزشکان ( مکانی برای بایگانی پرونده بیماران بستری )
 • محیطی امن و همچنین نظارت کامل بر تمامی قسمت های بخش
 • طراحی ویژه و اختصاصی میز پذیرش اورژانس در بخش میانی سالن
 • ایجاد فضایی مناسب برای پذیرایی از پزشکان بخش
 • امکان طراحی و ساخت میز پذیرش اداری طبق درخواست گروه های فنی مطب یا بیمارستان

میز پذیرش صرافی

میز های پذیرش صرافی به دلیل اهمیت مکان ، دارای ویژگی های خاص نیز می باشد و باید تمامی استاندارد های ایمنی در آن رعایت شود. بر خی از این ویژگی های عبارت اند از :

 • این کانتر متناسب با فضای کاری مشتری و طبق سلیقه او ساخته می شود
 • ارتفاع استاندارد و کاملا پوشیده
 • پشت نمایی چوبی دکوراتیو و ورق های فولادی
 • شیشه های ضد گلوله
 • نمایش مبلغ بر روی تابلو
 • اتصالات درگاه های ارتباطی

در میز پذیرش اداری سفارشی دقیقا آن چیزی که در ذهن مشتریست و مشاوره‎ای که توسط کارشناسان ارائه می‎گردد بعد از طراحی و اعمال تغییرات توسط تیم فنی کارخانه اجرا می‎گردد.

کانتر نمایشگاهی

در نمایشگاه ها اکثر غرفه ها به صورت موقتی طراحی ، تولید و اجرا می شوند. در این غرفه ها با قرار دادن یک میز پیشخوان میتوان پاسخگویی به نیاز های مشتریان را بهبود بخشید و همچنین سبب سهولت در ارتباط بین کارکنان و مشتری می شود. این میز ها با قابلیت جا به جایی خود به شرکت ها کمک زیادی می کنند ، زیرا شرکت ها می توانند به هر طریقی که می خواهند آن را قرار دهند. تمامی مشتریان می توانند با قرار گرفتن در پشت میز کانتر ، در خواست خود را به راحتی به کارمندان شرکت ابلاغ کنند. علاوه بر این ، این میز ها مجهز به مکانی برای قرار گیری برخی لوازم می باشند که در فضاهای کوچک غرفه نمایشگاهی یک امتیاز به حساب می آید.

میز کانتر شرکتی

میز کانتر همان گونه که در بیمارستان ها و نمایشگاه ها کربرد دارد ، می تواند در شرکت های تجاری بزرگ نیز مورد استفاده قرار گیرد. در این گونه شرکت ها به دلیل اینکه مراجعه ارباب رجوع ، همکاران تجاری و مشتریان در آن زیاد است ، باید یک قسمت برای پذیرش این افراد تعیین شود. در این قسمت نوبت دهی و ساعات پذیرش، نگهداری پرنده و اسناد مهم شرکت و… انجام می شود. همچنین قرار گیری میز کانتر پذیرش در این قسمت باعث زیبایی بخشیدن به فضای اداری نیز می شوند.

کانتر بانکی

یکی از وسایل مهم و ضروری در تمامی بانک ها و پست بانک ها ، میز کانتر یا میز پیشخوان بانکی است. وجود میز کانتر در این مکان ها علاوه بر ضرورت در قسمت پذیرش و ارتباط با ارباب رجوع ، باعث زیبایی فضای اداری نیز می شود. این نوع از میز کانتر به صورت مستطیل و کشیده است. البته در برخی موارد آن را به صورت هلالی نیز طراحی می کنند. نکته مهم و دیگر که در رابطه با میز پیشخوان بانکی وجود دارد ، این است که باید ارتفاع آن به گونه ای باشد تا ارباب رجوع هنگام نشستن در پشت آن بتواند با خیالی آسوده و به راحتی با متصدی و کارمند بانک در ارتباط باشد و کارهای بانکی خود را انجام دهد. برای این منظور ارتفاع استاندارد برای کانتر های بانکی ۷۵ سانتی متر می باشد. این ارتفاع سبب می شود تا ارتباط رو در رو بین مشتری و کارمند بانک صورت پذیرد و همچنین اطمینان خاطر بیشتری را به مشتری القا می نماید. این ارتفاع در گذشته حدود ۱۵۰ سانتی میتر بود و به همین خاطر مشتری در تمام مدت مجبور به ایستادن بود و نمی توانست به راحتی با کارمند ارتباط بر قرار نماید.

البته لازم به ذکر است که سیاست برخی از بانک ها بر این است که به جهت سرعت بخشیدن به انجام امور بانکی از کانتر های ایستاده استفاده نمایند.

اهمیت کانتر بانکی

کانتر بانکی باعث ایجاد نظم در اداره و شرکت می شود. این نوع از میز پذیرش به دو قسمت تقسیم می شود. در یک سمت آن پرسنل و کارمندان که باید با مشتریان و ارباب رجوع ارتباط برقرار نمایند ، قرار می گیرند. و در سمت دیگر آن مشتری قرار خواهد گرفت. میز کانتر به شکلی طراحی و ساخته می شود که در هر یک از قسمت های آن امکان قرار دادن سیستم رایانه برای هر یک از پرسنل فراهم باشد. در برخی موارد نیز بالای کانتر پوشانده می شود. این کار به دلیل سهولت و سرعت در انجام امور مشتریان صورت می گیرد، به شکلی که مانع از این می شود که مشتریان در کار کارمندان سرک شکیده و در نتیجه باعث جلوگیری از هرج و مرج و بی نظمی شود.

کاربرد کانتر بانکی

میز کانتر اداری علاوه بر اینکه در بانک ها و پست بانک ها کاربرد فراوانی دارند ، در سایر سازمان ها و ادارات نیز به همان شکل و ظاهر بانک مورد استفاده قرار می گیرند. این سازمانها و ادارات عبارت اند از :

 • کلینیک ها و مراکز بهداشتی درمانی
 • نمایشگاه ها ( میز کانتر نمایشگاهی )
 • شرکت های تجاری و بازرگانی بزرگ
 • دفاتر آژانس هواپیمایی

ارتباط با ما برای مشاوره رایگان

جهت خرید می توانید با شماره‌های مبلمان اداری یکتا تماس بگیرید.