تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دسترسی سریع به محصولات

مبل اداری شل

مبل اداری شل

گروه کالا : مبل اداری

تعداد نفرات : 1 ، 2 و نیم ست (4 نفره)

زمان تحویل : 2 الی 7 روز پس از خرید

گارانتی محصول : 2 سال پس از فروش

نام محصول : مبل اداری شل

خدمات پس از فروش : 10 سال

توضیحات خرید: مبل اداری شل در زمره نیم ست های اداری با شکوه و لاکچری قرار دارد. ابعاد بزرگ آن و همچنین چرم پر حجم آن به این کار عظمت و وقار زیادی بخشیده است معمولا از مبل و نیم ست اداری شل در دفاتر مدیران ارشد یا در محیط های اداری که محدودیت فضا نداند استفاده میشود . این محصول لوکس در کنار میز مدیریت کلاسیک زیبایی دو چندان پیدا میکند .

مشخصات مبل اداری شل

 • گروه کالا : مبل اداری
 • زمان تحویل : ۲ الی ۷ روز پس از خرید
 • رنگ بندی : تنوع رنگ بر اساس کالیته
 • گارانتی محصول : اصالت و سلامت فیزیکی
 • خدمات پس از فروش : ۱۰ سال پس از فروش
 • محل تحویل : درب کارخانه
 • وضعیت نصب : ندارد
 • وضعیت فوم : فوم سرد
 • وضعیت دسته : دسته دار
 • جنس پایه : چوب
 • جنس رویه : چرم مصنوعی
 • نوع بسته بندی : حبابدار و شرینک
 • نوع کاربری : مبل یک نفره ، مبل دونفره ، نیم ست اداری
 • رنگ چوب : دلخواه

توضیحات خرید : مبل اداری شل در زمره نیم ست های اداری با شکوه و لاکچری قرار دارد . ابعاد بزرگ آن و همچنین چرم پر حجم آن به این کار عظمت و وقار زیادی بخشیده است معمولا از مبل و نیم ست اداری شل در دفاتر مدیران ارشد یا در محیط های اداری که محدودیت فضا نداند استفاده میشود . این محصول لوکس در کنار میز مدیریت کلاسیک زیبایی دو چندان پیدا میکند . اکثر مدیرانی که در اتاق خود از میز مدیریت و کنفرانس کلاسیک استفاده کرده اند مشتری اول و پرو پا قرص مبل شل میباشند .لمسه دوزی تکیه گاه این مبل بی نظیر است و پایه های چوبی آن سازگاری کاملی با طراحی عالی آن دارد

توضیحات مبل اداری شل:

قبل از اینکه اقدام به خرید مبل اداری بنمایید ما بعنوان یک مشاور امین در زمینه طراحی ، تولید و فروش مبلمان اداری به شما توصیه میکنیم تا از بخش وبلاگ سایت ما ،مقالات مربوط به انتخاب و خرید مبل اداری را حتما مطالعه کنید اگر خلاصه این نوشتارها را بخواهید میتوانیم آن را در قالب یک یا چند جمله کوتاه بدین صورت برای شما بازگو کنیم .

1-اولویت یک را در کیفیت و ماندگاری مبل اداری قرار دهید
2-اولویت دوم را در زیبایی و راحتی مبل و نیم ست اداری قرار دهید .
3-اولویت سوم را در قیمت نیم ست اداری قرار دهید .
خرید مبل اداری یک کار ساده بنظر می آید ولی ما توصیه میکنیم آنرا زیاد ساده نگیرید . هر مبل اداری دارای ویژگیهای خاص خود است . ابتدا بدانید که چه نیازی دارید .آیا شما به یک مبل اداری با شکوه و با عظمت که دارای طول زیادی باشد نیاز دارید یا یک مبل اداری ظریف که اندازه کمی داشته باشد و بتوانید دریک فضای کوچک آن را جا دهید؟ رنگ مبلمان اداری چگونه باشد شاید شما در اینترنت یا فروشگاه با دیدن رنگ یک مبل اداری مجذوب آن شوید ولی باید در زمان خرید حتما دکوراسیون اداری دفتر کارتان را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که این محصول با سایر محصولات استفاده شده در اتاق همخوانی لازم را داشته باشد .وزن مبل اداری را نیز در فاکتورهای خرید خود در نظر بگیرید . مبل سبک میخواهید یا سنگین . آیا جابجایی در دفتر کار شما و کسب و کار شما تند تند اتفاق می افتد اگر اینگونه است حتما از مبل سبک اداری استفاده کنید .
مبل اداری شل  در زمره نیم ست های اداری با شکوه و لاکچری قرار دارد . ابعاد بزرگ آن و همچنین چرم پر حجم آن به این کار عظمت و وقار زیادی بخشیده است معمولا از مبل و نیم ست اداری شل در دفاتر مدیران ارشد یا در محیط های اداری که محدودیت فضا نداند استفاده میشود . این محصول لوکس در کنار میز مدیریت کلاسیک زیبایی دو چندان پیدا میکند . اکثر مدیرانی که در اتاق خود از میز مدیریت و کنفرانس کلاسیک استفاده کرده اند مشتری اول و پرو پا قرص مبل شل میباشند .لمسه دوزی تکیه گاه این مبل بی نظیر است و پایه های چوبی آن سازگاری کاملی با طراحی عالی آن دارد

رنگ مبل اداری شل :

مبل اداری شل در بخش چرم دارای تنوع کاملی میباشد شما میتوانید با 16 رنگ متفاوت چرم که در کالیته چرم ما ارائه شده است این مبل لاکچری را سفارش دهید . ابتدابررسی کنید و ببینید که کدام رنگ به دکوراسیون دفتر کار شما زیبایی بیشتری میبخشد .بعد سفارش دهید . در هر حال انتخاب با شماست .
زمان تحویل :
این مبل اداری با اینکه بسیار پر کار است ولی مانند سایر نیم ستهای اداری آدینا زمان تحویلش از لحظه واریز پیش پرداخت بین 2الی 7روز کاری میباشد.

قیمت مبل اداری شل  :

قیمت ست مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ هشت میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان میباشد

قیمت مبل اداری تکنفره شل :یک میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان

قیمت مبل اداری دو نفره شل :سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان

قیمت مبل سه نفره شل : چهارمیلیون و چهارهزار تومان

قیمت جلو مبلی شل: 900هزار تومان

قیمت میز عسلی شل :600هزار تومان

محل تحویل :

مبل اداری شل را میتوانید در دفتر کارخود تحویل بگیرید . فقط به این موضوع توجه داشته باشید که هزینه حمل از درب کارخانه تا دفتر کارتان بعهده شما میباشد که بعد از توافق با باربری مستقیما آنرا باید به باربری پرداخت نمایید.

گارانتی محصول :

مبل اداری شل با گارانتی دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )برای خرید مبل اداری پوست ماری و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086 تماس حاصل نمایید .توجه داشته باشید عبارت ” نیم ست اداری ” به مجموعه ای از دو عدد مبل تک و یک عدد مبل دو نفره اطلاق میگردد