تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

میز کانتر بانکی شماره یک

میز کانتر بانکی

گروه کالا : میز کانتر بانکی

تعداد نفرات  : یک نفر

زمان تحویل : بسته به تعداد سفارش

گارانتی محصول : ۱ سال پس از فروش

نام محصول  : میز کانتر بانکی شماره یک

خدمات پس از فروش : ۵ سال

توضیحات خرید:

میز کانتر بانکی ایده آل علاه بر زیبایی باید کارایی بسیار زیادی را داشته باشد و ارتباطات را به وبی بین همه طرفین برقرار کند . دوام و استحکام بالا داشته باشد و نوع طراحی آن به نحوی باشد که کاربرش در مدت زمان طولانی استفاده از آن احساس درد فیزیکی نداشته باشد .

نمای ۳D میز کانتر بانکی شماره یک

 

میز کانتر بانکی ایده آل علاه بر زیبایی باید کارایی بسیار زیادی را داشته باشد و ارتباطات را به وبی بین همه طرفین برقرار کند . دوام و استحکام بالا داشته باشد و نوع طراحی آن به نحوی باشد که کاربرش در مدت زمان طولانی استفاده از آن احساس درد فیزیکی نداشته باشد . بانک‌ها جز مراکز شلوغ و پرتردد هستند که اصولا عموم مردم چند بار در سال به آن مراجعه می‌کنند. گاهی عده‌ای بارها در طول هفته یا ماه به بانک سر می‌زنند و ساعت‌ها در آنجا می‌مانند. خود بانکداران هم از صبح تا شب با تعداد زیادی مراجع سروکله می‌زنند و به طبع خسته و حتی کلافه می‌شوند. یکی از رسالت‌های چیدمان کمک به بهبود روحیه افراد است

میز های کانتر بانکی که اکنون در صرافی ها و مراکز ارائه خدمات دولتی نیز استفاده میشوند . تنوع بسیار زیادی را دارند . شما می توانید سایر مدل های یز کانتر بانکی را در وب سایت مبلمان اداری یکتا نیز مشاهده کنید .