تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

میز کردنزا شماره دوازده

میز کردنزا شماره دوازده

گروه کالا : میز کردنزا

زمان تحویل : ۳ تا ۵ روز کاری

گارانتی محصول : ۱ سال پس از فروش

نام محصول : میز کردنزا شماره دوازده

خدمات پس از فروش : ۵ سال

کالیته رنگ های پیشنهادی : میز کردنزا شماره دوازده ، درب های کشویی جذایبو طبقه بندی و شلف کار آمدی که برای اون تعبیه شده در ادامه خصوصیات این محصول مبلمان اداری یکتا را ببینید.

ابعاد:
ابعاد این محصول همانطور که در تصویر مشخص است ، در ارتفاع حداقل ۷۰ سانتی متر می باشد . طول آن ۱۲۰ و عرض ۳۵ سانتی متر است . این ابعاد مناسب برای محیط هایی با فضای کم است اما با تغییر نسبت ها و ابعاد به صورت مهندسی شده این محصول برای فضای بزرگتر نیز قابل استفاده است.
طراحی و تولید سفارشی :
این محصول در کنار سایر دکوراسیون اداری شما و همساز با سبک آن ها طراحی و تولید می شود. در صورت انتخاب رنگ های متنوع و سفارشی خودتان برای سایر مبلمان اداری خود می توانید در راستای ست کردن محیطتان رنگ این محصول را نیز تغییر دهید.
یراق آلات :
یراق استفاده شده در تمام محصولات مبلمان اداری یکتا مورد تایید مشتریان قرار خواهد گرفت و پس از بررسی نمونه های پیشنهادی کارشناسان ما ، شما می توانید از بین تنوع بسیار بالای یراق آلات، مدل مد نظر خودتان را بر روی محصول خود داشته باشید . لازم به ذکر است که تمام یراق مصرفی درجه یک بوده و گارانتی به مدت مشخصی را نیز شال می شوند.
جنس ام دی اف :
جنس ام دی اف میز کردنزا شماره یک ام دی اف درجه یک بوده و در صورت سفارش مشتری جنس این محصول به هایگلاس یا نمونه های دیگر تغییر پیدا میکند.

” این محصول را با بالاترین کیفیت از شرکت مبلمان اداری یکتا بخواهید . “