تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دسترسی سریع به محصولات

میز کردنزا شماره دو

میز کردنزا شماره دو

گروه کالا : میز کردنزا

زمان تحویل : ۳ تا ۵ روز کاری

گارانتی محصول : ۱ سال پس از فروش

نام محصول  : میز کردنزا شماره دو

خدمات پس از فروش : ۵ سال

کالیته رنگ های پیشنهادی :

میز کردنزا شماره دو ، که در عین سادگی زیبایی خیره کننده ای دارد . این سبک از میز کردنزا اداری را میتوانید به عننوان کنسول های خانگی نیز استفاده کنید . 

دو کشو بزرگ با قابلیت جایگذاری دیوایدر و جدا کننده در داخل آن باعث شده که بسیاری از مشتریان ما به سمت سفارش این محصول بروند . 

ابعاد:

ابعاد این محصول همانطور که در تصویر مشخص است ، در ارتفاع حداقل ۷۰ سانتی متر می باشد . طول آن ۱۲۰ و عرض ۳۵ سانتی متر است . این ابعاد مناسب برای محیط هایی با فضای کم است اما با تغییر نسبت ها و ابعاد به صورت مهندسی شده این محصول برای فضای بزرگتر نیز قابل استفاده است . 

طراحی و تولید سفارشی :

این محصول در کنار سایر دکوراسیون اداری شما و همساز با سبک آن ها طراحی و تولید می شود . در صورت انتخاب رنگ های متنوع و سفارشی خودتان برای سایر مبلمان اداری خود می توانید در راستای ست کردن محیطتان رنگ این محصول را نیز تغییر دهید .

یراق آلات :

یراق استفاده شده در تمام محصولات مبلمان اداری یکتا مورد تایید مشتریان قرار خواهد گرفت و پس از بررسی نمونه های پیشنهادی کارشناسان ما ، شما می توانید از بین تنوع بسیار بالای یراق آلات ، مدل مد نظر خودتان را بر روی محصول خود داشته باشید . لازم به ذکر است که تمام یراق مصرفی درجه یک بوده و گارانتی به مدت مشخصی را نیز شال می شوند . 

جنس ام دی اف :

جنس ام دی اف میز کردنزا شماره یک ام دی اف درجه یک بوده و در صورت سفارش مشتری جنس این محصول به هایگلاس یا نمونه های دیگر تغییر پیدا میکند .

 ” این محصول را با بالاترین کیفیت از شرکت مبلمان اداری یکتا بخواهید . “

…………………………………………………………………………..