تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

استفاده از لوگو در دکوراسیون اداری

استفاده از لوگو در دکوراسیون اداری شما یک جلوه بسیار خوبی را دارد . ما در شرکت مبلمان اداری یکتا همیشه سعی داشتیم خلاقیت را به هر نحوی به دفاتر و شرکت ها و سازمان ها ببریم چرا که تاثیرات بسیار خوبی را روی محیط و همینطور روی افراد حاضر در آن جا می کذارد خلاقیت در استفاده از لوگو بسیار زیاد است . می توانید برند و لوگوی خود را روی میز های اداری خود حک کنید یا روی دیوار کوب و پارتیشن اداری این کار را انجام دهید. کمی مدرن تر باشید و از نئون ها و تابلو های شیک استفاده کنید . در ادامه همراه ما باشید .

مدل های طراحی داخلی مدرن و خلاقانه متنوعی ظهور کرده است و طراحی منازل را هم دستخوش تغییرات و تحولاتی کرده و اما دفاتر، مجموعه ها و شرکت ها و فضاهای اداری نیز از همین تغییرات ذکر شده بی نصب نمانده اند ؛ تغییراتی که البته مثبت بوده و کاربردی هستند و بر اساس روانشناسی محیط های کاری بدست آمده اند. بسیاری از ما نیمی از زمان روز خود را در محیط اداری می گذرانیم . به همین دلیل است جدیدا طراحی دکوراسیون و تجهیز مبلمان اداری فضای این محیط ها که کم کم به خانه ی دوم ما تبدیل شده اند ، دارای اهمیت زیادی می باشند . این تغییرات اثرات مثبتی بر میزان فعالیت ها ،انگیزه برای کار ، بازدهی پرسنل و راندمان کلی شرکت و کارکنان آن می گذارد ، همچنین شرکت هایی که فضای آن توسط متخصصان و کارشناسان این عرصه طراحی شده است و اصول و نکات لازم را رعایت کرده است تاثیر مثبتی بر ارباب رجوع ها و مهمانان شما خواهد داشت.

بیشتر بخوانید : میز مدیریت پایه استیل

ابتدایی ترین نکته و همچنین مهمترین نکته توجه به ابعاد و متراژ محیط و فضای کاری شماست . همچنین میزان ارتباط و تعامل کارمندان با یکدیگر و اهمیت این ارتباط ها هم نکته دیگریست که جزئی از عوامل تعیین کننده برای مدیریت فضا می باشد . به همین دلیل و در راستای رسیدن به حداکثر میزان بازدهی ، لازم است با حفظ حریم شخصی پرسنل ، آرامش و تمرکز آن ها تامین بشود.

بیشتر بخوانید : خلاقیت در دکوراسیون اداری

طراحی دفترکار WIX.COM

این مجموعه در حوزه ی امور مرتبط با توسعه وب در میامی فعالیت دارد . دفتر کار به خوبی طراحی و اجرا شده است . مجموعه سعی داشت در طراحی خود مسائلی همچون بازدهی کارکنان را در نظر بگیرد . می بینید که در محیط های کاری و اتاق ها ، با استفاده از نیمکت های مدرن و الکترونیک که نزدیک پنجره ها قرار داده شده اند کارکنان می توانند از فضای بیرونی و منظره طبیعی بسیار زیبا شهر لذت ببرند و همچنین به نور طبیعی که عامل بسیار بسیار مهمی برای شادابی و نشاط افراد است دسترسی داشته باشند . جالب است بدانید که سالن هایی برای پرسنل طراحی شده اند که می توانند در آن استراحت کنند و جالب تر اینکه می توانند سوالات و درخواست های فنی را روزانه یک به یک پاسخ بدهند.

بیشتر بخوانید : ابعاد استاندارد میز مدیریت

از جذابیت های این مجموعه به سالنی که بالتر از آن صحبت کردیم برمی گردیم . این مجموعه دارای سالن بزرگیست که پرسنل در آنجا جهت صرف صبحانه و نهار و شام و همینطور تعامل در کنار هم وقت می گذارنند . اتاق چند منظوره نیز امکاناتی همچون کلاس یوگا ، شنا ، استراحت و بازی و فیلم دیدن را دراختیار پرسنل می گذارد و دلیل آن هم ایجاد حس راحتی برای کارکنان است که بازده کاری آن ها را به شدت بالا می برد .

بیشتر بخوانید : بامبو در دکوراسیون داخلی

اهمیت رنگ و روشنایی در محیط اداری

نکته بسیار مهم دیگری که نباید از آن غافل شد، تامین روشنایی کافی برای محیط کار است. فضا هایی که از روشنایی کافی برخوردار نیستند و نور کمی دارند منجر به ایجاد حس خستگی در کارمندان شده که نتیجه آن باز هم بر میگردد به بحث بازدهی که به شدت افت می کند . یکی دیگر از جذابیت های دکوراسیون سبک مدرن استفاده از نور پردازه های شیک و مخفی است و این کار زیبایی فضا شما را هم بیشتر می کند.

بیشتر بخوانید : اصول طراحی کافی شاپ

موضوع مهم دیگر، بحث رنگ و اهمیت آن در یک محیط اداری است . رنگ ها با طیف های گوناگون تاثیرات متفاوتی بر روی احساسات ما می گذارد و این موضوع کاملا تایید شده است . استفاده از رنگ های مناسب در محیط کار شما می تواند علاوه بر زیبایی تعریفی از برندتان باشد . رنگ ها را با حساسیت بالا انتخاب کنید و اجازه دهید کارشناسان در این مسئله کمک شما باشند . استفاده از رنگ های خاص در مبلمان اداری فضای کار شما را شیک و جذاب می کند و هیچ کسی از کار کردن در آن فضا خسته نمی شود .

بیشتر بخوانید : صندلی جذاب و بسیار راحت

در کنار تمام این توضیحات به طور خلاصه بگوییم که از هر چیزی می توانید خلاقیت را استخراج کنید . ایجاد خلاقیت در بحث مبلمان اداری شما می تواند تاثییرات بسیار خوبی بر روی کسب و کار شما بگذارد حالا یا با استفاده از نور پردازی مدرن و حساب شده یا با استفاده از لوازم و محصولات جدید و رنگ های خاص . تمام این ها می تواند جلوه ای از خلاقیت را در محیط شما بیاورد . ما در مجموعه مبلمان اداری یکتا با کمک مشتریان عزیز خود توانسته ایم اعتباری را برای خودمان کسب کنیم . بخشی از این اعتبار پیاده سازی ایده های خلاقانه و جدیدی است که در زمان خود تواسته رضایت مشتری خود را جلب کند

ارتباط با ما برای مشاوره رایگان

جهت خرید می توانید با شماره‌های مبلمان اداری یکتا تماس بگیرید.