انتخاب میز اداری مناسب

صندلی اداری مناسب و انتخاب میز اداری مناسب

انتخاب میز اداری مناسب تکنیکهای خود را دارد صندلی اداری و میز اداری دو جزء جدایی ناپذیر از مجموعه مبلمان اداری میباشند که بیشترین تاثیر را بر روی کارکنان و همینطور عملکرد و بازده  آنان برای انجام فعالیتهای روزمره شان دارند  . میز اداری همواره بنوعی بعنوان اصلی ترین پایگاه پرسنل شما می باشد و به همین دلیل میز زیبا و کارامد برای افرادمان بسیار مهم است که با انتخاب و تهیه آن ها به پرسنل خود اجازه می دهید، ضمن انجام وظایف روزمره ، خلاقیت و استعداد خود را در محیطی مناسب بکار ببرند .ما در گذشته هم نیز تاکید کرده ایم برای انتخاب میز اداری خودتان در هنگام طراحی سلیقه  شخصیتان را وارد عمل کنید و ما نیز به طور کامل خلاقیت های شما را به صورت اصولی روی طرح های متفاوت پیاده سازی میکنیم . ولی در مورد صندلی اداری همیشه اصل و الویت اول را طراحی ارگونومیک و اصولی و رعایت استاندارد بدانید  و سپس آرامش و زیبایی را در انتخاب خود به کار ببرید.

حتما بخوانید :انواع مبلمان اداری

محصولات مبل اداری با کیفیت مبلمان اداری یکتا را ببینید

انتخاب میز اداری مناسب  هر شخص!

ما در این مطلب بیشتر سعی کردیم بر روی میز کارشناسی و کارمندی تمرکز داشته باشیم ، البته در ادامه برای میز مدیریت مناسب نیز بحثی را داریم اما میتوانید هم در آینده  وهم در حال حاضر مقالات ما را در باب میز مدیریت در وبلاگ ما مطالعه کنید. همانطور که میدانید میز اداری انواع متفاوتی مانند میز مدیریت، میز ریاست یا معاونت سازمان، میز کنفرانس، میزکارگروهی و میز پذیرش … دارد . باید در زمان انتخاب و تهیه میز  نکته ای را در نظر گرفت  که لزوما یک میز با ابعاد ثابت و مشخص مناسب همه افراد نیست بعضی از افراد به میز کار با ابعاد کمتر و بعضی بسته به نوع فعالیت و کاری که ارائه میدهند به میز اداری ای با ابعادی  بزرگتر نیاز دارند . پس قبل از اقدام به تهیه مبلمان اداری ، و خرید میز و صندلی اداری بهتر است با کارشناسان این زمینه تبادل نظر کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید .

محصولات میز اداری سفارشی مبلمان اداری یکتا را ببینید

میز اداری مناسب جایگاه!

برای انتخاب یک میز اداری مناسب حتما باید جایگاه سازمانی افراد و شخصیت کاری آنها در نظر گرفته شود ! اگر اتاق  فضای کافی ومناسبی را دارد بهتر است که برای پرسنلتان  میزهایی با ابعاد کمی بزرگتر تهیه کنید. به دو دلیل اول اینکه هم محیط اداری شما خالی نماند دومین دلیل اینکه  پرسنلتان در زمان انجام فعالیت با کمبود فضای کاری مواجه نشوند . البته اگر فضای اداری شما بسیار بزرگ است توصیه میکنیم حتما آنرا با انواع گلهای زینتی  وباکس گل تکمیل نمایید این امر تاثیر بسیاری درزیبایی محیط و همینطور ایجاد روحیه شاداب در پرسنل شما به همراه دارد . در هنگام انتخاب و خرید یک میز اداری برای سازمانتان ، باید به بررسی مواردی بپردازیدکه در ادامه به آنها میپردازیم ودلیل پرداخت به این موضوع دست یابی به  بهترین عملکرد است. میز اداری سفارشی می تواند بهترین پاسخ به این سوال باشد که میز اداری مناسب جایگاه به چه شکل است . به طور مثال میز کنفرانس سفارشی برای اتاق جلسه ای متفاوت و جایگاه حاضرین در جلسه می تواند بسیار لوکس یا به طور کلی طبق نظرات شما باشد.

حتما بخوانید :میز مدیریت کلاسیک

 کانتر پذیرش  مبلمان اداری یکتا را ببینید

عملکرد میز اداری

یقینا یک کانتر پذیرش یا میز منشی که هر روز با ارباب رجوع  ومهمانان سرو کار دارد و بعبارتی باید هر دقیقه با مشتری ارتباط بگیردبا میز اداری مخصوص نقشه کشی بسیار متفاوت در زمینه های عملکردی و اساسی خواهد بود . همچنین یک میز کارگروهی با یک میز کال سنتر تفاوت دارد بنابراین در زمان انتخاب میز اداری باید به عملکرد آن توجه کافی داشته باشیم بعضی از میزهای اداری با توجه به نوع استفاده ای و کاربری آن  اصلا نیازی به فایل برای فضای نگهداری پرونده ها ندارند و اصطلاحا نیاز به کشو نیست .و بعضی دیگر حتما باید در دوطرف دارای فایل سه کشو باشند . یا به طور تخصصی در طراحی های میز اداری کاربری آنرا در نظر بگیریم تا متراژ آن را درست و خود میز را کاربردی تر بدست آوریم.

محصولات میز اداری  مبلمان اداری یکتا را ببینید