تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

نکاتی در رابطه با طراحی دکوراسیون اداری مدرن

طراحی دکوراسیون اداری مدرن با مبلمان اداری مناسب خواسته بسیاری از مخاطبان است اما برای این موضوع نکاتی را باید در نظر داشته باشید، تیم تحریریه شرکت مبلمان اداری یکتا با این موضوع می‌پردازد در ادامه همراه ما باشید.

مهم نیست که در چرخه حیات کسب و کار خود کجا هستید، اگر دفتر کار شما کوچک است، طراحی خوب را فراموش نکنید. چه بودجه شما ناچیز باشد و چه نه، یک فضای کاری بسیار کوچک باید احساس فضای جادار و جذاب را داشته باشد، و اگر برخی از اصول اولیه طراحی را رعایت کنید می‌توانید چنین مکانی را داشته باشید.

مبلمان اداری مدرن لازمه‌ی دفاتر کوچک

به دلایل مختلفی ممکن است محیط کاری شما کوچک باشد. این موضوع نباید باعث شود که مجموعه شما از زیبایی برخوردار نشود. در گذشته به دفعات از مزایای مبلمان اداری مدرن صحبت کرده‌ایم در اینجا به طور خلاصه به این موضوع می‌پردازیم و در نهایت به دلیل استفاده ضروری از مبلمان اداری مدرن در محیط کاری کوچک پاسخ می‌دهیم.

مشاهده کاتالوگ میز کارگروهی پایه فلزی

مبلمان اداری و دکوراسیون اداری بر نحوه کار شما تأثیر گذار است. بر نوع کسب درآمد مجموعه و فرایند برندینگ موثر است و باعث پیشرفت یا پسرفت یک مجموعه کاری می‌شود. کاربردی بود مبلمان اداری، زیبایی و همین‌طور چینش آن‌ها از عوامل تأثیرگذار می‌باشند. پرسنل شما با استفاده از یک میز و صندلی مناسب و مدرن بازدهی بیشتری را به مجموعه برمی‌گردانند. مشتریان و ارباب‌رجوع در محیط شما احساس خوبی را خواهد داشت و به شکل گیری ذهنی آنان کمک می‌کند.

نکاتی در رابطه با طراحی دکوراسیون اداری مدرن

حالا که با اهمیت مبلمان اداری بیشتر آشنا شدیم بهتر است به سؤال اصلی پاسخ دهیم. کارشناسان مجموعه مبلمان اداری یکتا با استفاده از تخصص و تجربه‌ی خود پاسخ می‌دهند:

“مبلمان اداری مدرن لازمه‌ی یک مجموعه کاری با فضای کوچک است. به طور کلی مبلمان اداری مدرن با استفاده از تکنولوژی خاص در طراحی و به روز بودن مدل‌های آن قابلیت انعطاف بیشتری را دارند که این موضوع برای محیط‌هایی با فضای کم بسیار مناسب است. نسبت کوچک شدن ابعاد در سبک مبلمان اداری مدرن به نحوی است که زیبایی میز را برهم نزده و همان زیبایی ابعاد اصلی را دارند. به همین دلیل گزینه اصلی برای محیط‌های اداری کوچک، استفاده از دکوراسیون اداری مدرن است.”

یافتن طراحی مناسب برای دفتر کوچک شرکت شما استراتژی و برنامه ریزی خوبی می‌طلبد. در اینجا ۵ ایده برای بزرگ جلوه دادن دفتر شما آورده شده است.

مینیمال فکر کنید

ساده‌ترین کاری که باید هنگام طراحی یک دفتر کوچک انجام دهید، یادداشت برداری از جنبش مینیمالیسم است. مینیمالیسم به معنای زندگی با کمترین‌هاست. به هم ریختگی‌ها و محصولات اضافی را دور بریزید، مطمئن شوید که موارد مانده و مورد نظر هدف دارند و برای خود یک نقطه بگزارید تا بعداً اگر چیز خاصی را خواستید اضافه کنید.

شعارتان را ” هرچه کمتر بهتر” بگذارید.

نکاتی در رابطه با طراحی دکوراسیون اداری مدرن

اتاقک‌های خلاقانه بسازید

البته که هر کارمند به میز کار خود احتیاج دارد، اما در یک دفتر کوچک، ایجاد “همسایگی” در کنار میز کار راهی عالی برای افزودن فضا به هر اتاق است. به این فکر کنید که همه میزهای کارمندان خود را در یک منطقه گروه بندی کنید. این نه تنها فضای دیگری را برای سایر نیازهای مهم دفتری آزاد می‌کند، بلکه باعث همکاری و رفاقت بین کارکنان نیز می‌شود.

همچنین گزینه‌هایی برای خلاقانه‌تر کردن محل کار وجود دارد که می‌تواند فضای دفتر کوچک شما را بهتر کند. استفاده از اتاقک‌های مدرن در کنار یک دیوار باعث می‌شود تا یک فضای کاری اختصاصی، راحت و منحصر به فرد برای کارمندان ایجاد کنید.

آن را قابل تغییر کنید

همه مبلمان اداری موجود در دفتر کار کوچک خود را محدود به یک مکان خاص نکنید. در عوض، هر مبلمان را تا جایی که ممکن است متحرک کنید. به‌عنوان‌مثال، میزهایی که قابلیت تنظیم ارتفاع دارند را می‌توانید هم به عنوان یک فضای کاری اختصاصی در صبح و هم بعد به عنوان یک میز کنفرانس در بعد از ظهر استفاده کنید.

صندلی‌های اداری ارگونومیک گزینه خوبی برای محیط کاری شماست چرا که دارای یک دسته کشش برای جابه‌جایی آسان در هر محیط کوچک و مشترک اداری است.

نکاتی در رابطه با طراحی دکوراسیون اداری مدرن

از هر سانت استفاده کنید

شما نمی‌توانید دیوارهای دفتر خود را به طرز جادویی فشار دهید تا فضای بیشتری ایجاد کنید، اما می‌توانید از این دیوارها به روش‌های هوشمندانه برای افزودن عناصر مختلف به فضای خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : استفاده از لوگو در دکوراسیون اداری

آیا می‌خواهید فضای اداری بیشتری اضافه کنید؟ از میزهایی که می‌توانند به داخل دیوار کشیده شوند استفاده کنید. برای افزودن فضای ذخیره سازی بیشتر از فضایی که به ندرت در دفتر کار استفاده می‌شود، یک قفسه دیواری گوشه ای در بیاورید.

طبیعت را دوست بدارید

زیبایی آوردن زندگی گیاهی به دفتر فقط در شکل ظاهری آن نیست. این در احساسی است که طبیعت به ما می‌دهد. با افزودن گل و گیاهان بر طاقچه‌ها، قفسه‌ها و سایر فضاهای خالی، احساس سرزندگی و بزرگی بیشتری به دفتر کاری خود می‌دهید.

به غیر از گیاهان، به روش‌های مختلفی برای ورود نور طبیعی فکر کنید. ممکن است فقط یک یا دو پنجره داشته باشید – یا شاید حتی هیچ کدام – اما روش‌های دیگری نیز وجود دارد که به کارمندان شما نور طبیعی مورد نیاز را می‌دهد. از این روش‌ها استفاده کرده و با تنظیم نور باعث بزرگ‌تر شدن دفتر خود شوید.

رویکردهای خلاقانه می‌توانند یک دفتر کوچک را در اختیار بگیرند و آن را به چیزی تبدیل کنند که فضای آن‌ها وسیع‌تر به نظر برسد، زیرا وقتی فضا محدود می‌شود همه چیز مهم است.

  • مبلمان اداری یک عنصر مهم برای جلب رضایت مشتری در دیدگاه اول است .
  • شرکتی که اداره می‌کنید باید با به‌روزرسانی مبلمان قدیمی نسبت به خود و مشتریان احترام بگذارد.
  • بیایید با مشتریان خود شروع کنیم. شما واقعاً دوست دارید آنها شما را تأیید کنند و این فقط به خود شما بستگی ندارد. علاوه بر بهترین بودن خودتان باید به سایر موارد نیز توجه کنید.

صنعت مبلمان اداری که به نظر می‌رسد در اوایل دهه ۲۰۰۰ بهترین روزهای خود را پشت سر گذاشته است، مردم را به این فکر واداشت که شاید کسانی که به این موضوع اهمیت نمی‌دهند به اندازه کافی برای سرمایه گذاری در تجارت خود اهمیت قائل نیستند. شرکتی که اداره می‌کنید باید با به‌روزرسانی مبلمان قدیمی نسبت به خود و مشتریان احترام بگذارد. با این کار روی آینده خود سرمایه گذاری می‌کنید.

نکاتی در رابطه با طراحی دکوراسیون اداری مدرن

ماهیت طراحی ایجاد فضای باز، مشارکتی و بسیار انعطاف‌پذیر برای شرکت‌هاست که باعث افزایش تقاضا برای صندلی‌های اداری می‌شود. ادارات در حال رفتن به سمتی هستند که به کارمندان به صورت شبانه روزی نیازمند هستند و یا آن‌ها آزادی عمل برای حضور در ساعات مختلف را دارند به همین خاطر استفاده از صندلی اداری مناسب و ارگونومیک می‌تواند بسیار مهم و اساسی باشد. صندلی اداری باید قابل تنظیم باشد تا افراد با ساختار بدنی متفاوت بتوانند از آنها استفاده کنند.

میز اداری در محیط کار از عناصر اصلی یک فضای اداری است. همچنین جایی است که بیشتر روز خود را در آن سپری می‌کنید. به همین خاطر منطقی است که با دقت تعیین کنید میز کاری شما به چه شکل باشد. مواردی که باید برای خرید میز اداری در نظر داشته باشید عبارت‌اند از:

  • نوع کاربری
  • فضای مدنظر
  • جنس و متریال مورد نظر
  • بودجه
  • سلیقه شخصی

نکاتی در رابطه با طراحی دکوراسیون اداری مدرن

خرید اینترنتی مبلمان اداری

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی کم‌کم جامعه به سمت خریدهای اینترنتی تمایل پیدا می‌کند. صنعت مبلمان اداری هم از این موضوع مستثنی نبود. خرید مبلمان اداری از سایت‌های معتبر بهترین راه برای ثبت سفارش و خرید به صرفه و مطمئن است.

در سایت مبلمان اداری یکتا با بیشترین میزان تنوع محصولات می‌توانید انتخاب مناسب خود را داشته باشید و جهت اطلاع از قیمت‌ها و کسب مشاوره، با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

بیشتر بخوانید : کاهش کمر درد با صندلی اداری مناسب

کلام آخر

همه‌ی موارد گفته شده از تجربیات گروه طراحی ما بوده که به طور خلاصه در این مقاله برای شما آورده شد. در پایان اگر به خرید مبلمان اداری و اجرای دکوراسیون و طراحی مدرن در سازمان و شرکت خود فکر می‌کنید، امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد. سخنان گفته شده همگی جزو مزایای افزودن مبلمان اداری و تغییر نگرش نسبت به آن در سازمان و شرکت شما خواهند بود.

پس اگر فکر می‌کنید که سازمان یا شرکت شما از لحاظ مبلمان اداری مانند صندلی اداری، صندلی کنفرانس، میز اداری، میز مدیریت و… دارای کیفیت مناسب و شایسته‌ای نیست، در زمانی مناسب اقدام خرید کنید.

تیم طراحی و تولید مجموعه یکتا فرنیچر با افتخار مایل است که در این مراحل همکاری مورد نیازتان را با شما داشته باشد تا شرکت شما مطابق با بهترین و به‌روزترین طراحی دکوراسیون دیزاین شود و کاربردی و شایستگی را برای شما به ارمغان بیاورد.

ارتباط با ما برای مشاوره رایگان

جهت خرید می توانید با شماره‌های مبلمان اداری یکتا تماس بگیرید.