تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دسترسی سریع به محصولات

نکات خرید مبلمان اداری

فهرست مطلب :

نکات طراحی دکوراسیون اداری

نکات خرید مبلمان اداری شامل موارد زیادی میشود که ما در تحریریه مبلمان اداری یکتا امروز سعی داریم بخشی از نکات خرید مبلمان اداری (نکات طراحی دکوراسیون اداری) را با همین عنوان برای شما عزیزان بنویسیم . ننکات خرید مبلمان اداری که بسته به نوع کار و محل کار و شرایط جوی و رفت و آمد افراد در آنجا است . نوع کسب و کارتان یکی از مهمترین نکات طراحی دکوراسیون اداری میباشد و همینطور شرایط های خاص که یک کارشناس و متخصص زبده می تواند با استفاده اصولی و مناسب از همان شرایط خاص ، دکوراسیون اداری شیک و منحصر به فردی را برای شما به ارمغان بیاورد . پس در ادامه با مقاله ی “ننکات خرید مبلمان اداری ” همراه ما باشید تا باهم این نکات را بررسی کنیم

سرفصل نکات خرید مبلمان اداری

  1. نوع کسب و کار : نوع کار شما !!! مدرن بودن مبلمان اداری یا کلاسیک بودن ؟ چگونه انتخاب کنیم؟
  2. شرایط جوی حاکم : سرما یا گرمای محیط شهر شما چه تاثیری دارد؟
  3. رفت و آمد : سازمانتان ارباب رجوع های زیادی دارد؟
  4. نور و روشنایی: نور طبیعی یا غیر طبیعی در شرکت شما به چه صورت است؟

۱-نوع کسب و کار 

نوع کسب کارتان برای طراحی دکوراسیون اداری بسیار مهم است . به طور مثال شما صاحب شرکتی هستید که در کار لوله های صنعتی هستید ، طراحی مدرن و خلاقانه از نکات طراحی دکوراسیون اداری برای این نوع کسب و کار می باشد . به عنوان مثال دیگر ، شما صاحب یک رستوران با غذاهای آسیای شرقی هستید ، چه بهتر است که از دکوراسیون کلاسیک و مناسب حال و هوای فضای آنجا استفاده کنید . پس اینها نکات خرید مبلمان اداری (نکات طراحی دکوراسیون اداری ) هستند که مربوط به نوع کسب و کارتان می باشد .

نکات خرید مبلمان اداری

۲- شرایط جوی حاکم

شرایط جوی در برخی از شهر ها تقریبا یکسان است و نوسان چندانی ندارد همانطور که می دانید در جنوب کشور به طور معمول هوای گرم و شرجی را انتظار داریم و کمتر پیش می اید که از شرایط جوی حاکم تغییر بزرگی بکنند . در شهر هایی با هوای گرم ، بهتر است از دکوراسیون اداری استفاده شود که رنگبندی سرد تری را دارد . به طور کلی مبلمان اداری با ترکیبات رنگ خود میتوانند گرما و سرما را به محیط شما هدیه دهند و این امر یکی دیگر از نکات طراحی دکوراسیون اداری است .

نکات خرید مبلمان اداری

۳-رفت و آمد

از نکات خرید مبلمان اداری که قابل توجه است می توان به تعداد افراد حاضر در محل و رفت و آمد ها و مهمانان و ارباب رجوع ها و از این قبیل موضوعات اشاره کرد . چه تاثیراتی در طراحی دکوراسیون اداری دارند ؟ طبیعتا دکوراسیون اداری یک بانک باید تفاوت را با دکوراسیون یک شرکت داشته باشد . نوع افرادی که به محل کار شما مراجعه میکنند و میانگین رفت و آمد این افراد چقدر است؟ و این فاکتور ها همه و همه بسیار تاثیر گذار بر نوع دکوراسیون اداری و چینش آن ها میباشد .

نکات خرید مبلمان اداری

۴- نور و روشنایی

نور و روشنایی یکی از تاثیر گذارترین فاکتور ها بر نحوه کار افراد در شرکت شما یا حتی جلوه دهنده برند شما در ذهن مهمانانتان است . نور پردازی مناسب همراه با دکوراسیون اداری میتواند بر نحوه کار تمام افراد تاثیر بگذارد . خلاقیت را افزایش دهد و با نور پردازی مناسب تمرکز را در افراد بیشتر کند . همه اینها فقط با نوع روشنایی محل کارتان است . مبلمان اداری یکتا این نوید را به شما میدهد که برای طراحی هرچه بهتر دکوراسیون اداری خود ، میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

سپاس از همراهی شما با مبلمان اداری یکتا

اینستاگرام مبلمان اداری یکتا