کمد اداری و نقش آن در محیط کار

کمد اداری و نقش آن در محیط کار موضوع مورد بحث امروز ما در تیم تحریریه شرکت مبلمان اداری یکتا است، کمد و کتابخانه اداری از اکسسوری‌های یک محیط کار به شمار می‌رود که البته امروزه استفاده از آن‌ها ضرورت خاصی پیدا کرده است. ممکن است این دیدگاه برای شما به وجود بیاید که با پیشرفت تکنولوژی و افزایش آگاهی‌ها نسبت به سیستم‌های کامپیوتری و حافظه‌های جانبی دیگر نگه داشتن فایل‌های کاغذی و اسناد و پرونده‌های فیزیکی توجیهی ندارد، اما بهتر است بدانید که همچنان نیز در بیشتر شرکت‌های مختلف به دلیل احتمال خرابی در سرورها و سیستم‌ها بسیاری از اسناد و مدارک را نیز به صورت فیزیکی نگهداری می‌کنند.

کمد اداری

یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی که در تمام محیط‌های اداری، شرکت‌ها و به طور کلی در هر کسب و کاری لازم است فایل و کمد اداری است. ساده‌ترین تعریف از کاربرد این محصولات در دکوراسیون اداری شما این است: ” فایل اداری و کمد اداری باعث می‌شود که شما یک فضای مناسب برای قرار دادن پرونده‌ها و اسناد و مدارک داشته باشید.

محیط کار خود را چگونه طراحی کنیم؟

برخی از نکات هستند که شما را در بهره‌وری بیشتر از محیط کاری‌تان راهنمایی می‌کنند. راه حل‌هایی برای افزایش سطح بهره‌وری در کسب کار به وسیله نحوه چیدمان و انتخاب مبلمان اداری در محیط کار وجود دارد که با عمل کردن به آن‌ها بازدهی بالاتری را از محیط خود خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: کتابخانه اداری و فواید آن برای سازمان

 به دنبال سرنخ‌هایی برای افزایش بهره وری باشید.

فضایی را طراحی کنید که با کسب و کار شما همخوانی داشته باشد. به عنوان مثال اگر شما یک کسب و کار مدرن دارید بهتر است از سبک مبلمان اداری مدرن استفاده کنید و از کمد و کتابخانه اداری، میز اداری و مبل اداری مدرن بهره ببرید. کردنزا و طرح‌های بسیار شیک دیگر مناسب‌ترین انتخاب برای یک کمد اداری است.

اگر محیط شما و نوع کسب و کار شما بیشتر با سبک کلاسیک همخوانی دارد، بهتر است است مبلمان اداری کلاسیک استفاده کنید. کمد و کتابخانه‌های اداری بزرگ و چوبی که زیبایی خارق‌العاده‌ای را دارند بهترین گزینه می‌باشند.

شلف و کمد اداری چیست؟

کمدها و قفسه‌های بزرگ اداری، امروزه با طراحی‌های شیک و مدرن بسیار مورد توجه صاحبان مشاغل هستند. این نوع لوازم اداری در بیشتر دکوراسیون‌های مدرن و امروزی قابل رویت می‌باشند. شلف اداری و کمد اداری طبقاتی با اعمال قابلیت‌هایی نظیر دکور و ویترین‌هایی در فضا، در تزئین و زیبا سازی، بسیار موثر است. همچنین نصب چند عدد از این شلف‌ها کمترین جای ممکن را اشغال می‌کند و نظم و هماهنگی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

عکس کتابخانه اداری مبلمان اداری یکتا

مزایای استفاده از کمد اداری در محیط کار

نظم در یک محیط کاری حرف اول را می‌زند، اگر شما در یک محیط بی نظم باشید طبیعتاً بازدهی بسیار پایینی را خواهید داشت. تمامی کسب و کارها به طور جدی در فکر راه حلی برای جلوگیری از شلوغی و هرج و مرج در محیط کاری خود هستند. در این مسیر کسی موفق است که هر چیزی را در جای مناسب خود قرار داده و سریع‌ترین دسترسی را نیز به آن داشته باشد. نقش کمد بایگانی و کتابخانه اداری در نگهداری از فایل و اسناد و مدارک شرکت‌ها بسیار مهم است و از بروز مشکلات ذکر شده جلوگیری می‌کند.

  • محیط شما با کمدهای اداری شیک و آراسته می‌شوند

علاوه بر جلوگیری از شلوغی در محیط‌های کاری، این محصولات با طراحی زیبا می‌توانند محیط شما را شیک کنند. زمانی که شما محیط آراسته‌ای داشته باشید، ناخودآگاه تمرکز بیشتری روی کار خود دارید. محیط با دکوراسیون اداری شیک باعث ایجاد خلاقیت در کار شما نیز می‌شود.

  •  برنامه ریزی در نتیجه‌ی نظم محیط اداری

کمی بالاتر در رابطه با نظم در محیط اداری و نقش کمدهای اداری و کتابخانه‌های اداری در این موضوع صحبت کردیم. در اینجا نیز به نتیجه‌ی این نظم و ترتیب در محیط اداری را مورد بحث قرار می‌دهیم؛ برنامه ریزی برای کارها در هر مسئله‌ای بسیار مهم است. شما اگر محیط منظمی داشته باشید تمرکز بیشتری را دارید و برنامه ریزی راحت‌تری برای انجام امورات خود خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: مزایای استفاده از کمد اداری

استفاده از کمد اداری و اصول طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون اداری

محیط کاری خوب دو فاکتور اصلی دارد؛ کارایی و زیبایی. کمدهای اداری و فایل‌های اداری کارایی خود را ثابت کرده‌اند و با یک طراحی شیک می‌توانند به راحتی در هر محیطی مورد استفاده قرار بگیرند. چیدمان کمد اداری در یک محیط کاری بسته به نوع استفاده آن است. کمدهای بایگانی معمولاً در گوشه‌ای از محیط یا بخشی از ساختمان قرار می‌گیرد که تحت عنوان بایگانی تعریف شده است. فایل‌های کشویی در هر گوشه‌ای از یک محیط اداری می‌توانند حضور داشته باشند که پرسنل و کاربران به راحتی دسترسی لازم را پیدا کنند. کتابخانه اداری و همین‌طور شلف و قفسه‌های شیک اداری می‌تواند جایی قرار گیرند که مراجعین و مهمانان شما به آن‌ها دید داشته باشند چرا که می‌توانید لوح‌ها و تندیس‌ها و گواهینامه‌های مجموعه خودتان را در معرض دید عموم قرار دهید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کتابخانه اداری

کمدهای اداری بهترین محصولات برای محیط‌های کاری کوچک

عوامل بسیار زیادی می‌توانند محیط شما را از آنچه که هست متفاوت نشان دهند. در محیط‌های کاری کوچک باید تمام تلاش خودمان را بکنیم که آن‌چنان هم کوچ به نظر نیاید. این موارد کارشناسی خاص خود را نیاز دارند که بسته به نوع چیدمان، نورپردازی و رنگ آمیزی و همین‌طور ابعاد مبلمان اداری مورد بررسی قرار می‌گیرند. شما می‌توانید جهت کسب مشاوره با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

«021-44620087 و 002-6262-0902»

کمد اداری، کتابخانه کوتاه اداری (کردنزا) ، شلف اداری و قفسه‌های اداری در محیط‌های کوچک بیشترین کمک را به شما می‌کنند. شلوغی یک محیط اداری باعث می‌شود فضای شما کوچک به نظر بیاید، محیط‌های پِرت شما می‌تواند با یک طراحی سفارشی توسط شرکت مبلمان اداری یکتا، تبدیل به جایی برای نگهداری وسایل شما باشد.

بیشتر بخوانید: راهنمای چیدمان قفسه‌ و کمد اداری

بهترین قیمت کمد اداری چقدر است؟

یکی از مهم‌ترین عوامل در خرید کمد و کتابخانه‌های اداری قیمت آن است که طبیعتاً هر کسی طبق بودجه خودش دست به خرید می‌زند. حالا مسئله اینجاست که چه چیزهایی باعث ایجاد تفاوت در قیمت کمدها و کتابخانه‌های اداری می‌شوند. اولین مورد که جنس متریال مصرفی است. طبیعتاً کتابخانه اداری‌ام دی اف قیمت پایین‌تری نسبت به کتابخانه‌های کلاسیک چوبی دارد. مورد دوم که بر قیمت کمدهای اداری مؤثر است طرح و رنگ آن است و مورد بعدی ابعاد محصول مورد نظر شما می‌باشد.

عکس کتابخانه اداری مبلمان اداری یکتا

ما در مجموعه مبلمان اداری یکتا به‌جرئت می‌توانیم بگوییم که جزئی از معدود شرکت‌هایی هستیم که باکیفیت‌ترین محصولات مبلمان اداری را تولید می‌کنیم و اما این تولید باکیفیت زمانی بهتر می‌شود که با قیمتی مناسب به مشتریان ارائه شود. برای اطلاع از قیمت‌ها و دریافت مشاوره از کارشناسان، با ما تماس بگیرید.