تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
دسترسی سریع به محصولات:

مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی

مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی عنوان مقاله تحریریه مبلمان اداری یکتا برای امروز است . بی شک از موضوع مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی اطلاعاتی دارید و میدانید که برای شرکت ها و سازمانها تاثیراتی را در پی دارد . در گذشته از تاثیرات مبلمان اداری در درون سازمان صحبت به میان امده اما حالا از مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی و تاثیرات آن به محیط بیرون را باهم بررسی میکنیم . در ادامه همراه ما باشید تا با مقاله ی ” مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی ” اطلاعات جامعی را به شما ارائه دهیم.

مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی

در کشور های پیشرفته اخیرا موضوعی با عنوان مهندسی فرهنگ در حال رشد است . گوشه ای از فعالیت های افراد حاضر در این علم نو پا به برند سازی مربوط می شود . که نام برند و مکان جغرافیایی شرکت و کارخانه و مکان و میدان مشتریان را مورد ارزیابی قرار می دهد . به طور مثال برای تعیین شعار اصلی سازمان میگوییند که این شعار باید در خود سازمان و در ساختار و عملکرد سازمان نمود پیدا کند . در طراحی دکوراسیون و مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی نیز امر مورد بررسی این حوزه است .

۱- رنگبندی در لوگو

طبیعتا هر برند و نامی لوگو و نشانی را برای خود به صورت انحصاری طراحی کرده تا با شکل و شمایل آن به یاد بی آید . استفاده از رنگ های متفاوت و کارشناسی شده در لوگو بسیار حیاتی و الزامی است و روانشناسی رنگ را نیاز دارد . لوگوی برند شما روی سر برگ ها و وبسایت و شاید در داخل شرکت شما نیز نقش ببندد. در طراحی لوگو از هر رنگی که استفاده کردید چه بهتر است که دکوراسیون اداری خود را مربوط و کارشناسی شده طبق رنگ لوگوی خودتان انتخاب کنید که نمود و زیبایی بهتری را به نمایش میگذارد و نشان دهنده اعتبار و همینطور نظم سازمانتان است . در گذر زمان در صورت معرفی شدن لوگوی شما و شناخته شدن نام و طرح شما ، در افکار عمومی ، رنگبندی انتخاب شده ی شما مختص خودتان می شود و هرکس در هرجا این رنگ ها را ببیند یاد برند شما می افتد .( البته این امر لازمه ی تبلیغات گسترده و طول عمر زیاد سازمان است ) شما میتوانید از رنگ های انتخابی در طراحی میز اداری و صندلی اداری و دیوار کوب ها نیز استفاده کنید تا مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی را به طور کامل ببینید.

مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی

۲-استفاده از لوگو در دکوراسیون اداری

شما می توانید لوکوی خود را روی تابلوی میز های اداری نمایان کنید . همانطور که در پروژه تجهیز مطب دکتر صدر ما لوکوی مطب را جلوی تمام میز های اداری استفاده کردیم . استفاده از لوگو روی کانتر پذیرش یا استفاده از آن روی دیوارکوب پشت کانتر پذیرش و حتی استفاده از لوگو در دیوار کوب های اتاق انتظار شما . طراحی آن ها روی شیشه و ام دی اف می تواند خود حرکتی روانشناسانه برای تثبیت طرح لوگوی شما در ذهن مخاطبین باشد .

مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی

سپاس از همراهی شما با مبلمان اداری یکتا

اینستاگرام مبلمان اداری یکتا

ارتباط با ما برای مشاوره رایگان

جهت خرید می توانید با شماره‌های مبلمان اداری یکتا تماس بگیرید.