مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی

مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی

مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی

مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی عنوان مقاله تحریریه مبلمان اداری یکتا برای امروز است . بی شک از موضوع مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی اطلاعاتی دارید و میدانید که برای شرکت ها و سازمانها تاثیراتی را در پی دارد . در گذشته از تاثیرات مبلمان اداری در درون سازمان صحبت به میان امده اما حالا از مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی و تاثیرات آن به محیط بیرون را باهم بررسی میکنیم . در ادامه همراه ما باشید تا با مقاله ی ” مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی ” اطلاعات جامعی را به شما ارائه دهیم.

 

 « مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی »

                     –  مبلمان اداری یکتا

 

مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی

در کشور های پیشرفته اخیرا موضوعی با عنوان مهندسی فرهنگ در حال رشد است . گوشه ای از فعالیت های افراد حاضر در این علم نو پا به برند سازی مربوط می شود . که نام برند و مکان جغرافیایی شرکت و کارخانه و مکان و میدان مشتریان را مورد ارزیابی قرار می دهد . به طور مثال برای تعیین شعار اصلی سازمان میگوییند که این شعار باید در خود سازمان و در ساختار و عملکرد سازمان نمود پیدا کند . در طراحی دکوراسیون و مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی نیز امر مورد بررسی این حوزه است .

۱-مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی _ رنگبندی در لوگو

طبیعتا هر برند و نامی لوگو و نشانی را برای خود به صورت انحصاری طراحی کرده تا با شکل و شمایل آن به یاد بی آید . استفاده از رنگ های متفاوت و کارشناسی شده در لوگو بسیار حیاتی و الزامی است و روانشناسی رنگ را نیاز دارد . لوگوی برند شما روی سر برگ ها و وبسایت و شاید در داخل شرکت شما نیز نقش ببندد. در طراحی لوگو از هر رنگی که استفاده کردید چه بهتر است که دکوراسیون اداری خود را مربوط و کارشناسی شده طبق رنگ لوگوی خودتان انتخاب کنید که نمود و زیبایی بهتری را به نمایش میگذارد و نشان دهنده اعتبار و همینطور نظم سازمانتان است . در گذر زمان در صورت معرفی شدن لوگوی شما و شناخته شدن نام و طرح شما ، در افکار عمومی ، رنگبندی انتخاب شده ی شما مختص خودتان می شود و هرکس در هرجا این رنگ ها را ببیند یاد برند شما می افتد .( البته این امر لازمه ی تبلیغات گسترده و طول عمر زیاد سازمان است ) شما میتوانید از رنگ های انتخابی در طراحی میز اداری و صندلی اداری و دیوار کوب ها نیز استفاده کنید تا مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی را به طور کامل ببینید.

مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی

۲-مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی _ استفاده از لوگو در دکوراسیون اداری

شما می توانید لوکوی خود را روی تابلوی میز های اداری نمایان کنید . همانطور که در پروژه تجهیز مطب دکتر صدر ما لوکوی مطب را جلوی تمام میز های اداری استفاده کردیم . استفاده از لوگو روی کانتر پذیرش یا استفاده از آن روی دیوارکوب پشت کانتر پذیرش و حتی استفاده از لوگو در دیوار کوب های اتاق انتظار شما . طراحی آن ها روی شیشه و ام دی اف می تواند خود حرکتی روانشناسانه برای تثبیت طرح لوگوی شما در ذهن مخاطبین باشد .

مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی

 

پایان مقاله ” مبلمان اداری و نقش آن در برند سازی  ” .

سپاس از همراهی شما با مبلمان اداری یکتا

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

اینستاگرام مبلمان اداری یکتا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند