تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دسترسی سریع به محصولات

مبلمان اداری کلاسیک

فهرست مطلب :

مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری کلاسیک جلوه خاصی را به محیط شما می‌دهد و اگر شما هم علاقه خاصی به کارهای چوبی دارید خوب است برای چیدمان محیط کار خود از مبلمان اداری کلاسیک استفاده کنید . در مبلمان اداری کلاسیک متریال استفاده شده در میز و صندلی اداری کلاسیک اغلب در بدنه از چوب های منبت کاری شده و در نشمین از چرم طبیعی است.

یکی از دلایلی که میز های اداری کلاسیک  قیمت بالاتری نسبت به میز های مدرن اداری دارند بخاطر سفارشی بودن این نوع کارها است و البته با توجه به اینکه میزها و صندلیهای اداری کلاسیک کار دست هستند این تفاوت در قیمت توجیه منطقی دارد.جالب است بدانید که اکثر کارهای کلاسیک مبلمان اداری به رنگ چوب هستند اما افرادی  هستند که علاقمندند میز مدیریت کلاسیک خود را به رنگ سفید سفارش بدهند.حال اگر دفتر کار شما نیازمند طراحی مبلمان اداری کلاسیک است و یا خودتان علاقه به میز ریاست سلطنتی دارید پیشنهاد می‌کنیم سبک کلاسیک را انتخاب کنید.


مبلمان اداری یکتا تولید کننده انواع مبلمان اداری کلاسیک ، مدرن و لوکس و متخصص طراحی و تجهیز سالن همایش می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.


مشاهده انواع محصولات کلاسیک مبلمان اداری یکتا

محصولات تولیدی مبلمان اداری یکتا در دکوراسیون اداری کلاسیک

مبلمان اداری کلاسیک دارای زیر گروه و شاخه های خاص خود می‌باشد که می‌توان به بعضی از آنها بپردازیم.

میز اداری کلاسیک : شامل میز مدیریت کلاسیک،میز کنفرانس کلاسیک ، و انواع میز و صندلی های اداری به سبک کلاسیک. شکیل بودن و سلطنتی بودن این میز‌ها از ویژگی های اصلی دکوراسیون کلاسیک است.

انواع مبل و نیم ست اداری کلاسیک : شامل مبل و نیم ست کلاسیک که بیشتر از چوب و چرم در آنها استفاده شده است که فضای محیط را شیک و زیبا می‌کند منبت کاری روی این محصولات بستر به کار گرفته می شود.

انواع میز کنفرانس کلاسیک : میز کنفرانس کلاسیک بیشتر رو سطح میز و فرم برش های چوب دقت شده است البته پایه های منبت کاری شده نیز زیبایی خاصی را به میزهای کنفرانس کلاسیک داده‌اند.

میز مدیریت سلطنتی : نیاز به گفتن نیست که کارهای هنری روی چوب های مختلف زیبا و قابل تحسین است حال با ترکیب هنر منبت کاری و مبلمان اداری وقار خاصی به میز های مدیریت سلطنتی داده‌ایم که علاقمندان به این سبک کلاسیک بتوانند با مشاهده طرح‌ها و محصولات کلاسیک ما میز مدیرت سلطنتی خود را به راحتی انتخاب کنند. با پیشرفت دنیای امروزی و هجوم به سمت مدرنیته در دکوراسیون اداری، هنوز هم بسیاری از مدیران علاقه به سبک کلاسیک دارند و میز مدیریت کلاسیک را برای خود انتخاب می‌کنند.

میز مدیریت کلاسیک CM13

خصوصیات اصلی مبلمان اداری کلاسیک چیست ؟

ظرافت در ساخت مبلمان اداری کلاسیک , ویژگی اصلی مبلمان اداری کلاسیک ظرافت در طراحی و تولید آنها می‌باشد، به طور کلی مبلمان اداری کلاسیک یک از ظریف‌ترین لوازم اداری است. خلاف تصور اکثریت جامعه که فکر می‌کنند مبلمان اداری کلاسیک بزرگ و یوقور می‌باشد!! باید خدمتتان عرض کنیم که این بخاطر برداشت غلط از کلمه ظرافت می‌باشد ظرافت هیچگاه به معنی ضعیف بودن یک محصول یا شکنندگی آن نیست ، بلکه ظرافت در مبلمان اداری مفهوم هماهنگی و یکپارچگی بین تک تک عناصر با هم دیگر را می‌دهد،در طراحی و ساخت مبلمان اداری کلاسیک فرم کلی بدنه، رنگ و نحوه پوشش و همچنین طرح و نوع چرم یا پارچه استفاده شده در یک مبلمان کلاسیک بسیار مهم است و در زمان تولید باید نهایت دقت و هماهنگی را به‌ کاربرد. یکی از مهم‌ترین ویژگی های مبلمان اداری کلاسیک که این محصولات را از سایر مبلمان های اداری متمایز می‌کنند، ظرافت در انتخاب طراحی می‌باشد که البته جلوه بسیار چشم نوازی به آن می‌بخشد.

میز مدیریت کلاسیک CM12

میز مدیریت کلاسیک

سبک دکوراسیون اداری شما کلاسیک است؟ یکی مهمترین بخش‌ها برای پیاده سازی این سبک میز مدیریت می‌باشد ، میز مدیریت در این چنین محیطی باید حتما از مدل کلاسیک پیروی کند برای انتخاب میز مدیریت کلاسیک یا سلطنتی به همخوانی و سازگاری آن با سبک کلاسیک دفتر توجه داشته باشید. میز مدیریت کلاسیک طرفداران خاص خود را دارد. اگر که شما هم به سبک کلاسیک علاقه مند باشید بی شک و تردید از میز مدیریت کلاسیک خوشتان خواهد آمد. میز مدیریت کلاسیک طراحی خاص و منحصر به فرد خود را دارد که اتاق مدیریت شما را تک و شیک می کند همچنین میز مدیریت کلاسیک گویای جایگاه پر ارزش و اهمیت شما مدیران گران قدر می باشد و شما مدیران محترم پشت این میز احساس قدرت و اعتماد به نفس خواهید کرد که این امر سبب موفقیت و پیش رفت شما خواهد شد. ما در مجموعه مبلمان اداری یکتا مجموعه کامل و شکیلی از انواع میز مدیریت چوبی کلاسیک را برای شما تدارک دیده‌ایم برای مشاهده انواع این میز اداری لطفا به صفحه میز های مدیریت سایت مراجعه نمایید . ابهت و زیبایی یک میز کار کلاسیک از ویژگی های اصلی آن می‌باشد. بخشی از این زیبایی بخاطر استفاده از چوب و منبت کاری های هنری روی آنها می‌باشد. البته داشتن رنگ تیره در این سبک یکی از شاخصه های زیبایی میز مدیریت کلاسیک است. بیشتر طرحهای میز کلاسیک اداری رنگ می‌شوند و توسط دستگاه رنگ‌پاش با رنگهای پلی اتیلن یا سیلر و کیلر رنگ آمیزی می‌شوند . بخاطر شیوه درست رنگ زدن و استفاده از بهترین متریال‌ها رنگ آمیزیِ زیبا و براق این محصولات اداری موجب زیباتر جلوه دادن آنها خواهد شد . میدانیم که منبت کاری روی پایه‌ها و تابلو نیز زیبایی میز را چندین برابر کند .

طراحی اتاق مدیریت خاص با میز مدیریت خاص

خرید میز مدیریت خاص برای طراحی یک اتاق مدیریت خاص چه اهمیتی دارد؟ برای طراحی یک دفتر خاص بایستی موارد زیادی را در نظر گرفت. اما اصلی‌ترین و موثرترین کار تهیه یک میز مدیریت خاص می باشد چرا که میز مدیریت به عنوان قطعه اصلی مبلمان اداری در دفتر کار شما می تواند تعیین کننده نوع دکوراسیون بخش مدیریت باشد. در این مقاله به بررسی نکاتی در مورد استفاده از انواع میزهای مدیریت خاص و موارد دیگر جهت ایجاد یک دکوراسیون خاص برای اتاق مدیریت می پردازیم.

اتاق مدیریت کارت ویزیت شرکت است، بنابراین بایستی در چیدمان مبلمان اداری و طراحی دکوراسیون آن دقت کافی را به عمل آورد تا بتوان محیطی راحت و در عین حال کاربردی ایجاد کرد. دکوراسیون چنین فضاهایی اغلب به سبک شرکتی انجام می شود، اما با توجه به سلیقه کارفرمایان نیز می توان انواع دیگر را پیاده سازی کرد.

صرف نظر از نحوه طراحی اتاق مدیریت، فضای داخلی آن بایستی اطلاعاتی در مورد نوع فعالیت شرکت، ویژگی های تجاری مدیر و ترجیحات سبکی او داشته باشد.

سه جزء اصلی در طراحی اتاق مدیریت عبارتند از: میز مدیریت، صندلی قابل تنظیم مناسب و کابینت، کتابخانه و یا کمد برای نگهداری اسناد و وسایل دیگر. طراحی یک میز مدیریت خاص می تواند به تنهایی بخش زیادی از کار طراحی اتاق مدیریت خاص را به پیش ببرد.

میز مدیریت کلاسیک CM21

کاربرد انواع میز مدیریت خاص در طراحی اتاق مدیریت خاص

مسلما اتاق مدیر شرکت باید مشتریان را تحت تأثیر قرار دهد. مدیران شرکت های بزرگ همیشه افرادی هدفمند با توانایی های فوق العاده هستند که با توانایی سازماندهی کار بیگانه نیستند. وضعیت اتاق مدیریت باید این ویژگی ها را به طور دقیق منتقل کند، به علاوه فضایی با اعتبار و ثبات را ارائه دهد.

میز مدیریت کلاسیک می تواند یکی از گزینه های مدیران در انتخاب میز مدیریت خاص باشد. در طراحی اتاق مدیریت به سبک کلاسیک می توان از پانل های دیواری از چوب تیره و مبلمان با کیفیت خوب با فرم کلاسیک، همچنین از چوب گران قیمت و چرم اصل استفاده کرد.

میز مدیریت وکیومی که در آن روکش به وسیله تکنولوژی وکیوم به سطح میز چسبانده می شود نیز به دلیل دوام بالا و اقتصادی بودن می تواند با طراحی خاص به زیبایی و خاص بودن اتاق مدیریت کمک کند.

میز اداری وکیومی کوروش

میز مدیریت مدرن بهترین انتخاب برای شرکت های مدرن می باشد. کارفرمایان مدرن راحت تر هستند و در محیطی کاملا متفاوت کار می کنند و علاقمند به سبک های طراحی مدرن و تکنولوژیکی های جدید می باشند.

مدیران جوان سبک داخلی مدرن را ترجیح می دهند، بنابراین معمولا میز مدیریت شیشه ای و یا میز مدیریت فلزی را انتخاب می کنند و در طراحی قفسه ها و کمدها نیز شیشه و فلز را در نظر می گیرند.

همچنین دیوارهای روشن و مبلمان متضاد (رنگ تیره) یک فضای داخلی مدرن و دیدنی را ایجاد می کنند.

در نتیجه با کمک یک شرکت معتبر و حرفه ای در زمینه طراحی و تولید مبلمان اداری می توانید انواع میز مدیریت خاص را با جنس ها و سبک های مختلف از جمله میز مدیریت شیشه ای، میز مدیریت ام دی اف، میز مدیریت پایه فلزی یا میز مدیریت پایه استیل را متناسب با نیاز خود سفارشی سازی کنید.

کاربرد میز مدیریت خاص در طراحی دفتر مدیران خانم

امروزه شرکت های حرفه ای در زمینه طراحی دفاتر اداری در دنیا طراحی های خاصی را بر اساس اینکه مدیر مجموعه زن است یا مرد در نظر می گیرند که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. از آنجا که مدیریت بسیاری از شرکت های امروزی توسط زنان انجام می شود، بنابراین ماهیت خاص کار آنها مستلزم طراحی مناسب و خاص دفتر کار است.

در طراحی دفتر مدیران زن استفاده از مبلمان با رنگ روشن ترجیح داده می شود. بنابراین انتخاب میز مدیریت سفید و هماهنگی آن با یک کتابخانه و یا کمد اداری سفید می تواند بسیار زیبا و خاص جلوه کند. مدیران زن حرفه ای مدل های مدرن تر از جمله میز مدیریت شیشه ای را ترجیح می دهند.

تناسب رنگ و طراحی مبلمان اداری اتاق مدیریت از جمله میز مدیریت با دکوراسیون کلی اتاق بسیار مهم است. اما نکته مهمتری که وجود دارد این است که این مبلمان کاربردی باشند و به خوبی در اتاق قرار گرفته باشند.

بسیاری از افراد بر این باور معتقدند که دوران و زمان استفاده از سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی تمام شده و امروزه باید از مبلمان اداری مدرن استقبال کرد؛ نظر کارشناسان ما در این باره تحت عنوان مقاله ای با نام ” آیا میز اداری کلاسیک هنوز هم انتخاب خوبی است؟ ” بیان شده است که پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را از مبلمان اداری یکتا مطالعه کنید.

استفاده از میز مدیریت خاص برای طراحی یک دفتر کوچک

در شرکت های بزرگ فضای کافی برای جلسات، مذاکرات و کار اصلی برای مدیران وجود دارد. اما شرکت های کوچک نمی توانند به مدیران فضای کافی بدهند، بنابراین سازماندهی چنین شرکت‌هایی نیازمند در نظر گرفتن مواردی است. یکی از این موارد ساختن یک کابینت یا کمد کوچک و کاربردی است و برای این کار مجبور خواهید بود روی همه عناصر موقعیت کار کنید.

فضای مورد نیاز خود را با مبلمان ساخته شده از فلز، پلاستیک و شیشه پر کنید چرا که سبکی و درخشش را در فضا به ارمغان می آورد. مبلمان سبک از جنس شیشه و فلز از نظر بصری فضا را افزایش می دهد.

اگر بخش مدیریت بزرگ نیست و نمی توان اتاق جلسات جداگانه ای را مشخص کرد، میز کنفرانس یا جلسه درست در کنار میز مدیریت قرار می گیرد. در این مورد انتخاب انواع میز مدیریت خاص مانند ست میز مدیریت و کنفرانس گزینه ای ایده آل محسوب می شود.

میز مدیریت لوکا

امروزه با وجود تنوع در طراحی انواع مبلمان اداری به ندرت شاهد کپی برداری از شرکت های دیگر برای طراحی سبک اتاق مدیریت هستیم. تنوع راه حل های موجود و سبک های امروزی فوق العاده جذاب از جمله تولید میزهای مدیریت خاص واقعا به شما امکان می دهد تا اتاق مدیریت منحصر به فردی را طراحی کنید.

با توجه به مطالب گفته شده اهمیت استفاده از میز مدیریت خاص برای اتاق مدیریت کاملا مشخص شد. انتخاب انواع نامناسب می تواند اثرات بسیار بد و مخربی داشته باشد. بنابراین بهتر است طراحی میز مدیریت را به متخصصان بسپارید.

گروه حرفه ای مبلمان اداری یکتا می تواند به شما کمک کند تا میز مدیریتی خاص و مورد انتظارتان را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کنید.

مبل و نیم ست اداری کلاسیک

به طور کلی نمی‌توان گفت قانون خاصی در رابطه تعداد مبلها در یک ست مبلمان اداری در ایران وجود داشته باشد و مبلمان اداری کلاسیک از این امر مستنثنی نمی‌باشد زیرا هر سازمان و شرکتی بنا به تعداد مراجعه کنندگان و تعداد کارکنان خود تعداد مبل و نیم ست اداری خود را تعیین می‌کند. اما معمولا در ست خانگی یک ست کامل به صورت هفت نفره ارائه می‌شود که معمولا به صورت یک مبل سه نفره ، یک مبل دو نفره و دو عدد تک نفره به همراه میزهای پذیرایی یا جلو مبلی و همچنین عسلی های کوچک می‌باشد اما در مبلمان اداری ست مبلمان اداری می‌تواند چهار نفره باشد یعنی شامل یک مبل دو نفره و دو عدد مبل تک نفره و البته به همراه جلو مبلی یا میز پذیرایی و دو عدد میز عسلی می‌باشد. البته این تعداد پیشنهاد مبلمان اداری یکتا است و در تعداد و مدل همه محصولات نظر مشتری اولویت دارد.

مبلمان اداری کلاسیک دارای چه ویژگیهایی می‌باشد؟مبل کلاسیک به چه مبلی گفته می‌شود؟چرا قیمت مبلمان کلاسیک نسبت به سایر مبلمان‌ها بیشتر است؟اگر شما نیز جزو افرادی می‌باشید که بارها اسم مبل کلاسیک را شنیده‌اید اما نمی‌دانید دقیقا مبل کلاسیک به چه نوع مبلمانی میگویند ، پیشنهاد می‌کنیم کمی در بخش مبلمان اداری کلاسیک ما چرخی بزنید تا متوجه شوید.

انتخاب مبلمان اداری کلاسیک با شکوه و زیبا برای چه محیط‌هایی مناسب است؟

مبلمان اداری کلاسیک هنوز طرفداران خاص خودش را دارد کسانیکه به فرهنگ و سنت علاقمندند و دوست دارند تا در دفاتر کارشان شکوه و عظمت حرف اول را بزند. انتخاب مبلمان اداری کلاسیک المانهای خودش را دارد میزهای چوبی ، که با هنر منبت کاری و تذهیب کاری زیباتر شده‌اند و ابعاد بزرگ و خاص خودشان رادارند و البته در خرید مبلمان اداری کلاسیک باید پیاده سازی دکوراسیون اداری با سبک کلاسیک را در نظر داشت .میز مدیریت سلطنتی بیشترین طرفدار را در بین خریداران این نوع سبک دارد .بعضی افراد تمایل دارند که میزهای کلاسیک را به رنگ چوب خریداری کنند ولی بعضی نیز تمایل دارند تا میز کلاسیک را با رنگ سفید یا مشکی براق تهیه کنند .

میز کنفرانس کلاسیک W27

ما در مبلمان اداری یکتا هیچ محدودیتی برای رنگ آمیزی میزهای شما نداریم .اگر شما به سبک میز کلاسیک تمایل دارید بهتر است حتی کل دکوراسیون دفتر خود را با این سبک طراحی و پیاده سازی نمایید . ترکیب بدون تفکر سبک مدرن و کلاسیک نتیجه خیلی خوبی را به بار نمی آورد . بهتر است یا از سبک مدرن برای دکوراسیون اداری یا از سبک کلاسیک استفاده نمایید .

کاربرد مبلمان اداری کلاسیک

انتخاب مبلمان اداری کلاسیک یا classic office furniture بیشتر سلیقه‌ای می باشد و همینطور نحوه سبک کار سازماندهی در انتخاب سبک مبلمان اداری موثر می باشد . علاوه بر طرح و نقش زیبایی که مبلمان اداری کلاسیک از آنها بهره می برند مبلمان اداری کاربردهای خاص خود را دارد به عنوان مثال یک میز اداری به سبک کلاسیک یک میز اداری بزرگ می باشد طبیعتاً در بالاتر گفته بودیم سبک مبلمان اداری کلاسیک نیازمند فضا و همینطور زمان لازم برای طراحی و تولید می باشد . بنابراین مبلمان اداری کلاسیک مبلمان اداری بزرگی می باشد به عنوان مثال ای که بالا زدیم میز اداری کلاسیک یک میز اداری با ابعاد بزرگتر از حالت معمول میزهای مدیریت می باشد . یکی از کاربردهای میزهای اداری داشتن فضای کافی برای انجام امورات کاربر می باشد بنابراین در سبک کلاسیک برای میزهای اداری و به‌ طور کلی مبلمان اداری کلاسیک کاربرد لازم خود را فراهم می کند استفاده از طرح و نقش های زیبا برای مبلمان اداری کلاسیک بسیار خوب و مناسب می‌باشد . حالا شما تصور کنید یک میز مدیریت کلاسیک با طرح های زیبا و نقش های بسیار زیبا تر یک ال یا همان کشو و فضای کافی را برای شما نیز فراهم کند با همان طرح با همان نقش به همان زیبایی . علاوه بر همه این توضیحات ، بالاتر در همین مقاله گفته بودیم تاثیر مبلمان اداری کلاسیک و وقار و شکوه سبک کلاسیک که به فضای سازمان شما این شکوه را می بخشد تأثیرات مثبتی به دیده شدن و ماندگار شدن نام و نشان و برند شما در ذهن افراد حاضر در سازمان و شرکت شما می باشد.

میز مدیریت کلاسیک CM15

میز کنفرانس کلاسیک

میز کنفرانس کلاسیک بسیار پر شکوه و شیک می باشند که با طراحی کلاسیک اتاق جلسات شما را زیبا و مجلل می کند. میز کنفرانس با تعداد نفرات دلخواه شما طراحی می شود بنابراین پیش از خرید میز کنفرانس کلاسیک از تعداد افرادی که در جلسات کاری خود دعوت می کنید مطلع شوید. با انتخاب و خرید میز کنفرانس کلاسیک فضای اداری متفاوتی را تجربه خواهید کرد. زیبایی چشم نواز میز کنفرانس کلاسیک سبب جلب توجه افراد حاضر در اتاق کنفرانس می شود که این موضوع اهمیت زیادی دارد. چرا که راحت و زیبا بودن اتاق جلسات در هم فکری و انرژی افراد تاثیر گذار می باشد.

استفاده از چوب در مبلمان اداری کلاسیک

در طراحی مبلمان اداری کلاسیک حفظ چوب به عنوان بخشی اصلی از فریم مبل و همچنین بخشی از طبیعت برای انتقال حس به محیط زندگی انسان یا محیط کار وی می‌باشد. اثر آرام‌بخش مبلمان اداری کلاسیک می‌تواند گرمای حاصل از طبیعت چوب و نقش و نگار زیبایی که روی آن تجسم پذیرفته است را به صورت فضایی دلچسب در محیط به تجلی بگذارد ، این امر موجب می‌شود که محیط کار شما بسیار گرم ، مطلوب ، دلپذیر و چشم نواز باشد.

منبت کاری یا مذهب کاری مبلمان اداری کلاسیک

در طراحی مبلمان اداری کلاسیک استفاده از تاجهایی که با دقت در پشتی‌ها تراشیده می‌شوند و یا در دسته مبلمان به کار میروند ، بسیار خودنمایی می‌کند، منبت کاری‌ها هر چقدر پیچیده تر باشند باید استاد کارها ماهرتر باشند.در خصوص مبلمان اداری سلطنتی این امر به شدت تاکید می‌گردد، پایه های کنده کاری شده ، دسته های ظریف و همچنین تاجهای بلند و پارچه ای سنگین که معمولا از مخمل پوشیده شده است از دیگر ویژگیهای مبلمان سلطنتی می‌باشد.

میز مدیریت کلاسیک CM8

کیفیت بالای مبلمان کلاسیک ساخته شده توسط مبلمان اداری یکتا

کیفیت و عمر بالا و دوام از ویژگی‌های دیگر مبلمان اداری کلاسیک است که می‌توان آنرا برای همیشه ماندگار نماید، به همین خاطر است که معمولا گفته می‌شود که صرف هزینه بیشتری برای مبلمان با دوام همیشه مقرون به صرفه تر است تا مبلمانی که ارزانتر است ولی هزینه های تعمیر آن هر گاه و بیگاه خریدار,البته این کیفیت بالا مدیون استفاده از چوب در مبلمان کلاسیک است که انواع مختلفی دارد که در ادامه با آن خواهیم پرداخت. گاها مبلمان اداری کلاسیک را به صورت سفارشی درخواست می کنند به طور مثال اتاق کنفرانس به صورت سفارشی میز کنفرانس سفارشی را می توانید مختص خودتان از ما بخواهید که طراحی و تولید کنیم که زیبایی و شکوه همراه با مبلمان اداری کلاسیک را می توانید با مبلمان اداری سفارشی دو چندان و انحصاری خودتان و برندتان کنید.

تاثیر سبک و مدل مبلمان اداری بر نحوه کار

دکوراسیون داخلی یک اداره اهمیتی کمتر از دکوراسیون داخلی منزل ندارد. امروزه دیگر افراد حتی بیش از ۸ ساعت از عمر خود را در محیط کار خود می‌گذرانند و عبارت خانه دوم یقینا برازنده محیط کار افراد می‌باشد . خوب برای این خانه دوم نیز همانند خانه اول نیاز به آرامش و زیبایی داریم تا بتوان در آن احساس آرامش کرد و با فراغ بال به وظایف خود رسیدگی نمود. با توجه به اینکه عمده زمان کارکنان بر روی صندلی و پشت میز سپری می‌گردد انتخاب میز و صندلی اداری مناسب و استاندارد که اصول ارگونومی در آن رعایت شده باشد بسیار مهم است .این امر می‌تواند آرامش و سلامتی کارکنان شما را تضمین کند .البته سعی کنید در زمان انتخاب و خرید این میز و صندلی های اداری از رنگ های شاد و روشن که با فضای کارتان نیز تناسب کافی داشته باشند استفاده کنید . این باعث سرزندگی پرسنلتان خواهد شد .

در ادامه بحث تاثیر سبک مبلمان اداری روی نحوه کار از شما دعوت می‌کنیم مقاله ” میز مدیریت شیشه ای، سبک جدید از میز های اداری ” را مطالعه کنید. 

راهنمای خرید مبلمان اداری کلاسیک

ابتدا یکی از شرکت های معتبر مبلمان اداری را پیدا کرده و به آن مراجعه می‌کنیم. زیرا شرکتهای معتبر مبلمان اداری کلاسیک برای استفاده از نظراتتان در چینش فضا به شما طرح های سه بعدی مختلفی را ارایه می‌دهند تا به بهترین نحو مبلمان اداری کلاسیک خود را در نهایت تحویل بگیرید. چیدمان محیط کاری شما با اینکار به بالاترین راندمان خود می‌رسد. مبلمان اداری یکتا از شرکت های معتبر صنعت دکوراسیون اداری است که در امر ضمانت و گارانتی و خدمات مشتریان خود را همراهی می‌کند. در بحث مبلمان اداری کلاسیک که ریزه کاری های هنر دست در آن زیاد است تعامل بیشتر با مشتری محصولی دقیق تر و زیبا تری ‌را ارایه می‌دهد. ما به شما کارت ضمانتنامه یا ورق ضمانتنامه کتبی محصولاتمان را با مهر و امضا می‌دهیم . برای خرید مبلمان اداری کلاسیک خود حتما هم نیاز و هم سلیقه پرسنلتان را را در نظر بگیرید.در بازار فروشنده مبلمان اداری کلاسیک زیاد نیست ، بهتر است از جستجوی مدل مورد نیاز خود زود خسته نشوید . زمان ساخت میز اداری کلاسیک کمی طولانی است و اگر شما مدل سفارشی دلخواه خود را می خواهید باید کمی صبوری هم داشته باشید .

مبلمان اداری کلاسیک در دفتر مدیریت

مبلمان اداری کلاسیک همانطور که بارها گفتیم یک شکوه و وقار خاصی را به همراه خود دارد . استفاده از طراحی شیک و ریزه کاری های دقیق دلیل این شکوه می‌باشد . در دفتر مدیریت یک سازمان بیشترین درخواست را از این سبک داریم . سبک مبلمان اداری کلاسیک بسیار مورد قبول مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد . در اتاق مدیریت شاید جلساتی صورت می‌گیرد که باعث رشد سازمان شود پس چه خوب است که از این اتاق ساده نگذریم . زیبایی و شکیل بودن مبلمان اداری کلاسیک است که به اتاق مدیریت جایگاه می‌بخشد . این جایگاه متفاوت است و ارشد‌ترین پست و مقام در سازمان است . یکی از نکاتی که ما بارها به آن اشاره کردیم نحوه طراحی دکوراسیون اداری با دید بر نوع کار و جایگاه افراد در سازمان می‌باشد . استفاده از ایده های خلاقانه نیز می تواند مناسب باشد . طراحی کلاسیک یک طراحی بزرگ را به چشم همه می‌آورد اما می‌توان با رعایت حداقل‌هایی برای یک اتاق نه چندان بزرگ هم یک طراحی دکوراسیون کلاسیک را در نظر بگیریم اما به یاد داشته باشید که زیبایی این سبک از مبلمان اداری در فضای بزرگ نمای بهتری دارد به همراه تابلو‌ها و شاید یک فرش برای اتاق مدیریت بسیار مناسب می‌باشد.

قیمت مبلمان اداری کلاسیک

برای انتخاب یک مبلمان اداری کلاسیک نیاز دارید اطلاعاتی جامع و کامل را هم در مورد کیفیت و هم در مورد قیمت بدست آورید. در نظر داشته باشید بدلیل ریز کاری و البته زیبایی بی حد مبلمان اداری سلطنتی قیمت های این سبک کمی بالا تر از مبلمان اداری عادی است. ابعاد در ساخت مبلمان اداری کلاسیک به نحوی باید باشد که کاملا تطابق با تقاضای شما را داشته باشد.برای خرید مبلمان اداری کلاسیک بهتر است ابتدا بودجه مورد نظر را برآورد کنید البته لازم به ذکر است که در صورت نداشتن بودجه و زمان کافی برای سفارش مبلمان اداری کلاسیک می‌توانید مبلمان و لوازم اداری معمولی با دوام و کیفت عالی را تهیه کنید.ما در مبلمان اداری یکتا همیشه به مشتریان خود توصیه می کنیم که بحث قیمت را بعنوان فاکتور دوم در نظر بگیرند و همواره بعنوان فاکتور اول که انتخاب را بر مبنای آن انجام می‌دهند به بحث کیفیت و دوام محصولات اهمیت بدهند.

<< برای استفاده از تجربیات مشاورین ما کافی است با شماره ۰۲۱۴۴۶۲۰۰۸۶ تماس بگیرید و یا به وب سایت ما به آدرس www.yektafurniture.com مراجعه نمایید. >>

پروژه مبلمان اداری کلاسیک و پیشرفت در تکنولوژی

مبلمان اداری کلاسیک از اسمش شاید یک طراحی قدیمی را به ذهن دیگران بیاورد اما در بحث دکوراسیون این موضوع کلاسیک کاملا متفاوت است و منظور زیبایی نقش و نگار قدیمی و کلاسیک روی ابزار و وسایل امروزی می باشد . با پیشرفت تکنولوژی ابزار کار بسیاری از مشاغل تغییر یافته است و پیشرفته تر شده‌اند . در صنعت مبلمان اداری نیز این امر صورت گرفته است و تجهیزات پیشرفته تری وارد این عرصه شده‌اند . برای طراحی یک مبلمان اداری کلاسیک اتفاقا تکنولوژی کمک بسیار زیادی را به ما می‌کند . طراحی شیک . پر پیچ و خم و دقیق این مبلمان اداری نیاز مند دقت فراوان می‌باشد علاوه بر اینها طرح و نقش و ریزه کاری های بسیار زیاد این مبلمان اداری است که آن‌ها را مجزا و بسیار شیک و اصطلاحا سلطنتی می‌کند . همه این کارها نیازمند دقت زیاد و تمرکز بالا می‌باشد . استفاده از نیروی کار انسانی برای قسمت‌هایی از این کار شاید زمان بر و شاید پر ریسک باشد پس بهتر است از ابزار آلات پیشرفته استفاده کنیم تا دقت بیشتر و تمرکز مناسب و زیبایی بی حدی را تحویل بگیریم . استفاده از مبلمان اداری کلاسیک نیز برای سازمان های خاصی بسیار جالب است . به طور مثال تلفیق سبک کلاسیک و مدرن و اضافه کردن تکنولوژی های خاص می‌تواند زیبایی بیش از اندازه ای را همراه با یک سنت شکنی و ایجاد محیط خاص به ارمغان بیاورد.

مبلمان اداری کلاسیک را کجا استفاده کنیم؟

مبلمان اداری کلاسیک زیبایی خیره کننده ای را به واسطه بزرگ بودن خود دارد و پیشنهاد می‌شود حتما جهت استفاده از سبک کلاسیک در اتاق و محیط کار خود، به متراژ فضا دقت داشته باشید و با کارشناسان مربوطه نیز ارتباط بگیرید. استفاده از مبلمان اداری کلاسیک در محیط های کوچک می‌تواند کمی ناهماهنگی را ایجاد کند چرا که در رفت و آمد ها مانعی می‌شود. علاوه بر این موضوعات سبک مبلمان اداری کلاسیک زیبایی خود را بیشتر از ریزه کاری‌ها و جزئیات می‌گیرد؛ اگر فضا از ابعاد مناسبی برخوردار نباشد این زیبایی و شکوه هم به چشم نمی‌آید و با اینکه شما برای هزینه زیادی برای مبلمان اداری کلاسیک خود کرده‌اید اما به علت کمبود فضا تاثیر منفی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: مبلمان اداری کلاسیک در کجا استفاده می‌شود؟

مطالب مرتبط :

https://yektafurniture.com

مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

مبلمان اداری ارگونومی و فواید آن مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟ و چرا مبلمان اداری ارگونومی اهمیت دارد ؟ما بارها در وبلاگ یکتا در مورد

میز اداری شیک

میز اداری شیک

میز اداری شیک در نظر و تصور هرکسی تعاریف متفاوتی را میتواند داشته باشد ما در تحریریه مبلمان اداری یکتا امروز سعی داریم بخشی از

دکوراسیون اداری فضاهای کوچک

دکوراسیون اداری فضاهای کوچک

دکوراسیون اداری فضاهای کوچک عنوان مقاله امروز مبلمان اداری یکتا میباشد ، خواندن مقاله ” دکوراسیون اداری فضاهای کوچک “برای مدیران و صاحبان شرکت ها

https://yektafurniture.com

مبلمان اداری شیک

مبلمان اداری شیک  یکتادکور مبلمان اداری شیک می تواند برآزنده یک کسب و کار قدرتمند باشد. داشتن مبلمان اداری شیک معمولا هدف کسی است که می

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند