تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دکوراسیون اداری کلاسیک

دکوراسیون اداری کلاسیک برای سازمان های بزرگ و شرکت هایی با فضای مناسب بسیار خوب است ، دکوراسیون اداری کلاسیک یعنی نمایش یک سبک شیک و زیبا برای یک محیط اداری و استفاده از طرح و نقش های سبک کلاسیک . اسفاده از مبلمان اداری کلاسیک زمانی زیبایی دوچندانی پیدا میکند که محیط نیز از دکوراسیون اداری کلاسیک برخوردار باشد . در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی را در مورد چگونگی تجهیز و چینش یک دکوراسیون اداری کلاسیک را باهم بررسی کنیم .

مبلمان اداری یکتادکور تولید کننده انواع مبلمان اداری کلاسیک ، مدرن و لوکس می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.

دکوراسیون اداری کلاسیک

سبک کلاسیک در دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری کلاسیک یک سبکی با ترکیب مبلمان اداری راحت به همراه طراحی متفاوت و دکوراسیون رسمی است. دکوراسیون اداری کلاسیک سبک بسیار پرطرفداری در میان دیگر سبک های دکوراسیون اداری می باشد و طرفداران و علاقه مندان خاص خود را دارد. سبک کلاسیک در دکوراسیون اداری نه تنها زیبایی و آرامش خاصی دارد بلکه عظمت اداره و شرکت شما را بیش تر نمایان می کند. دکوراسیون اداری کلاسیک از سبک های با اصالت و مجلل به حساب می آید که بهترین انتخاب برای شرکت های بزرگ و معروف می باشد. همچنین شما با انتخاب این سبک احساس صمیمیت و متحد بودن را مبان کارمندان خود بیش تر خواهید کرد.

چینش و تجهیز دکوراسیون اداری کلاسیک

هنگامی که صحبت از دکوراسیون اداری کلاسیک می شود زیبایی و جلال این سبک همه را حیرت زده میکند . استفاده از طرح و نقش خاص و منبت کاری که کار دستان هنرمند فردی است که سالیان سال در این عرصه کار میکند

دکوراسیون اداری کلاسیک یک بخش بزرگ شده از مبلمان اداری کلاسیک است چرا که در دکوراسیون اداری کلاسیک تمام فضا را در بر این سبک قرار میدهیم دیواره و کف پوش ها و سقف بسیاری از چیز های دیگر که در این موضوع گنجانده میشوند . لازم است یاد آوری کنیم که مدتی قبل ما در مقاله ای کامل و مفصل راجع به مبلمان اداری کلاسیک توضیح داده بودیم و به انواع میز کلاسیک و ابعاد آنها اشاره کرده بودیم در اینجا نیز اشاره ای کوچک به این موضوع میکنیم اما برای مطالعه بیشتر میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید تا به طور کامل با مبلمان اداری کلاسیک آشنا شوید .

 << مبلمان اداری کلاسیک >>

مبلمان اداری کلاسیک جلوه و نمای خاص دیگری نسبت به مبلمان اداری مدرن دارند. اگر که به سبک کلاسیک و کار های چوبی علاقه مند هستید بهترین انتخاب برای شما مبلمان اداری کلاسیک می باشد. متریال استفاده شده در ساخت و تولید مبلمان اداری کلاسیک چوب می باشد. مهم ترین ویژگی مبلمان اداری کلاسیک سلطنتی بودن این مبلمان می باشد که محیط کار شما را مجلل و خاص می کند. ریزه کاری هایی که در ساخت مبلمان اداری کلاسیک انجام می شود باعث زیبایی دو چندان آن ها شده که ظرافت و زیبایی خاص این سبک را نشان می دهد. مبلمان اداری کلاسیک ابعاد بزرگ تری نسبت به دیگر مبلمان اداری دارند بنابراین توجه داشته باشید برای استفاده کردن از مبلمان اداری کلاسیک باید فضای بزرگی در اختیار داشته باشید تا فضای کافی برای دیگر تجهیزات و رفت و آمد داشته باشید.

 << دکوراسیون اداری کوچک >>

در ادامه قصد داریم به فاکتور هایی بپردازیم که برای زیبا تر کردن محیط شما بسیار مهم است این فاکتور ها مسئله هایی است که بسیار مهم اند مانند دیوار و کف پوش ، نور پردازی و رنگ ها و بسیاری دیگر که در ادامه به آن اشاره میکنیم .

استفاده از رنگ مناسب برای محصولاتتان بسیار مهم است رنگ انتخابی برای دکوراسیون اداری به طور کلی باید مکمل های همدیگر باشند و بعضا با رنگ های ضد زیبایی بهتری را هم نمایش میدهند . انتخاب رنگ محصولات بر عهده خودتان است سلیقه شخصی شما مهم ترین بخش است .

در ادامه بعد از انتخاب رنگ ها باید به دیوار های محیط توجه داشت . اگر از رنگ های تیره تر استفاده کرده اید بهتر است دیوار های محیطتتان را هم رنگ های مکمل آن در نظر بگیرید . دیواره های یک محیط برای زیبایی بیشتر نیازمند تابلو های بسیار شیک اند . رنگ قاب و نوع قاب بسیار مهم است چرا که یک زیبایی خاصی را برای شما به ارمغان می آورد . اگر میتوانید بهتر است از تابلو های بزرگ استفاده کنید .

نور پردازی از اهمیت زیادی در دکوراسیون اداری کلاسیک برخوردار می باشد. شما باید به صورت اصولی با استفاده از لوستر های کلاسیک و شیک نورپردازی حرفه ای و چشمگیری برای محیط کار خود ایجاد کنید. همچنین در صورت علاقه می توانید از لامپ های مخفی یا نور های هالوژنی نیز استفاده کنید که زیبایی خاص و منحصر به فردی به اتاق شما می بخشد. در صورتی که از نور های گرم استفاده کنید سبب می شود تا محیط کار شما فضایی گرم و صمیمی داشته باشد. پس اگر که می خواهید پرسنل شما احساس آرامش و خونسردی داشته باشند بهتر است که از نور های گرم استفاده کنید. همچنین برای زیبایی و نورپردازی شیک تر می توانید در محیط کار خود از آباژور های ایستاده و یا رومیزی استفاده کنید.

استفاده از گل و گیاه و مجسمه بسیار مناسب است شما میتوانید با نگاه کردن به دو فاکتور کلی به آن برسید که اولین آن سلیقه خودتان است و دومین مسئله نوع رنگ بندی برای محیط است . این موضوع را بیشتر باهم بررسی میکنیم . به طور مثال اگر شما از رنگ های تیره برای دکوراسیون اداری کلاسیک خود استفاده کره اید بهتر است از یک محسمه شیک و زیبا نیز برای جلوه بهتر به محیط اضافه کنید . در عین حال انتخاب اینها معمولا بر حسب سلیقه کاربران است . نور طبیعی برای محیط به طور کلی بسیار خوب و مناسب است اما اگر قصد دارید پنجره را با یک پرده بپوشانید بهتر است از پرده های بلند و شیک استفاده کنید . که زیبایی بیشتری را برای محیط به ارمغان می آورد

نقش میز های اداری در دکوراسیون اداری کلاسیک

میز های اداری به طور کلی نقش بسیار بسیار مهمی را در یک محیط اداری دارد میز های اداری مانند تمام محصولات مبلمان اداری سبک های متفائتی را دارد در این مقاله سعی داریم با دکوراسیون اداری کلاسیک بیشتر از قبل آشنا شویم پس در این بخش انواع میز های اداری کلاسیک را باهم بررسی میکنیم

همانطور که گفته شد میز های اداری با سبک کلاسیک ابعاد بزرگتری نسبت به میز های اداری معمولی دارند و دلیل آن زیبایی و جلوه آن است . میز مدیریت کلاسیک که از محصولات پر طرفدار این سبک است ویژگی های متفاوتی میتواند داشته باشد . به طور مثال استفاده از چرم روی میز مدیریت بسیار خوب است و معمولا روی صفحه ای که کاربر از آن استفاده میکند و روی تابلوی جلوی میز از آن بهره میبرند . میتوانید از فایل های کشویی استفاده کنید که زیر میز شما قرار میگیرند اما اگر استفاده بیشتری را از فضا نیاز دارید بهتر است از کتابخانه اداری کوتاه استفاده کنید که همخوان با میز مدیریت کلاسیک خودتان باشد و در پشت سر خودتان یا در کنار اتاق از آن بهره ببرید . این ایده بسیار زیبا تر و جلوه بهتری را نسبت به ال زیر میز دارد . طراحی شیک و رنگ آمیزی بسیار زیبا میتواند میز کلاسیک شما را بسیار خاص کند .

دکوراسیون اداری کلاسیک

ارتباط با ما برای مشاوره رایگان

جهت خرید می توانید با شماره‌های مبلمان اداری یکتا تماس بگیرید.