تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دسترسی سریع به محصولات

دکوراسیون لوکس در هواپیما

فهرست مطلب :

دکوراسیون لوکس در هواپیما موضوع جذای امروز ما در تحریره مبلمان اداری یکتا است . ما سعی داریم که هر هفته از لوکس ترین دکوراسیون های حال حاضر دنیا رونمایی کنیم به طور مثال امروز به عنوان اولین انتخاب از دکوراسیون لوکس در هواپیما صحبت میکنیم و امیدواریم جذابیت لازم را برای شما داشته باشد . هدف از ارائه همچین مقالاتی از این قبیل ، اعلام آمادگی ما برای انجام پروژه های لوکس میباشد . در ادامه همراه ما باشید.

دکوراسیون لوکس در هواپیما

هواپیما ی شخصی را به طور معمول افراد بسیار پولدار و یا افراد بلند پایه ، دارند . در هواپیما های شخصی تعداد کمی گنجایش داده میشوند و فضای داخلی آن و مبلمان لوکس در هواپیما ها بسیار متفاوت تر از هر چیزی است که تصور میکنید . در ادامه با قسمتی از این هواپیما های لوکس آشنا میشوید.

یکی از شاخصه های افراد ثروتمند داشتن جت و قایق و ماشین هایی با طراحی شخصی می باشد . هواپیما های فوق لوکس با دکوراسیون لوکس خود بسیاری از توجهات را جلب میکنند که گاها برای تبلیغات نیز استفاده میشود . بحث ما دکوراسیون لوکس میباشد . چینش به گونه ای است که افراد کمتری در آن میتوانند حضور داشته باشند (البته هزینه اجاره برای این نوع هواپیما ها بسیار زیاد است ) و فضای بیشتری در اختیار تعداد کم مسافران قرار میگیرد . این نوع هواپیما ها میتوانند جایی برای برگزاری جلسات و و مهمانی ها نیز باشند . در ادامه تصاویر این هواپیما های لوکس را باهم میبینیم. و تاثیر وجود مبلمان اداری در هواپیما های اداری را برای شما به نمایش میگذاریم .

دکوراسیون لوکس در هواپیما

دکوراسیون لوکس در هواپیما (۱۲)

دکوراسیون لوکس در هواپیما (۱۰)

دکوراسیون لوکس در هواپیما (۲)

دکوراسیون لوکس در هواپیما (۱)

بیشتر بخوانید : مبلمان اداری لوکس

سپاس از همراهی شما با مبلمان اداری یکتا

اینستاگرام مبلمان اداری یکتا