دکوراسیون لوکس در هواپیما (۱۳)

دکوراسیون لوکس در هواپیما

دکوراسیون لوکس در هواپیما

دکوراسیون لوکس در هواپیما موضوع جذای امروز ما در تحریره مبلمان اداری یکتا است . ما سعی داریم که هر هفته از لوکس ترین دکوراسیون های حال حاضر دنیا رونمایی کنیم به طور مثال امروز به عنوان اولین انتخاب از دکوراسیون لوکس در هواپیما  صحبت میکنیم و امیدواریم جذابیت لازم را برای شما داشته باشد . هدف از ارائه همچین مقالاتی از این قبیل  ، اعلام آمادگی ما برای انجام پروژه های لوکس میباشد . در ادامه همراه ما باشید.

 

 « دکوراسیون لوکس در هواپیما »

                     –  مبلمان اداری یکتا

 

دکوراسیون لوکس در هواپیما

هواپیما ی شخصی را به طور معمول افراد بسیار پولدار و یا افراد بلند پایه ، دارند . در هواپیما های شخصی تعداد کمی گنجایش داده میشوند و فضای داخلی آن و مبلمان لوکس در هواپیما ها بسیار متفاوت تر از هر چیزی است که تصور میکنید . در ادامه با قسمتی از این هواپیما های لوکس آشنا میشوید.

یکی از شاخصه های افراد ثروتمند داشتن جت و قایق و ماشین هایی با طراحی شخصی می باشد . هواپیما های فوق لوکس با دکوراسیون لوکس خود بسیاری از توجهات را جلب میکنند که گاها برای تبلیغات نیز استفاده میشود . بحث ما دکوراسیون لوکس میباشد . چینش به گونه ای است که افراد کمتری در آن میتوانند حضور داشته باشند (البته هزینه اجاره برای این نوع هواپیما ها بسیار زیاد است ) و فضای بیشتری در اختیار تعداد کم مسافران قرار میگیرد . این نوع هواپیما ها میتوانند جایی برای برگزاری جلسات و و مهمانی ها نیز باشند . در ادامه تصاویر این هواپیما های لوکس را باهم میبینیم. و تاثیر وجود مبلمان اداری در هواپیما های اداری را برای شما به نمایش میگذاریم .

 

دکوراسیون لوکس در هواپیما

دکوراسیون لوکس در هواپیما

دکوراسیون لوکس در هواپیما (۱۲)

دکوراسیون لوکس در هواپیما

دکوراسیون لوکس در هواپیما (۱۰)

دکوراسیون لوکس در هواپیما (۲)

دکوراسیون لوکس در هواپیما (۱)

بیشتر بخوانید : مبلمان اداری لوکس

پایان مقاله ” دکوراسیون لوکس در هواپیما  ” .

سپاس از همراهی شما با مبلمان اداری یکتا

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

اینستاگرام مبلمان اداری یکتا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند