مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس یکتافرنیچر مناسب برای مدیران مشکل پسند می باشد. همیشه مدیران نیازمند نوعی از میز و مبلمان اداری لوکس هستند که در عین کارایی و ایجاد فضای مناسب برای فعالیت های روزمره، از زیبایی و پرستیژ خوبی نیز برخوردار باشند. میزهای اداری لوکس شرکت مبلمان اداری یکتا چنین تعادلی را در دفتر کار شما برقرار خواهد کرد. ست مبلمان اداری لوکس  طراحی لاکچری دارند و با جزئیات بی عیب و نقص خود رضایت مشتریان را کسب خواهند کرد و بعنوان یکی از گزینه های اصلی مدیران و کارشناسان در انتخاب و خرید مبلمان اداری می‌باشند. مبلمان اداری لوکس یا لاکچری یکی از انواع گران قیمت مبلمان اداری است که در آن هم از طرح های بدیع و هم از مواد اولیه عالی استفاده می‌گردد. این نوع مبلمان برای دکوراسیون اداری دفاتر لوکس بسیار عالی است .


مبلمان اداری یکتا  تولید کننده انواع مبلمان اداری لوکس می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.


بنر میز مدیریت پایه استیل
بنر میز مدیریت شیشه ای
بنر صندلی اداری مدرن
بنر کرنزا مدیریتی
بنر میز کنفرانس کلاسیک

مبلمان اداری لوکس

یکتا فرنیچردر زمینه مبلمان اداری لوکس چه محصولاتی تولید می‌کند؟

مبلمان اداری لوکس دارای زیر گروه و شاخه های خاص خود می‌باشد که می‌توان به برخی از آن‌ها بپردازیم.

1- میز اداری لوکس: شامل میز مدیریت ،میز کنفرانس لوکس، میز کانتر می‌باشد. ویژگی اصلی این میزها زیبایی و ترکیب سنت و مدرنیته و سهولت ارتباط بین همکاران می‌باشد. به طور مثال می توانید میز کنفرانس سفارشی مخصوص برند خودتان و بسیار لوکس و انحصاری را از ما بخواهید.

2- مبل اداری لوکس: برای خرید مبل و نیم ست اداری لوکس لحظه ای درنگ نکنید. چون مبل و نیم ست در دفتر برای پذیرایی از مشتری یا مهمانان به کار می‌رود و واضح است که زیبایی و لوکس بودن این مبل اداری تاثیر مثبتی در ذهن تمام افرادی که به دفتر کار شما می‌آیند می‌گذارد.

خصوصیات اصلی مبلمان اداری لوکس چیست ؟

مبلمان اداری لوکس یا لاکچری یکتافرنیچر، از نظر مواد اولیه تولید، نوع پارچه استفاده شده و چرم بکار رفته، راحتی استفاده کننده و همچنین نوع طراحی در سطحی بالاتر نسبت به نمونه های مشابه قرار دارند. رنگ خاصی که به این نوع طرح‌ها می‌دهیم آن‌ها را لوکس و لاکچری می‌کند. البته میدانیم که در بحث دکوراسیون داخلی, نور پردازی نقش بسیار مهمی دارد اما در بخش مبل اداری از نوع لوکس و لاکچری، نور پردازی بسیار دقیق تر صورت می‌گیرد. حال علاوه بر زیبایی محصولات مبلمان اداری لوکس از لحاظ کارایی بسیار کار را برای کاربر آن راحت می‌کند. مبلمان اداری لوکس همانطور که از نامش پیداست لاکچری بودن و تک بودن را مورد توجه قرار می‌دهد و باعث درخشش و چشم گیر بودن محیط کار شما می شود که این امر سبب می شود شرکت شما در ذهن همه افراد ماندگار شود.

راحت و شیک با صندلی اداری لوکس

صندلی اداری لوکس به صورت خارق‌ العاده‌ای زیبایی را نمایان می‌کند. صندلی اداری مهم ترین عضو در مبلمان اداری می باشد در نتیجه داشتن یک صندلی اداری لوکس که با رعایت اصول ارگونومیک تولید شده باشد برای محیط کار شما ضروری می باشد. استفاده از بهترین متریال‌ها نه فقط در بازار ایران بلکه در بازار های جهانی برای کار های مبلمان اداری لوکس از افتخارات شرکت مبلمان اداری یکتا است.استفاده از بهترین و درجه یک ترین چرم در ساخت صندلی اداری لوکس ویژگی این سبک است.

بسیاری از افراد علاقه مند به تک بودن و خاص بودن هر چیزی دارند. و پیشنهاد ما به آنها استفاده از دکوراسیون لوکس برای محیط خود می‌باشد. استفاده همزمان از چوب و استیل و چرم برای طراحی و ساخت صندلی اداری لوکس ,یکی از زیباترین سبک های دکوراسیون داخلی را به نمایش می‌گذارد و محیط کار شما را خاص و منحصر به فرد می کند.

زیبایی محیط کار با میز منشی لوکس

میز منشی یا کانتر پذیرش از موارد جدایی ناپذیر مبلمان اداری است. کانتر پذیرش بنا به نوع استفاده و فضای محیط کار تعدد زیادی در  طرح ها و رنگ و اندازه و… دارد.حال با میز منشی لوکس بیشتر آشنا شویم و ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهیم. مبلمان اداری یکتا طرح های متفاوتی از میز منشی و یا کانتر پذیرش دارد البته لازم به ذکر است که تمام طرح‌ها با نظر مشتری امکان تغییر رنگ و اندازه و موارد دیگر را دارد. میز کانتر پذیرش لوکس بسته به نوع رنگ محصول و استفاده از نور پردازی دقیق و درست زیبایی را نمایان می‌کند که البته لازم به ذکر است طرح و نقش روی تابلوی میز کانتر یکی از بهترین ایده‌ها برای زیبایی در این نوع محصولات است.

جذابیت محیط کار با میزهای اداری لوکس

مبلمان اداری یکتا در زمینه میز اداری لوکس محصولات خود را که شامل میز مدیریت و میز منشی و حتی میز کنفرانس می‌باشد معرفی می‌کند. تفاوت میز اداری لوکس و دیگر میزها همانطور که قبلاً گفته شد در نور پردازی و طرح های زیبای آن و ترکیب طرح کلاسیک و مدرن است.

استفاده از میز های اداری لوکس در دفترهایی که محیطی لاکچری را دارند بسیار زیبا و بجا می‌ باشد. میز های اداری لوکس اغلب ترکیب شیشه و چوب و یا شیشه و استیل است. با بکار گیری همزمان این محصولات می‌توان از یک صندلی اداری لوکس که البته راحت باشد نیز استفاده کرد.

طراحی مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس مانند دیگر سبک های مبلمان اداری و صنعت دکوراسیون اداری خاصیت و ویژگی های خاص خود را دارد. یکی از نکاتی که می‌توان برای دکوراسیون اداری با سبک لوکس اشاره کرد شکوه و زیبایی تمام عیار سازمان شما در بخش دکوراسیون اداری می باشد این امر برای تمام کسانی که در فضای اداری شما حضور پیدا می‌کند صدق می‌کند. در نظر داشته باشید که یکی از راه های تعالی برند و شرکت سازمان شما تشکیل تصویر خوب و مناسب در ذهن مهمانان و مشتریان و عموم مردم از برند شما است. علاوه بر بحث های اصولی برای پیشرفت فروش و پیشرفت برند شما که در زمینه کیفیت و قیمت و محصولات شما یا خدمات شما است. دکوراسیون اداری نیز به این رشد و تعالی کمک شایانی می‌کند چراکه تصویر شرکت و سازمان شما را در ذهن دیگران می سازد. علاوه بر بحث مشتریان و مهمانان و کسانی که قصد خرید از شما را دارند پرسنل و کارکنان شما نیز بخش بزرگی از رضایت تمام و تعیین می‌کند رضایت کارکنان و پرسنل بسیار مهم می باشد. کار کردن در فضای اداری مناسب و شیک و لوکس می تواند بر نحوه کار تاثیرات مثبتی بگذارد.