تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

میز اداری شیک

میز اداری شیک در نظر و تصور هرکسی تعاریف متفاوتی را میتواند داشته باشد ما در تحریریه مبلمان اداری یکتا امروز سعی داریم بخشی از تعاریف یک میز اداری شیک را باهم بررسی کنیم و زیبایی خارق العاده در طراحی و تولید را به چشم ببنیم میز اداری شیک توانایی بالا بردن اعتبار کاربرش را دارد . زیبایی و منحصر به فرد بودن نیز می تواند از شاخصه های میز اداری شیک در نظر برخی باشد . ما در این مقاله به معرفی تصور قالب برای یک میز اداری شیک میپردازیم و آمادگی خود را همچون گذشته در طراحی و تولید مبلمان اداری شیک ، مخصوصا میز اداری شیک اعلام میکنیم . در ادامه همراه ما باشید …

مبلمان اداری یکتا تولید کننده انواع مبلمان اداری کلاسیک، مبلمان اداری مدرن و مبلمان اداری لوکس می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.

 میز مدیریت کلاسیک

در نظر خیلی ها میز اداری شیک یک میز مدیریت کلاسیک است که با طراحی ظریف و نقش و نگارش زیبایی را به همراه دارد . استفاده از چوب برای میز اداری و طراحی اصطلاحا سلطنتی برای میز مدیریت کلاسیک گاها برای برخی یک میز اداری شیک را رقم میزند . زیبایی ظاهری شیک بودن را نیز به همراه می اورد اما ما در شرکت مبلمان اداری یکتا علاوه بر زیبایی در طراحی یک میز اداری شیک و میز مدیریت کلاسیک به بخش کارایی و ماربرد آن نیز توجه بسیار داریم .

بیشتر بخوانید: مبلمان اداری کلاسیک

میز اداری شیک

میز اداری شیک

میز اداری شیک

 میز مدیریت و کنفرانس

میز مدیرت و کنفرانس همراه باهم شاید مد نظر بسیاری از مدیران باشد . استفاده از این میز مدیریت و میز کنفرانس در کنار هم گاها برای برقراری جلسات با تعداد افراد کمتر استفاده دارد . داشتن میز کنفرانس در برابر میز مدیریت اعتبار و جایگاه مدیر را در سازمان به خوبی به نمایش می گذارد . معمولا برای شرکت هایی که تعداد مدیران کمتری دارد این نوع از میز اداری توصیه میشود که علاوه بر صرفه جویی در هزینه های از فضا به طور بهتری استفاده میکنیم . میز اداری که شیک باشد با ترکیب میز مدیریت و میز کنفرانس در برابر هم در نظر بسیاری اینگونه است .

 میز مدیریت خاص

میز مدیریت خاص بدلیل منحصر به فرد بودنش میتواند در نظر بسیاری از افراد میز اداری شیک به حساب آید . میز مدیریت خاص یعنی طرحی خاص را به نمایش بگذارد . مناسب برای بسیاری از افراد و مدیران با فکر خلاق است جالب است بدانید استفاده از مبلمان اداری خاص و خلاق به روحیه تمام افراد حاضر در شرکت و سازمان تاثیرات مثبتی را میگذارد . و روحیه خلاق را در آنها بر می انگیزد . گاها در میز مدیریت خاص از ایده هایی ناب و جدید در طراحی به کار میرود . طراحی یک میز مدیریت خاص نیازمند ذهن خلاق طراح می باشد و تولید آن به یک مهندس تمام عیار لازم دارد . ما اینجا در شرکت مبلمان اداری یکتا اعلام میکنیم که طراحی ناب و خاص خود را به دست متخصصان و مهندسان صنعت مبلمان اداری میسپاریم تا اقلام مورد نیاز برای یک دفتر را به زیبایی و کاربری هر چه تمام تر به دست شما برسانیم.

بیشتر بخوانید : مبلمان اداری خاص

میز اداری شیک

میز اداری شیک

 میز اداری سفید

میز اداری سفید در سبک های متفاوت میتواند بسیار شیک باشد . همراهی میز اداری با دکوراسیون محیط اطراف بسیار مهم است حال اگر با ترکیب رنگ های داخل یک دفتر نیاز به رنگ سفید برای شما حس میشود . استفاده از میز اداری سفید رنگ بسیار زیبا و شیک است و معنی کامل میز اداری شیک را نشان میدهد . در سبک کلاسیک و مدرن این رنگ کاربرد قابل توجه ای دارد . رنگ سفید رنگ خنثی از لحاظ سردی و گرمی رنگ ها می باشد پس میتواند یک تعادل را در اتاق کار تان حفظ کند . ترکیب رنگ های متفاوت با رنگ سفید میتواند نمای یک میز اداری زیبا و شیک را به ارمغان بیاورد و چشم همگان را به خود خیره کند . همچون یک میز مدیریت کلاسیک که برای طرح و نقش آن از رنگ طلایی استفاده کنند .

بیشتر بخوانید: بهترین میز های اداری 

سخن پایانی

یک میز اداری از نوع شیک همانطور که در ابتدا گفتیم در ذهن افراد مختلف تعاریف متفاوتی را برای خود دارد . میز اداری شیک علاوه بر زیبایی باید کارایی لازم را داشته باشد تا یک یپکیج کامل از مبلمان اداری مناسب را به شما عرضه کند . میز اداری مناسب و شیک از طراحی و تولید آن درست میشود ، پس در انتخاب طراح و تولید کننده بسیار دقیق باشید زیرا یک میز اداری شیک و منحصر به فرد طبیعتا قیمت بالایی را نسبت به سایر میز های اداری دارد . پس در نظر داشته باشید که شخص یا برند مد نظر شما در خور هزینه های صرف شده شما باشد . ما در مبلمان اداری یکتا در گذشته چندین و چند بار میز اداری شیک و منحصر به فرد ، تولید و در اختیار مشتریانمان قرار داده ایم و اعتماد شما به مبلمان اداری یکتا را افتخار خود می دانیم .

میز اداری شیک

« برای ارتباط با کارشناسان مبلمان اداری یکتا با ما تماس بگیرید »

تماس با ما |

ارتباط با ما برای مشاوره رایگان

جهت خرید می توانید با شماره‌های مبلمان اداری یکتا تماس بگیرید.