تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دسترسی سریع به محصولات

دکوراسیون اداری فضاهای کوچک

فهرست مطلب :

دکوراسیون اداری فضاهای کوچک عنوان مقاله امروز مبلمان اداری یکتا میباشد ، خواندن مقاله ” دکوراسیون اداری فضاهای کوچک “برای مدیران و صاحبان شرکت ها و دفاتری با موقعیت مکانی کوچک تر توصیه میشود و نکاتی را به میان می اوریم که صد در صد در چینش دکوراسیون اداری فضاهای کوچک تر شما موثر و کارآمد می باشد . در ادامه ، همراه تحریریه مبلمان اداری یکتا باشید تا این نکات را بازگو کنیم.

تاثیر رنگ در دکوراسیون اداری فضاهای کوچک

رنگ ها تاثیرات فوق العاده زیادی بر هرچیزی دارند . رنگ دادن به هر شئ برای نشان دادن آن است ، هر رنگ احساسات متفاوتی را در افراد زنده میکند . رنگ ها نه تنها بر غم و اندوه و شادی و نشاط و استرس و هیجان و آرامش و … تاثیر دارند حتی بر بزرگی یا کوچکی فضا نیز تاثیرات خود را دارد . رنگ های گرم فضا را دنج تر و کوچکتر نشان می دهند و رنگ های سرد تاثیرات خود را بر بزرگ تر نشان دادن فضا می گذارند . استفاده از رنگ های طرح چوب و کلاسیک و پر طرح و نقش برای فضا های کوچک توصیه نمیشود زیرا فضا را به شدت کوچکتر نشان می دهد البته در نظر داشته باشید که در صورت رضایت از فضای کوچک و گرم و دنج انتخاب سبک و رنگ ها در مبلمان اداری کاملا سلیقه ای می باشد . نکته قابل توجه برای کسانی که فضای کوچکی را در اختیار دارند و دکوراسیون اداری خودشان را قصد دارند به گونه ای بچینند که فضا کمی بزرگتر نشان دهد ، این است که سعی کنید از یک رنگ غالب استفاده کنید ! یعنی دیوار ها را به طور کامل رنگ مورد نظر خودتان کنید و یکدست اینکار انجام شود . لازم به یاد آوری است که بگوییم رنگ های سرد این جلوه را واقعیت میدهند.

دکوراسیون اداری فضاهای کوچک 4

استفاده مناسب در دکوراسیون اداری فضاهای کوچک

استفاده مناسب از فضا یکی از اولین اصول است . شما در دفتر کار خود فضای کوچکی را در اختیار دارید و با انواع وسایل اداری مانند میز اداری و صندلی و کتابخانه ها و کمد اداری که خود فضای زیادی را اشغال میکنند ، پر کرده اید . این سبک از چینش دکوراسیون اداری فضاهای کوچک در مدتی نه چندان طولانی ایجاد احساس خستگی و کلافگی را برای کاربر به ارمغان می آورد . برای جلوگیری از این چینش غلط به این حرف باید توجه داشت که :خرید مبلمان و لوازم اداری و پر کردن محیط گاها موجب آزار و اذیت می شود هر چند زیبایی را به همراه داشته باشد. مشاوران ما در مبلمان اداری یکتا بر همین باور سعی بر خلق همان زیبایی در حد و اندازه های مناسب دارند . استفاده از قفسه و دیوار کوب بجای برخی از محصولات اضافی ، در همچین فضا هایی بسیار توصیه می شود. تمیز بودن فضای اتاق شما نیز تاثیر بر همین امر بزرگتر نشان دادن محیط دارد.

بیشتر بخوانید : ظرافتهای دکوراسیون داخلی دفتر کار

دکوراسیون اداری فضاهای کوچک 3

از مبلمان اداری منحنی و کرو در دکوراسیون اداری فضاهای کوچک استفاده کنید.

انحنا داشتن بزرگی را به ارمغان می آورد . استفاده از میز های اداری کرو دار نه تنها زیبایی را به محل کارتان می بخشند بلکه فضا را بزرگتر نشان میدهند . زاویه داشتن اشیا در محیط های کوچک آنجا را کوچکتر نشان می دهد . در صورت نیاز به مبل اداری از مبل ها اداری ای استفاده کنید که روی دسته ها طرح منحنی وار استفاده شده یاشد . اینها همه تاثیرات مثبتی را در بزرگ نشان دادن محیط اداری ایفا میکنند لازم به ذکر است که در صنعت مبلمان اداری ایجاد کرو و انحنا کار دشواری است مخصوصا برای محصولات جنس ام دی اف اما با افتخار مهندسین شرکت مبلمان اداری یکتا جزئی از تعداد اندک افراد حاضر در کشور هستند که به این دانش دست یافته اند و مبلمان اداری را به صورت انحنا دار نیز ظراحی و تولید میکنند.

بیشتر بخوانید: مبلمان اداری حرفه ای

دکوراسیون اداری فضاهای کوچک 2

 نکات تکمیلی بحث دکوراسیون اداری فضاهای کوچک

همانطور که گفته شد رنگ ها تاثیرات زیادی را بر فضای محیط اطراف می گذارند حالا نور و بازتابش آن نیز این تاثیرات را بر دکوراسیون میگذارد . استفاده از آیینه در اتاق (هرچه بزرگتر و بیشتر بهتر ! ) یا استفاده از شیشه های براق در محیط دفتر در بزرگتر نشان دادن فضا موفق تر باشید . اگر از کمبود پنجره های بزرگ در اتاق خود رنج می برید سعی کنید با نور مصنوعی و ایجاد آن از خارج از اتاق به نحوی که در تاریکی هوا به گونه ای باشد که پنجره و نور را دارید ، اینکار دو مزیت دارد ، اول توجه مهمانان را جلب میکند و کمتر کوچکی فضا به چشم می اید ، دوم نور مناسب اتاق تهیه شده .

بیشتر بخوانید : گستره فعالیت های مبلمان اداری یکتا

سپاس از همراهی شما با مبلمان اداری یکتا

توییتر مبلمان اداری یکتا