تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دسترسی سریع به محصولات

کارگروهی و مبلمان اداری مدرن، رمز موفقیت در کسب و کار

فهرست مطلب :

امروزه شرکت های زیادی به اهمیت کار تیمی در مجموعه خود پی برده‌اند. شرکت های استارتاپی و مجموعه های قدیمی با مدیریت صحیح خود روحیه کارگروهی را به محل کار خودشان آورده‌اند. یکی از بهترین راه‌ها و تضمینی‌ترین مسیر‌ها برای پیشرفت کسب و کار است. برای به کارگیری این روش باید اصولی را در نظر داشته باشید. این اصول را در ادامه هم بررسی می کنیم. کار تیمی و گروهی باید فضای خاص خود را نیز داشته باشد. معمولاً کار تیمی نیازمند تعامل زیاد است بنابراین باید ابزار کار آن‌ها را فراهم کنیم. در حوزه‌ی صنعت دکوراسیون اداری ابزار کارگروهی میز و صندلی مناسب آن است. میز کارگروهی باشید به نحوی طراحی شود که علاوه بر زیبایی کارایی بسیار بالایی را نیز برای کاربرانش داشته باشد.

اساس و بنای کار تیمی در هر مجموعه به استفاده از سبک مدرن برمیگردد. نوع مدیریت مدرن، دکوراسیون اداری مدرن، سیستم کاری مدرن و … در نهایت نیازمند یک کار تیمی خوب می باشند. امروزه در سرتاسر دنیا شرکت‌ها سعی دارند که بیشتر فضا را شیک و مدرن طراحی کنند تا تعامل بیشتری را میان پرسنل شاهد باشند. خارج شدن از چهارچوب فضای خشک و رسمی با رنگ‌ها و طرح های تکراری در محیط های کار دقیقا برابر است با پیشرفت کسب و کار شما، ایجاد حس خلاقیت در محیط و بازدهی و بهروری بیشتر . در ادامه می توانید نمونه ای از یک محیط اداری با مبلمان اداری مدرن را مشاهده کنید.

تصویر میز مدیریت پایه فلزی

تصویر میز مدیریت پایه استیل را می‌بینید که به شدت امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

سبک مدرن مبلمان اداری، خلاقیت را به شما میبخشد.

تصویر پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای و فریم لس

افزایش بازدهی با سبک مدرن دکوراسیون اداری

تصویر شلف اداری

انواع کمد‌ها و قفسه های اداری می تواند به نظم محیط شما کمک کنند.

زیبایی را به محیط خود بیاورید

میز کارگروهی و اهمیت آن برای کار تیمی

امروزه کار تیمی در ادارات و سازمان ها گسترش پیدا کرده است. میز کارگروهی امروزه به یکی از میز های اداری پرطرفدار و محبوب تبدیل شده است. میز کارگروهی مزایا و ویژگی های زیادی برای شما و کارمندانتان دارد. اگر که در شرکت شما کارمندان کار تیمی انجام می دهند نیاز اساسی و ضروری آن ها میز کارگروهی می باشد. چرا که این میز اداری فرایند کار کارمندان شما را آسان تر می کند. در ادامه به بررسی چند ویژگی میز کارگروهی می پردازیم.

اتحاد و صمیمیت میان کارمندان

شما با خرید میز کارگروهی اتحاد و صمیمیت را میان کارمندان خود بیش تر خواهید کرد. زمانی که کارمندان شما مشغول به کار گروهی هستند نیاز به مشورت و هم فکری دارند شما با خرید میز کارگروهی کارمندان خود را به یک دیگر نزدیک خواهید کرد و کارمندان شما برای مشورت و تعامل دیگر نیازی به جا به جایی نخواهند داشت.

مدیریت فضا

اگر که فضای کار شما کوچک می باشد و تعداد پرسنل شما بالا ما به شما توصیه می کنیم برای استفاده درست و مدیریت شده از فضای محیط کار خود از میز کار گروهی استفاده کنید. برای مثال شما می توانید برای کارمندانی که در یک حوزه فعالیت دارند از میز کارگروهی کمک بگیرید. میز کارگروهی با توجه به دیواره هایی که دارد سبب می شود تا حریم خصوصی کارمندان نیز حفظ شود.

امکان استفاده مشترک از وسایل

یکی از مهم ترین ویژگی های میزکارگروهی استفاده مشترک از وسایل می باشد. برای مثال شما می توانید از یک دستگاه چاپگر و فکس به صورت مشترک استفاده کنید.

تصویر میز کارگروهی

میز کارگروهی مهمترین بخش یک مبلمان اداری مدرن

جذاب و زیبا با بهترین میزان تعامل بین پرسنل

تصویر میز کارگروهی

مطالب مرتبط :

مبلمان اداری و نیازهای کاری

مبلمان اداری و نیازهای کاری

مبلمان اداری و نیازهای کاری مبلمان اداری و نیازهای کاری عنوان مقاله امروز مبلمان اداری یکتا میباشد و ما سعی داریم تا با مقاله مبلمان اداری

شرکت دکوراسیون اداری

شرکت دکوراسیون اداری

شرکت دکوراسیون اداری معتبر ، چگونه یک شرکت دکوراسیون اداری را برای تجهیز مبلمان اداری انتخاب کنیم ؟ معیار های شرکت دکوراسیون اداری خوب چیست

دکوراسیون لوکس در هواپیما (۱۳)

دکوراسیون لوکس در هواپیما

دکوراسیون لوکس در هواپیما موضوع جذای امروز ما در تحریره مبلمان اداری یکتا است . ما سعی داریم که هر هفته از لوکس ترین دکوراسیون

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند