تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

ابعاد میز کنفرانس و استاندارد های آن [4 نفره تا 30 نفره]

Dimensions of the conference table yektafurniture 2

ابعاد استاندارد میز کنفرانس چقدر است؟ ابعاد میز کنفرانس ۴،۶،۸،۱۰ نفره و بیشتر چقدر است؟ ابعاد یک میز کنفرانس اداری رابطه معنا داری با تعداد افرادی که در پشت آن می نشینند دارد یا به عبارت دیگر کاملا ابعاد میز کنفرانس به تعداد نفرات شرکت کننده در جلسه در اتاق کنفرانس ارتباط دارد. نمی‌توان به راحتی از یک فرمول خاص برای محاسبه ابعاد میز کنفرانس استفاده کرد زیرا این موارد بستگی به میزان محدودیت فضا و نوع جلسات نیز دارد. یقینا در فضاهای باز دست طراح بازتر است و می‌تواند میز کنفرانس با ابعاد بزرگتری را در نظر بگیرد و در فضاهای کوچک می‌تواند باز هم همان تعداد افراد را در پشت میز کنفرانس جای دهد ولی یقینا بصورت فشرده تر و در کنار یکدیگر . ولی با این حال باز می‌توان یک گایدلاین یا خطوط راهنما برای میز کنفرانس در نظر گرفت.

Dimensions of the conference table yektafurniture 7

معمولاً دسته به دسته یک صندلی کنفرانس با توجه به برندها و شرکت‌های مختلف تولید کننده صندلی کنفرانس ، می‌تواند بین ۵۰الی ۶۵ سانتی متر باشد. طراحان می‌توانند با توجه به فضای موجود از کمترین میزان برای در نظر گرفتن فضای یک صندلی کنفرانس استفاده کنند یعنی ۵۰ سانتی متر و یا از بیشترین میزان فضای موجود برای اینکار استفاده نمایند یعنی ۶۵ سانتی‌متر‌. به هر حال فضای بین صندلیها هم مهم است و باید فضایی بین صندلیها در نظر گرفت که صندلی کنفرانس به راحتی زیر میز کنفرانس برود و همچنین بعد از نشستن افراد در پشت صندلی کنفرانس دو صندلی کنار هم با هم برخورد نداشته باشند این فاصله نیز بسته به فضای در اختیار طراح می‌تواند حداقل ۵ سانتی متر و حداکثر ۱۵ سانتی متر باشد . بیشتر از این مقدار دیگر بستگی به نظر کارفرما دارد و اینکه اتاق کنفرانس چقدر فضا دارد.

مبلمان اداری یکتا تولید کننده انواع مبلمان اداری کلاسیک ، مبلمان اداری مدرن و مبلمان اداری لوکس می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.

مبلمان اداری یکتا تولید کننده انواع مبلمان اداری کلاسیک ، مبلمان اداری مدرن و مبلمان اداری لوکس می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.

ابعاد میز کنفرانس

ابعاد میز کنفرانس 4 نفره

میز کنفرانس ۴ نفره در مدل های مختلف ابعاد متفاوتی را دارد اما به طور کلی ابعاد میز کنفرانس چهار نفره،ابعاد بزرگی نیست، معمولاً این میزهای کنفرانس به فرم مربع، مستطیل یا دایره طراحی می‌شود. البته که بسته به نیاز شما ممکن است این ابعاد میز کنفرانس ۴ نفره نیز دستخوش تغییراتی شود.

 • ابعاد میز کنفرانس ۴ نفره مربعی: ابعاد آن حداقل یک مربع ۷۵ در ۷۵ سانتی متر می‌باشد.
 • ابعاد میز کنفرانس ۴ نفره مستطیلی: اگر این میز کنفرانس ۴ نفره به صورت مستطیلی طراحی و تولید شود ابعاد آن حداقل ۱۱۰ در ۷۰ سانتی متر می‌باشد.
 • ابعاد میز کنفرانس ۴ نفره دایره ای: میز کنفرانس چهار نفره دایره ای با حداقل شعاع ۵۰ سانتی متر طراحی و تولید می‌شود.

جدول ابعاد میز کنفرانس و حداقل متراژ اتاق

جهت محاسبه اندازه مناسب برای میز کنفرانس می توانید به صورت زیر عمل کنید:

 • اتاقی را که می خواهید میز را در آن قرار دهید اندازه بگیرید؛
 • تصمیم بگیرید که چند نفر باید پشت میز بنشینند؛
 • از جدول زیر برای یافتن تطبیق حدودی استفاده کنید.

نکته: ابعاد زیر بر اساس میز کنفرانس مستطیل شکل است. جهت تعیین اندازه استاندارد میز کنفرانس می توانید با کارشناسان حرفه ای مبلمان اداری یکتا در ارتباط باشید.

حداقل و حداکثر سایز میز کنفرانس در یک نگاه

Minimum dimensions and maximum dimensions of the conference table

نکته : 

 • این ابعاد تقریبی هستند و ممکن است با توجه به نوع چیدمان، شکل میز و نیازهای شما کمی متغیر باشند.
 • برای چیدمان‌های U شکل، طول میز را 10 تا 20 سانتی متر بیشتر در نظر بگیرید.
 • برای میزهای بیضی یا قایقی، عرض میز در نقطه‌ی گسترده‌تر اندازه‌گیری می‌شود.
 • در نظر داشته باشید که فضای کافی برای حرکت در اطراف میز و همچنین دسترسی به پریز برق برای افراد وجود داشته باشد.

ابعاد میز کنفرانس 6 نفره

لازم به ذکر است بدانید فضای مناسب برای عرض یک میز کنفرانس برای اینکه دو نفر رو در روی یکدیگر با هم براحتی گفتگو و تبادل نظر داشته باشند حداقل باید ۷۰ سانتی متر باشد البته این فاصله حداقل است و بهتر است که عرض میز کنفرانس کمتر از ۷۰ سانتی متر نباشد. هر چقدر طول میز کنفرانس بیشتر باشد بهتر است عرض هم با آن متناسب باشد تا ظاهر و کارایی میز کنفرانس تحت‌الشعاع قرار نگیرد.

البته در میز کنفرانس یو شکل این امر مستقل از طول می‌باشد و عرض میزهای یو شکل در هر بخش که یک الی دو نفر پشت آن می‌نشیند ۷۰ الی ۱۴۰ سانتی متر می‌باشد.

میز کنفرانس شش نفره که سه نفر در سمت چپ و سه نفر در سمت راست بنشینند می‌تواند ۲۲۰ سانتی متر باشد و عرض آن هم بین ۷۰الی ۱۰۰ سانتی متر مناسب می‌باشد . البته این میزها متصل به میز مدیریت هستند و در ابتدا و انتهای آن، یعنی دو سر میز کسی نمی‌نشیند اما اگر میز کنفرانس در بخشی باشد که متصل به میز مدیریت نباشد برای یک میز کنفرانس شش نفره طول ۱۴۰و عرض ۷۰ نیز کاملا مناسب خواهد بود.(این حالت زمانی کاربرد دارد که دو نفر در سر و ته میز، و دو نفر در پهلوی راست و دو نفر در پهلوی چپ میز بنشینند.)

ابعاد میز کنفرانس

ابعاد میز کنفرانس

ابعاد میز کنفرانس 8 نفره

ابعاد استاندارد میز کنفرانس ۸ نفره بسته به نوع فرم و شکل طراحی شده می‌تواند متفاوت باشد. در ادامه به چند نمونه از این تنوع در طرح ها و ابعاد مناسب میز کنفرانس ۸ نفره میپردازیم:

 • ابعاد میز کنفرانس ۸ نفره مستطیلی: میز کنفرانس ۸ نفره که به صورت مستطیلی طراحی شده می‌تواند به دو صورت باشد؛
  • حالت اول اینکه در دو سر میز کنفرانس دو کاربر بنشینند یعنی در هر پهلو به اندازه ۳ نفر باید جا باشد، در این حالت طول میز کنفرانس حداقل چیزی حدود ۲۰۰ سانتی متر و عرض آن حداقل ۸۰ سانتی متر است.
  • حالت دوم در میز کنفرانس ۸ نفره مستطیلی این است که چهار نفر در هر پهلوی میز بنشینند که در این صورت طول استاندارد میز کنفرانس مدنظر حداقل چیزی حدود ۲۵۰ سانتی متر و عرض آن ۷۰ سانتی متر است.
 • ابعاد میز کنفرانس هشت نفره یو شکل: میز کنفرانس u شکل برای هشت نفر که به همراه یک مدیر می‌باشند چیزی حدود ۳۵۰ سانتی متر طول و عرض ۱۸۰ سانتی متری می‌باشد.
 • ابعاد میز کنفرانس ۸ نفره دایره‌ای: میز کنفرانس دایره ای برای ۸ نفر کاربر طراحی خاص خود را می‌خواهد به طوری که تقریبا در هر ربع دایره دو نفر باید جای گیرند؛ حدوداً شعاع حداقلی که برای این میز کنفرانس باید در نظر بگیریم ۱۴۰ سانتی متر است.

ابعاد میز کنفرانس 10 نفره

ابعاد میز کنفرانس ۱۰ نفره که نه یو شکل باشد و نه به میز مدیریت وصل شود یعنی در جای مشخصی در اتاق قرار بگیرد و با شکل مستطیل می تواند با طولی حداقل ۲۴۰و حداکثر ۳۸۰ سانتی متر طراحی و تولید شود عرض اگر طول میز ۲۴۰باشد بهتر است ۷۰ سانتی متر باشد و اگر ۳۰۰سانتی متر است بهتر است ۹۰ سانتی متر باشد.

اگر میز کنفرانس ۱۰ نفره یو شکل باشد حداقل فضایی که میز کنفرانس اشغال خواهد کرد فضایی بطول ۳۵۰سانتی متر و عرض ۲۱۰ سانتی متر خواهد بود البته این فضا بدون در نظر گرفتن صندلیها می‌باشد اگر بخواهیم فضای کافی برای صندلیها در پشت میز کنفرانس در نظر بگیریم و همچنین فضای کافی برای عبور و مرور افراد فضای مورد نیاز برای جای گیری میز کنفرانس ۱۰ نفره فضایی بطول ۵۵۰ سانتی متر و عرض ۴۱۰ سانتی متر خواهد بود.

اگر میز کاملاً دایره ای شکل بخواهیم استفاده کنیم فضای مورد نیاز باز فرق خواهد کرد بستگی دارد که بین دایره فضایی را باز بگذاریم تا مسئول پذیرایی از افراد داخل میز و در بخش قطاع داخلی پذیرایی نماید یا خیر.

معمولاً برای ساخت میزهای کنفرانس که تعداد نفرات زیادی در پشت آن می‌نشینند نیاز به اندازه گیری محیط می‌باشد و همچنین باید دقت داشت که درب ورودی کجاست و پنجره‌ها کجایند و آیا فضای پذیرایی روی میز کنفرانس خواهد بود یا در کنار آن.

ابعاد میز کنفرانس

ابعاد میز کنفرانس 12 نفره

یک میز کنفرانس مستطیلی طراحی شده برای جا دادن ۱۲ نفر معمولاً از ابعاد استاندارد خاصی پیروی می‌کند تا راحتی و کارایی را تضمین کند. طول میز اغلب از ۳.۷ تا ۴.۳ متر (۳۷۰ تا ۴۳۰ سانتی‌متر) متغیر است. این طول به هر فرد اجازه می‌دهد تا در اطراف خود حدود ۹۰ سانتی‌متر فضا داشته باشد که برای جلسات طولانی بسیار مهم است. عرض این میزها معمولاً حدود ۱.۲ متر (۱۲۰ سانتی‌متر) است که فضای کافی برای لپتاپ‌ها، اسناد و مواد جلسه دیگر فراهم می‌کند و همچنین فاصله مناسبی بین افراد مقابل یکدیگر فراهم می‌کند. ارتفاع استاندارد این میزها نیز بین ۷۶ تا ۸۴ سانتی‌متر (۲.۵ تا ۲.۷۵ فوت) است که برای صندلی‌های ارگونومیک مناسب است.

علاوه بر میزهای مستطیلی، میزهای بیضوی یا شکل قایق نیز برای نشستن ۱۲ نفر معمولی هستند. این میزها هم از ابعاد طول مشابه ۳.۷ تا ۴.۳ متر برخوردار هستند، اما عرض در نقطه‌ی گسترده‌تر می‌تواند از ۱.۲ تا ۱.۵ متر (۱۲۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر) متغیر باشد. لبه‌های منحنی این میزها بهبود دیدار برای شرکت‌کنندگان را فراهم می‌کند و ارتباط و تعامل در جلسات را تقویت می‌کند. میزهای کنفرانس دایره‌ای نیز، هر چند کمتر معمول هستند برای گروه‌های بزرگتر می‌توانند استفاده شوند با قطر معمولی از ۲.۴ تا ۳ متر (۲۴۰ تا ۳۰۰ سانتی‌متر). ارتفاع برای هر دو نوع میز بیضوی و دایره‌ای همچنان در محدوده‌ی ۷۶ تا ۸۴ سانتی‌متر است. این ابعاد استاندارد اطمینان می‌دهند که هر نفر دارای فضای کافی برای نشستن راحت، استفاده از مواد جلسه و حرکت در اطراف میز بدون احساس تنگی باشد.

ابعاد میز کنفرانس 14 نفره

ابعاد میز کنفرانس ۱۴ نفره نیز کاملا وابسته به شکل میز دارد اگر میز کنفرانس مستطیل باشد باید یک میز کنفرانس ۱۴ نفره حداقل ۴۵۰ و حداکثر ۵۲۰ باشد و عرض آن نیز بین ۹۰ سانتی متر تا ۱۸۰ سانتی متر می‌تواند متغیر باشد البته این به شرطی است که در ابتدا و انتهای میز کنفرانس یک نفر بنشینند . اگر قرار باشد که در ابتدا و انتهای میز کنفرانس دو نفر بنشینند حداقل عرض میز ۱۳۰سانتی متر و حداقل طول میز ۳۲۵ سانتی متر خواهد بود .اگر میز کنفرانس یو شکل بخواهید که ۱۴ نفر را بدین صورت که یک نفر بعنوان رئیس جلسه در بالای میز بنشیند و مابقی در طرفین بنشینند حداقل عرض میز با بخش پذیرایی داخل ۱۵۰سانتی متر خواهد بود و حداقل طول ۴۲۰سانتی متر ولی اگر دو نفر یا سه نفر بخواهند در بخش ریاست بنشینند یقینا عرض میز بیشتر شده و از طول آن کاسته خواهد شد همواره در طراحی میز کنفرانس برای در نظر گرفتن فضای کافی برای صندلیها و رفت و آمد بهتر است دو متر به طول میز و دو متر به عرض آن اضافه نمایید.

ابعاد میز کنفرانس

ابعاد میز کنفرانس 16 نفره

طول استاندارد برای یک میز کنفرانس 16 نفره معمولاً بین 480 تا 540 سانتیمتر است. عرض این میز باید بین 120 تا 150 سانتیمتر باشد تا فضای کافی برای قرار دادن لوازم و تجهیزات مورد نیاز در جلسات را فراهم کند. ارتفاع استاندارد میز کنفرانس معمولاً بین 73 تا 76 سانتیمتر است که برای راحتی افراد در هنگام نشستن و کار کردن مناسب است.

فضای مورد نیاز برای هر فرد در اطراف میز کنفرانس باید حداقل 60 سانتیمتر در نظر گرفته شود. این فاصله اجازه میدهد افراد به راحتی صندلی خود را حرکت دهند و فضای کافی برای نوشتن و قرار دادن لوازم شخصی داشته باشند. همچنین، فاصله بین لبه میز و دیوار یا سایر مبلمان اتاق باید حداقل 90 تا 120 سانتیمتر باشد تا رفت و آمد و حرکت صندلی ها به راحتی انجام شود.

شکل میز کنفرانس 16 نفره میتواند مستطیلی، بیضی یا قایقی باشد. میزهای بیضی و قایقی شکل معمولاً ارتباط بصری بهتری بین افراد ایجاد میکنند، اما میزهای مستطیلی فضای بیشتری برای قرار دادن تجهیزات فراهم میکنند. در هر صورت، مهم است که میز از مواد با کیفیت ساخته شود و ظاهری حرفه‌ای و متناسب با محیط کاری داشته باشد.

ابعاد میز کنفرانس 18 نفره

برای محاسبه ابعاد میز کنفرانس ۱۸ نفره با شکل مستطیلی حداقل فضایی که نیاز دارد با توجه به اینکه در دو سر آن یک نفر بنشیند عرضی معادل حداقل ۱۲۰سانتی متر و طولی معادل حداقل ۶۴۰ سانتی متر نیاز دارد اگر در ابتدا و انتهای میز دو نفر بنشینند حداقل عرض مورد نیاز برای میز ۱۴۰سانتی متر خواهد بود و حداقل طول مورد نیاز برای آن ۴۹۰ سانتی متر خواهد بود . اگر سه نفر در هر طرف بالا و پایین میز بنشینند حداقل عرض مورد نیاز برای این میز کنفرانس ۱۸ نفره ۲۱۰سانتی متر بوده و حداقل طول ۴۲۰ سانتی متر می‌باشد . اگر قصد دارید برای اتاق جلسات خود از میز یو شکل استفاده کنید که حداکثر ۱۸ نفر در آن براحتی جای بگیرند باید اتاقی با فضای حداقل عرض ۳۵۰و حداقل طول ۹۱۰ سانتی متر پیش بینی نمایید.

ابعاد میز کنفرانس

البته در این فضا هم محل جای گیری صندلیها و هم فضای پذیرایی در نظر گرفته شده است . اگر شما تمایل دارید که میز پذیرایی از میز کنفرانس شما جدا باشد و میهمانها در پشت میز کنفرانس پذیرایی نشوند و محلی برای قرار گیری و سایل پذیرایی بصورت جداگانه باشد یقینا نیاز است که طول و عرض اتاق متناسب با ابعاد میز پذیرایی و محل پذیرایی بزرگتر شود .اگر قصد خرید یک میز کنفرانس ۱۸ نفره را دارید بهتر است حتما از خدمات اندازه گیری و طراحی شرکت مبلمان اداری یکتا استفاده نمایید . به طور کلی می توان به امر مبلمان اداری سفارشی نیز اشاره کرد مخصوصا میز کنفرانس سفارشی که می توان با ابعاد و طراحی مورد نیاز خودتان ساخته شود که انحصاری خودتان و برندتان باشد.

Dimensions of the conference table yektafurniture 3

ابعاد میز کنفرانس 20 نفره

ابعاد میز کنفرانس ۲۰ نفره که تقریباً یک میز کنفرانس بزرگ است باید بر اساس طرح و فرم میز و همینطور پلان محیط تعیین شود؛ ابعاد میز کنفرانس بیست نفره که یک میز اداری بزرگ است باید با نظر کارشناسان دقیق دربیاید. برای اینکه یک میز کنفرانس ۲۰ نفره را خریداری نمایید ابتدا بهتر است فضای مناسبی را برای قرار دادن آن تعبیه نمایید این فضای مناسب کاملا وابسته به طرح شما دارد. بعنوان مثال اگر شما یک فضای بزرگ را بعنوان اتاق جلسات در نظر گرفته‌اید می توانید از میزهای کنفرانس سفارشی و یو شکل استفاده کنید و همچنین فضای جداگانه ای را برای کابینتهای پذیرایی و میز پذیرایی در نظر بگیرید . ولی اگر فضای شما محدود است بهتر است یک میز مستطیل شکل را استفاده نمایید . مواردی که در زمان طراحی سالن کنفرانس مهم هستند عبارتند از تعداد نفرات شرکت کننده در جلسه ، نحوه پذیرایی از افراد، وجود سیستم‌های صوتی و تصویری و همچنین صفحه نمایش بزرگ در اتاق کنفرانس و…

ابعاد میز کنفرانس

ابعاد میز کنفرانس 22 نفره

طول استاندارد برای یک میز کنفرانس 22 نفره معمولاً بین 660 تا 720 سانتیمتر است. این افزایش طول نسبت به میز 16 نفره، فضای کافی برای نشستن تعداد بیشتری از افراد را فراهم میکند. عرض میز باید بین 150 تا 180 سانتیمتر باشد تا فضای مناسب برای قرار دادن اسناد، لپ‌تاپ‌ها و سایر تجهیزات مورد نیاز در جلسات را تأمین کند. ارتفاع استاندارد میز کنفرانس همچنان بین 73 تا 76 سانتیمتر باقی میماند تا راحتی افراد در هنگام نشستن و کار کردن حفظ شود.
فضای مورد نیاز برای هر فرد در اطراف میز کنفرانس 22 نفره نیز باید حداقل 60 سانتیمتر در نظر گرفته شود. این فاصله برای حرکت راحت صندلی‌ها و داشتن فضای کافی برای کار ضروری است. با توجه به افزایش تعداد افراد، اهمیت فضای کافی بین لبه میز و دیوارها یا سایر مبلمان اتاق بیشتر میشود. این فاصله باید حداقل 120 تا 150 سانتیمتر باشد تا رفت و آمد و حرکت صندلی ها به راحتی انجام شود، به خصوص در زمان ورود و خروج افراد از جلسه.
برای میز کنفرانس 22 نفره، شکلهای بیضی یا قایقی ممکن است کارآمدتر باشند، زیرا ارتباط بصری بهتری بین افراد در دو انتهای میز ایجاد میکنند. با این حال، میزهای مستطیلی همچنان گزینه ای محبوب هستند، زیرا میتوانند به راحتی به دو بخش تقسیم شوند یا برای جلسات کوچکتر مورد استفاده قرار گیرند. در طراحی میز کنفرانس 22 نفره، توجه به سیستمهای صوتی و تصویری یکپارچه و امکانات اتصال برق و شبکه برای هر شرکت کننده اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

ابعاد میز کنفرانس 24 نفره

میز کنفرانس 24 نفره یک میز بزرگ و مناسب برای برگزاری جلسات و کنفرانس های با حضور تعداد زیادی از افراد است. ابعاد این میز به شرح زیر است:

 • طول میز کنفرانس 24 نفره معمولاً در محدوده 4 تا 5 متر است. این طول به اندازه ای است که 24 نفر به راحتی بتوانند دور آن بنشینند.
 • عرض میز کنفرانس 24 نفره معمولاً در محدوده 1.2 تا 1.5 متر است. این عرض به اندازه ای است که هر فرد بتواند به راحتی روی میز کار کند و فضای کافی برای قرار دادن لوازم و اسناد داشته باشد.
 • ارتفاع میز کنفرانس 24 نفره معمولاً در محدوده 70 تا 75 سانتی متر است. این ارتفاع استاندارد برای میزهای کنفرانس است و باعث می شود افراد به راحتی بتوانند روی میز کار کنند.در مجموع، ابعاد میز کنفرانس 24 نفره شامل طول 4 تا 5 متر، عرض 1.2 تا 1.5 متر و ارتفاع 70 تا 75 سانتی متر است. این ابعاد به اندازه ای است که 24 نفر به راحتی بتوانند دور آن بنشینند و از آن برای برگزاری جلسات و کنفرانس ها استفاده کنند.

ابعاد میز کنفرانس 26 نفره

طول استاندارد برای یک میز کنفرانس 26 نفره معمولاً بین 780 تا 840 سانتی‌متر است. این افزایش طول نسبت به میز 24 نفره، فضای لازم برای دو نفر اضافی را تأمین می‌کند. عرض میز باید بین 160 تا 190 سانتی‌متر باشد، که کمی بیشتر از میزهای کوچکتر است تا فضای کافی برای تجهیزات و اسناد بیشتر فراهم شود. ارتفاع استاندارد میز همچنان بین 73 تا 76 سانتی‌متر حفظ می‌شود تا راحتی و ارگونومی مناسب برای تمام شرکت‌کنندگان تضمین گردد.

فضای اختصاص یافته به هر فرد در اطراف میز کنفرانس 26 نفره باید حداقل 65 تا 75 سانتی‌متر باشد. این افزایش فضا نسبت به میزهای کوچکتر، راحتی بیشتری برای شرکت‌کنندگان فراهم می‌کند. فاصله بین لبه میز و دیوارها یا سایر مبلمان اتاق باید به حداقل 180 سانتی‌متر افزایش یابد. این فاصله بیشتر، تردد آسان‌تر و فضای کافی برای حرکت صندلی‌ها را تضمین می‌کند، به خصوص با توجه به تعداد زیاد افراد حاضر در جلسه.

برای میز کنفرانس 26 نفره، شکل بیضی یا قایقی بسیار توصیه می‌شود. این اشکال نه تنها ارتباط بصری بهتری بین افراد ایجاد می‌کنند، بلکه مدیریت فضا را نیز آسان‌تر می‌سازند. در این ابعاد، طراحی میز باید شامل سیستم‌های پیشرفته صوتی و تصویری یکپارچه باشد، از جمله میکروفون‌های تعبیه شده برای هر شرکت‌کننده و نمایشگرهای چندگانه در طول میز. تأمین پریزهای برق، پورت‌های شبکه و USB برای هر فرد ضروری است. استفاده از مواد سبک و مقاوم مانند آلیاژهای آلومینیوم پیشرفته یا کامپوزیت‌های فیبر کربن می‌تواند به کاهش وزن کلی میز کمک کند، که برای میزهای با این ابعاد بسیار مهم است.

ابعاد میز کنفرانس 28 نفره

میز کنفرانس 28 نفره یک میز بزرگ و مناسب برای برگزاری جلسات و کنفرانس های با حضور تعداد زیادی از افراد است. ابعاد این میز به شرح زیر است:

 • طول میز کنفرانس 28 نفره معمولاً در محدوده 5 تا 6 متر است. این طول به اندازه ای است که 28 نفر به راحتی بتوانند دور آن بنشینند.
 • عرض میز کنفرانس 28 نفره معمولاً در محدوده 1.5 تا 2 متر است. این عرض به اندازه ای است که هر فرد بتواند به راحتی روی میز کار کند و فضای کافی برای قرار دادن لوازم و اسناد داشته باشد.
 • ارتفاع میز کنفرانس 28 نفره معمولاً در محدوده 70 تا 75 سانتی متر است. این ارتفاع استاندارد برای میزهای کنفرانس است و باعث می شود افراد به راحتی بتوانند روی میز کار کنند.
 • عمق میز کنفرانس 28 نفره معمولاً در محدوده 1 تا 1.3 متر است. این عمق به اندازه ای است که میز بتواند به راحتی در اتاق قرار گیرد و فضای کافی برای حرکت در اطراف آن وجود داشته باشد.
 • در مجموع، ابعاد میز کنفرانس 28 نفره شامل طول 5 تا 6 متر، عرض 1.5 تا 2 متر، ارتفاع 70 تا 75 سانتی متر و عمق 1 تا 1.3 متر است. این ابعاد به اندازه ای است که 28 نفر به راحتی بتوانند دور آن بنشینند و از آن برای برگزاری جلسات و کنفرانس ها استفاده کنند.

ابعاد میز کنفرانس 30 نفره

یک میز کنفرانس ۳۰ نفره مستطیل شکل حداقل به فضایی با عرض ۲ متر و طول ۸ متر نیاز دارد ولی ما به شما توصیه می‌کنیم که اگر قصد خرید میزهای کنفرانس سفارشی دارید حتما با بخش مشاوره و فروش ما در مبلمان اداری یکتا تماس بگیرید تا ما با ارسال کارشناسان واحد اندازه گیری و طراحی ابتدا طرح مناسب را به شما ارائه نماییم و بعد از تایید طرح دلخواهتان آنرا برای تولید به واحد ساخت ارائه نماییم.

ابعاد میز کنفرانس

ارتباط با ما برای مشاوره رایگان

جهت خرید می توانید با شماره‌های مبلمان اداری یکتا تماس بگیرید.